Bronisław Komorowski z żoną przyłapani w niecodziennej sytuacji. "Bez goryli, bez policji, pełen luz". Takich ich nie znacie

Sieć podbija zdjęcie Anny i Bronisława Komorowskich, którzy robią zakupy w markecie budowlanym.

W internecie pojawiło się zdjęcie Bronisława i Anny Komorowskich, którzy zostali przyłapani w typowej dla zwykłych ludzi sytuacji. Zdjęcie udostępniła m.in. Krystyna Janda. Widzimy na nim parę prezydencką, która robi zakupy w markecie budowlanym. Autor fotografii twierdzi, że obecność państwa Komorowskich zaskoczyła nie tylko klientów, ale obsługę sklepu. 

Fotkę zrobiłem godzinę temu w warszawskim supermarkecie budowlanym. Przeglądałem tapety. Pan Prezydent Komorowski z małżonką na zakupach. Bez obstawy, bez goryli, bez policji, i o dziwo - bez barierek, pełen luz, przywitani BARDZO SERDECZNIE I SPONTANICZNIE przez klientów i osłupiały personel. Klienci cykali selfie z Parą Prezydencką (też zrobiłem) i mam OGROMNĄ SATYSFAKCJĘ, że pierwszy raz w życiu uścisnąłem dłoń prezydenta i rozmawiałem z nim jak z normalnym, przystępnym człowiekiem - czytamy.

Zobaczcie:

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Są dokładnie tacy jak na zdjęciu - skromni, życzliwi i uśmiechnięci.

Bo trzeba być normalnym. Brawo, panie prezydencie!

Ja widziałem panią Komorowską w parku, z synem spacerowała i podobał jej się mój pies - piszą internauci. 

Anna i Bronisław Komorowscy wycofali się z życia publicznego i rzadko można ich gdzieś spotkać. 

JT

"Czy Ogórek ma stylistkę?", "jakie komedie lubi Komorowski?". Najtrudniejsze pytanie prezydent usłyszałby od Kazadi. Zobaczcie!

___________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej: 

 
Więcej o:
Komentarze (252)
Bronisław Komorowski z żoną przyłapani w niecodziennej sytuacji. Takich ich nie znacie
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 245 razy 93

  To jedna z przyjemniejszych par prezydenckich w duzym przeciwienstwie do obecnej....

 • shawmut

  Oceniono 152 razy 92

  ależ nie nazywajcie normalności "niecodzienną sytuacją": Spotkałam panią Annę na cmentarzu Powązkowskim (w czasie, gdy prezydentem był jej mąż), tylko z synem, bez żadnej obstawy. Tylko tchórze z PiSu się boją i odgradzają od społeczeństwa

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 137 razy 77

  No cóż, normalni życzliwi ludzie nie muszą się bać suwerena. Tylko ten , kto skrzywdził i krzywdzi innych widzi wszędzie zagrożenie np: kaczyński, kuchciński, piotrowicz, pawłowicz, maciarewicz, klempa, przyłębska, ziobro, błaszczak, piotrowicz....itd. niemal cały pis można wymieniać.

 • Gość: tessa

  Oceniono 164 razy 74

  WIELKIE BRAWA dla WSPANIAŁYCH LUDZI!!!!!

 • redcarius

  Oceniono 99 razy 67

  Napoleon z Żoliborza nie chodzi do takich sklepów. Nie wiem, czy wie czym jest żarówka - to takie coś co przynosi ochrona jak żyrandol nie działa.

 • Gość: poko

  Oceniono 95 razy 55

  Przynajmniej nie mają powodu bać się ludzi w przeciwieństwie do kurdupla i reszty tej bandy, która boi się własnego cienia.

 • Gość: zimny lech (z bOMbelkami)

  Oceniono 88 razy 50

  a "większej połowie" Bronek się nie podobał i wybrali sobie kartoflanego Adriana.
  a ten wstał biedaczek z kolan i już trzy lata czeka na zaproszenie do Białego Domu.

 • Lolek Bolek

  Oceniono 79 razy 43

  Dlaczego Jarosław nie stara się o urząd prezydenta? Wiem. Para z Alikiem. Przecież to małe bydle nigdy nie nauczy się etykiety dyplomatycznej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX