Agnieszka Hyży komentuje wygląd Meghan Markle na ślubie. To wcale nie suknia zwróciła jej uwagę. "Zaplanowane czy przypadek?"

Meghan Markle postawiła na bardzo skromną suknię ślubną i prostą fryzurę. To właśnie na jej uczesanie zwróciła uwagę Agnieszka Hyży.

Dla wielu osób suknia ślubna Meghan Markle okazała się zaskoczeniem. Kreacja zaprojektowana przez Clare Waight Keller, dyrektor artystyczną francuskiego domu mody Givenchy, była bardzo prosta i pozbawiona wszelkich ozdób. Równie skromna była fryzura panny młodej. Zagraniczni komentatorzy zauważają, że czesząc się w zwykłego koczka, Meghan złamała królewską tradycję.

Do tej pory panny młode, m.in. księżna Kate i królowa Elżbieta, zakładały tiary na luźno puszczone fale włosów (...). Meghan jednak zebrała je w niski koczek i odsłoniła bardzo naturalnie umalowaną twarz - komentuje amerykański "Vogue".

Agnieszka Hyży, która prowadzi swój serwis ślubny Wedding.pl, to właśnie na fryzurę zwróciła największą uwagę.

Warto zwrócić uwagę na fryzurę. Wygląda, jakby Meghan sama się czesała. Widać wychodzące włoski, brak tony lakieru. Kolejny dowód na to, że skromność i normalność wygrywa. Zaplanowane czy przypadek?

Naszym zdaniem - zaplanowane. Meghan postawiła na prostą suknię, delikatny makijaż i zwyczajną fryzurą. Wszystko jest tu spójne i przemyślane. I oczywiście nie każdemu musi się podobać. Fani królewskiego przepychu mogą czuć się rozczarowani. A Wam jak się podoba?

WJ

Więcej o:
Komentarze (42)
Agnieszka Hyży komentuje wygląd Meghan Markle na ślubie. To wcale nie suknia zwróciła jej uwagę. Na pewno też to zauważyliście
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 86 razy 66

  Megan wyglądała naturalnie i mimo to a może właśnie dzięki temu przepięknie. Suknia cudowna, delikatna biżuteria, skromny i delikatny bukiet. Wszystko jako całość powodowało, że przyjemnie się patrzyło na pannę młodą i także pana młodego. Pięknie.

 • Gość: Maja

  Oceniono 67 razy 53

  Skromnie ale bardzo delikatnie i elegancko, bez ciśnienia. Oboje idealnie do siebie pasowali.

 • Gość: Emma

  Oceniono 52 razy 40

  Ładnie i skromnie .

 • Gość: Jeremi

  Oceniono 47 razy 35

  Prosto i pięknie... Mówcie co chcecie. Kreacja ponadczasowa. Panna młoda sympatyczna i naturalna. Poprostu klasa :)

 • Gość: Komentuj jako gość

  Oceniono 39 razy 29

  Wyglądała bardzo ładnie. Oby byli razem szczęśliwi,kochali się i szanowali,bo małżeństwo to cięzka praca

 • Gość: Ewa

  Oceniono 32 razy 26

  o, co bby nie było to zawsze ktos sie czepia/ Czy każda panna młoda musi iść do slubu z przepychem?Jej slub i basta

 • Gość: Awe

  Oceniono 25 razy 21

  Bardzo DOBRY wybór! Bo nic tu nie mogło monkurować z DIADEMEM na głowie zresztą DIAMENTOWYM i pozostałą biżuterią w tym samym stylu.
  Przepych była diamentamentach!

 • Gość: Koko

  Oceniono 28 razy 20

  Powinny brać z niej przykład polskie”celebrytki”, które wyglądają wulgarnie, eksponując sztuczny biust, który wyglada okropnie, tandetnie. Ostatnio mieliśmy przyklad pani Rozenek i Dody. Doda wyglądała jak króliczek. Fatalnie.

 • kdoe76

  Oceniono 40 razy 20

  Śliczna jest...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX