Książę Harry wzruszył się podczas ślubu. Wszystko podczas hołdu dla księżnej Diany. Nie mógł wtedy powstrzymać łez

Książę Harry podczas sobotniego ślubu nie krył wzruszenia. Gdy chór śpiewał hymn, który był grany również podczas pogrzebu księżnej Diany, nie mógł powstrzymać łez.

Książę Harry podczas sobotniego ślubu nie krył wzruszenia. Gdy tylko zobaczył Meghan, powiedział jej, że wygląda przepięknie i jest szczęśliwy.

To nie jedyny moment w trakcie ceremonii, który tak poruszył księcia. Kiedy chór śpiewał "Guide Me, O Thou Great Redeemer", książę Harry nie mógł powstrzymać łez.

Dlaczego akurat przy tym utworze? Otóż jest to ta sama pieśń, którą podczas pogrzebu jego matki, księżnej Diany, śpiewał Elton John. Zresztą nie została ona wybrana przypadkowo - książę w ten sposób chciał złożyć hołd tragicznie zmarłej matce.

To nie jedyny element ceremonii, który był poświęcony Dianie. Książę Harry chciał podkreślić, jak żałuje, że nie może być ona przy nim w tak ważnym dla niego dniu.

Na ślub zaprosił jej serdecznego przyjaciela, sir Eltona Johna. Siostra Diany, Jane Flowers, przeczytała fragment Pisma Świętego (było to jedyne czytanie podczas ślubu). Ponadto Meghan miała w bukiecie ulubione kwiaty Diany - niezapominajki. Meghan na przyjęcie weselne założyła pamiątkę po niej - pierścionek, a to, co porusza najbardziej... to fakt, że obok księcia Williama zostało zostawione puste miejsce.

Książę Harry i książę William rozmawiali też o Dianie, kiedy czekali w kościele na Meghan.

Pamiętasz, co mówiła mama? - spytał William.

Tak, wiem - odpowiedział mu Harry.

Widać, że cały czas bardzo o niej pamiętają. Jesteśmy pewni, że księżna Diana byłaby z nich bardzo dumna.

OG

___________________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (39)
Książę Harry wzruszył się podczas ślubu. Wszystko podczas hołdu dla księżnej Diany. Nie mógł powstrzymać łez
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • glinda53

  Oceniono 18 razy 14

  Takie detalie mowia wiecej za siebie jak jakies przemowienia i wspomnienia o Dianie, podczas jedzenia ciasta z szampanem czy innych kulinarnych ..

 • Gość: marta

  Oceniono 12 razy 8

  Pamiętam Dianę, jej charyzma była nie z tego świata. Ona po prostu umiała współżyc z ludźmi, umiała ich słuchać i szanować. Jej małżeństwo szybko okazało się kiepskim żartem, ale dzieci były całym jej światem. Na pewno byłaby przeszczesliwa, widząc, że jej synowie założyli rodziny z kobietami, które zdążyli poznać i pokochać. To dobrze rokuje.

 • Gość: Barb

  Oceniono 9 razy 5

  Puste miejsce było już komentowane! Nie chodziło o Dianę tylko o to aby królowa dobrze widziała co się dzieje. Jak można w kółko pisać brednie!

 • Gość: Patrycja

  Oceniono 6 razy 4

  Diana dała im w prezencie przepiękna pogodę. Śliczne widowisko. Piękna para. Wszystkiego co najlepsze!

 • Gość: Jaga

  Oceniono 6 razy 4

  Są też białe niezapominajki i różowe. Czasami lepiej pomilczeć niż nie mając wiedzy niegrzecznie komentować.

 • Gość: 123

  Oceniono 28 razy 4

  puste krzesło przed królową - to protokół, a nie hołd dla matki

 • kupidon

  Oceniono 11 razy -3

  KONWALIE - niezapominajki są niebieskie. Czy autor artykułu jest daltonistą, czy też nie chodził w podstawówce na lekcje przyrody?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX