Maja Hyży wytatuowała na plecach rysunek swoich dzieci. Jest gigantyczny. "Pomysłowo" vs. "Zdecydowanie nie"

Maja Hyży wytatuowała na plecach rysunek swoich dzieci. W sieci rozwinęła się na ten temat dyskusja.

Maja Hyży pochwaliła się na Instagramie swoim nowym tatuażem. Jak się okazuje, artystka wytatuowała na plecach rysunek swoich dzieci.

Kto z Was odważyłby się wytatuować rysunek swojego dziecka?? Przedstawiam Wam dzieło moich dzieci. Gdy mieli 3 latka w ten sposób rysowali siebie i mnie z Batim. Było to dla mnie tak wyjątkowe i wyróżniające się że chciałam to uwiecznić na stałe. A teraz podzielić się również z Wami. Tatuaż przedstawia dwie strony. Jedna jakby rysowana ręką moich dzieci druga jakby rzeczywista. Wszystko w charakterze Watercolor - napisała w poście. 

Jest to dla mnie bardzo ważny i sentymentalny tatuaż a dzieci są przeszczęśliwe że to właśnie Ich rysunek mam na łopatce. Piszcie proszę co sądzicie bo jestem ciekawa - dodała.

W komentarzach nie brakowało "ochów" i "achów". 

Jak najbardziej jestem na tak!

Obłędnie i pomysłowo.

Pierwszy raz widzę taki pomysł. Ekstra!

Co sądzę? Coś pięknego! Mnie osobiście takie coś wzrusza.

Miłość po prostu. A tatuaż super. Indywidualny, personalny i dla Ciebie ma największe znaczenie. I to jest piękne.

Coś pięknego, pamiątka na całe życie. Rysunek dzieci zawsze gdzieś może się zapodziać, a tak zostaje dla pani na zawsze... Pięknie, pięknie, pięknie - czytamy.

Pojawiły się jednak także głosy krytyki. 

Niestety te dwa tatuaże w mojej opinii gryzą się ze sobą strasznie, dwa style, dwie inne bajki, ale oczywiście to Tobie ma się podobać. Tatuaże to bardzo indywidualna sprawa, ale ja nie mieszałabym stylów.

Ja wolałabym wsadzić obrazek w ramkę lub schować na pamiątkę niż tatuować.

Zdecydowanie na nie! Nie pasują kompletnie te tatuaże, a obrazek umieściłabym na pamiątkę w ramce. Przykro mi, ale takie jest moje zdanie.

A wystarczyłoby powiesić na lodówce... Przykro mi - niestety nie przemawia do mnie, tatuaż powinien być wyróżniającą się ozdobą a nie ,"czymś wyróżniającym się". Ale to tylko moje zdanie - pisała druga strona.

A wy co o tym myślicie?

MM

________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

 

Więcej o:
Komentarze (28)
Maja Hyży wytatuowała na plecach rysunek swoich dzieci. Jest gigantyczny. Fani podzieleni. "Pomysłowo" vs. "Zdecydowanie nie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gapcio2010

  Oceniono 34 razy 30

  Gdyby glupota mogla fruwac.....

 • forfiter_jr

  Oceniono 28 razy 24

  Nie mam nić przeciwko tatuażom, niemniej kimkolwiek ona jest, powinna być pod stałą opieką psychiatry. Na psychologa za późno.

 • Gość: lk

  Oceniono 18 razy 18

  Normalni ludzie wieszają sobie taki rysunek na ścianie.

 • Gość: lol

  Oceniono 18 razy 16

  jedno jest pewne...kilka lat temu występowała razem ze swoim ówczesnym jeszcze męzem w jednym z talent show...zanim doszli ( a raczej on,bo ona odpadła) do finału było już po małżeństwie...i od tych kilku ładnych już lat ta prowincjonalna gąska jedzie na tym ,że była żoną hyżego...nie ma nic mądrego do powiedzenia, nic ciekawego nie robi,marnie śpiewa i marnie wygląda...jedynym powodem do tego ,że tak istnieje w mediach jest to,że była żoną hyżego...jej parcie na szkło jest po prostu żałosne...a ciągłe zamieszanie wokół hyzego zdaje się ją cieszyć, bo przy okazji mówi się o niej..na co niestety nie zasługuje...ona po prostu lubi się grzać w świetle na które nie zapracowała...ot cała maja...

 • Gość: socjolog

  Oceniono 12 razy 10

  Żałosna ta para Hyżych ! On jakąś jedną pioseneczkę wylansował ona jeszcze nie i chyba już nie ! Ale za to już po rozwodzie,tatuaże ,ścianki sranki....ludzie ! Czy to są normalni ludzie ? Wzór do naśladowania dla młodzieży ?Facet zostawł tą mikrą kobicinkę z marzeniami i dwojgiem dzieci i tylko te dzieci będą cierpieć za durnowatych rodziców ! Współczuję maluchom w szkole !

 • yegua-ha

  Oceniono 8 razy 8

  Jedyne co mogę powiedzieć, to jak na trzylatkow, świetny rysunek. Może się zdarzyć, że za 30 lat będą znanymi i Tak cenionymi artystami, że jakiś czubek zechce do swojej kolekcji ich wczesne dzieło zedrzeć z pleców Pani Mai. I co Pani wtedy zrobi?

 • adashofman1

  Oceniono 7 razy 7

  O czym marzą dzieci każdego dnia ?
  1. Żeby zostać bohaterem bloga prowadzonego przez mamusię, obowiązkowo z jakąś dziwną ksywką wymyśloną przez rodzicielkę oraz z mnóstwem żenujących historyjek.
  2. Żeby zostać uwiecznionym przez mamę na swojej skórze - np. Brajanek to całe moje życie, albo jeszcze lepiej w postaci obrazka, koledzy będą zazdrościć tak kochającej mamy. Z pewnością.
  3. Zostać gwiazdą instagramu swojej mamy, wspaniale będzie po latach z kolegami z siódmej klasy obejrzeć swoje zdjęcia okraszone pełnymi uczucia tagami, #mojmezczyzna, #kupabrajanka.
  A teraz uczcijmy minutą ciszy dzieci których bujne wirtualne życie zostanie za kilkanaście lat odkryte przez kolegów.

 • Gość: nemero

  Oceniono 7 razy 7

  Chwalić się głupotą?

 • Gość: nemero

  Oceniono 7 razy 7

  Następna niespełna rozumu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX