Zenek Martyniuk zaprzecza, że jego syn został zatrzymany. "Daniel ma srebrne porsche, a nie białe". Ale to nie jedyny argument

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk (EastNews/screen/Facebook)

Zenon Martyniuk dementuje informacje, jakoby jego syn, Daniel M., został zatrzymany przez policję.

Lokalny tygodnik "Echo Turku" poinformował we wtorek, że Daniel M. został zatrzymany przez policję. Artykuł o tytule "Ojciec lubi zielone oczy, a syn marihuanę" sugerował, że chodzi o dziecko legendy muzyki disco-polo, Zenona Martyniuka. Daniel M. w momencie zatrzymania miał mieć przy sobie marihuanę. 

Poinformowano, że cała sytuacja rozpoczęła się od awantury wywołanej przez Daniela M. 

Po godz. 22:00 musieliśmy interweniować w jednym z domów, bo 28-latek zachowywał się niewłaściwie w miejscu zamieszkania swojej dziewczyny - powiedział w rozmowie z "Faktem" asp. sztab. Mateusz Latuszewski z policji w Turku.

Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci znaleźli niewielką ilość narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany na noc. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Co do zarzutów w sprawie jego zachowania, wciąż toczy się postępowanie - dodał policjant.

Nie chciał jednak zdradzić, co dokładnie robił mężczyzna. 

Zainteresowało mnie białe porsche na rejestracjach z Białegostoku, zaparkowane na ulicy Mickiewicza w Turku. Wtedy kolega wyjaśnił mi, że to auto jednego z członków słynnej discopolowej rodziny – mówił jeden z mieszkańców.

Teraz Zenon Martyniuk w rozmowie z Wirtualną Polską odniósł się do sprawy. 

To są bzdury wyssane z palca. Nie rozumiem, po co ktoś wymyśla takie bujdy. Nie chcę się wypowiadać na ten temat. Poza tym Daniel ma srebrne porsche, a nie białe, tak jak pisały media. Jego auto od dwóch tygodni jest w warsztacie w Warszawie - powiedział w rozmowie z WP Gwiazdy król disco polo.

Przypomnijmy, że sam zainteresowany także zabrał głos. Chłopak zagorzale dementuje informacje o zatrzymaniu.

O dalszym przebiegu sprawy będziemy informować na bieżąco. 

MM

_________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Rozpoznasz zwierzęta po oczach? [QUIZ]
1/12Które ze zwierząt ma takie oczy?
Zobacz także
Komentarze (31)
Zenek Martyniuk komentuje zatrzymanie syna. "Daniel ma srebrne porsche, a nie białe, jak pisały media"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • timekiller

  Oceniono 44 razy 34

  Synalek mógł jeszcze podać w oświadczeniu dokładny adres swojej dziewczyni i PIN do jej konta.

 • todeskult

  Oceniono 46 razy 32

  No proszę, jak to na góvvnie zwanym disco-polo można się dorobić... Stać synkowi kupić prosię...

 • minkat

  Oceniono 23 razy 19

  to durne tlumaczenie. ona naprawde chce ludziom wmowic, ze w czasie, gdy porshe synka stoi w firmowym warsztacie w Wawie synek z buta zachrzania badz jezdzi komunikacja miejska?

 • Gość: MetalowyPączek

  Oceniono 23 razy 19

  Skoro nie narozrabiał, to dlaczego ma "czarny pasek" na twarzy? Ozdoba? Poza tym discopolo to gó... w kolorowym papierku. \m/

 • turhotel

  Oceniono 17 razy 15

  Jasne. Srebrne Porsche juniora w warsztacie wiec na wizyte u dziewczyny pozyczyl od ojca białe Porsche. I wszystko bangla. martyniuk ma rację - jego syn ma srebrne Porsche.

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 14

  widzielista ludziska wiejskie cwoki rozbijają się porszakami palą zioło a kto będzie uprawiał buraki i ziemniaki ???? może ja ????

 • barakuda62

  Oceniono 15 razy 9

  Synek gwiazdy TVPiSu ma kłopoty?
  Ziebro!! do dzieła! bo wycieraczka prezesa d/s propagandy nogi z duDy ci powyrywa!

 • eselk

  Oceniono 25 razy 9

  Sami zobaczcie jakie to państwo jest chore, za kilka okruchów zielska można mieć problemy. Ja miałem taką sytuację rok temu, w ogródku jednej z restauracji w Gdyni, siedzieliśmy sobie ze znajomymi, paliliśmy jointy. Przechodził pies po cywilnemu i zadzwonił po patrol. Ja przy sobie 0,22 grama, ktoś inny 0,19 i 0,12 grama. Wszyscy na dołek, do tego trzepanie chaty itp. Ludzie chorzy jesteście, żeby za takie coś karać itp. Dodam, że każdy z nas ma ponad 40 lat na karku. A wóda na st

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX