Konflikt Wojewódzki - Rozenek trwa od lat. Teraz "Perfekcyjna" komentuje rozpad jego związku

Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Jej słowa są zaskakujące.

Tydzień temu w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Do tej pory nikt z osób publicznych nie komentował rozpadu tego związku. Również sami zainteresowani nadal milczą na ten temat. Do sprawy odniosła się za to Małgorzata Rozenek-Majdan, która pozostaje w konflikcie z modelką i dziennikarzem.

A to akurat szkoda. Nie lubię się wypowiadać na temat innych osób, ale uważam, że zawsze jest przykro, jak ludzie się rozstają. Zawsze jest fajnie, jak ludziom się układa. I to niezależnie od tego - czy kogoś lubisz, czy nie - wyznała w rozmowie z Party.

Trzeba przyznać, że jej wyznanie jest zaskakujące. Po medialnej przepychance słownej między Rozenek-Majdan, a Wojewódzkim, można było spodziewać się kąśliwej odpowiedzi, a jednak "Perfekcyjna" wybrnęła.

Konflikt Rozenek-Majdan vs. Wojewódzki

Małgorzata Rozenek skomentowała udział Renaty Kaczoruk w "Tańcu z Gwiazdami". Tyle wystarczyło, żeby w mediach pojawił się nowy konflikt. Więcej o tym sporze przeczytacie TUTAJ.

MT

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (36)
Małgorzata Rozenek-Majdan pozostaje w konflikcie z Wojewódzkim. Teraz komentuje jego rozpad związku. Jej słowa są zaskakujące
Zaloguj się
 • Gość: Scarlet Batler

  Oceniono 15 razy 15

  Czy nie ma innych tematow tylko ta Rozenek ?To juz jest nudne .Kogo ina obchodzi co robi co zje i czy wode spusci w toalecie..

 • wojtas_z_pozka

  Oceniono 11 razy 9

  A kogo obchodzi, co o sobie sądzi dwoje pustaków?

 • mgr.nauk

  Oceniono 8 razy 6

  Ale co Renulka użyła pod celebrytą/gwiazdorem to nikt jej już nie odbierze! Będzie miała się czym chwalić przed koleżankami.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 5 razy 5

  niejaka rozenek dała głos, trzeba wysmalić cały artykuł, tak sobie myślę pani rozenek, że wasze małżeństwo trzyma sie dlatego bo pani mąż to zwykła pierdoła i pantoflarz, oboje wiecie ze solo jestescie nikim, więc może w dwójke jakoś pójdzie

 • Gość: wacek

  Oceniono 11 razy 5

  Ojej ,to wcale nie tak, że się układało , to Renulka się trochę zestarzała:)

 • Sony van Di

  Oceniono 8 razy 4

  Perfekcyjna pani z botoxem no naprawdę!? Nie chciałbym zobaczyć ją rano bez puderku i innych atrakcji twarzowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ja nigdzie nie pójdę GO i Radziu też nie pójdzie GO! Haha pustostan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX