Kulisy rozstania Wojewódzkiego i Kaczoruk. Poszło o "Taniec z Gwiazdami", ale nie tylko. "To nie przystawało do jego wizji związku"

Informator serwisu Pudelek zdradził kulisy rozstania związku Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczorów. Poszło głównie o jej udział w "Tańcu z Gwiazdami" i samodzielność.

We wtorek media obiegła zaskakująca informacja - Kuba WojewódzkiRenata Kaczoruk rozstali się. Para rozeszła się już jakiś czas temu, a Renulka wyjechała za granicę.

Teraz serwis Pudelek przedstawia kulisy tego rozstania. Jak dowiedzieli się od swojego informatora, poszło głównie o samodzielność modelki oraz jej udział w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami", który był "początkiem końca".

Renata zrobiła to wbrew jego woli i wprost sprzeciwiła się jego radom, a to bardzo nie przystawało do jego wizji ich związku. Ona poczuła, że bez niego też sobie poradzi - czytamy.

Kuba Wojewódzki i Renata KaczorukKuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk KAPIF.pl

Podczas programu Kaczoruk zrozumiała, że Wojewódzki nie był wspierającym partnerem i że bez niego też może funkcjonować w show-biznesie.  

"Taniec z Gwiazdami" pokazał jej, że sama umie wzbudzić sympatię, a to on ją ciągnie w dół, zamiast wspierać. Przed programem była od niego mocno uzależniona, jego decyzje były priorytetowe. Po "Tańcu z Gwiazdami" zmienił się jej pogląd na sytuację i dostrzegła to, co wszyscy od dawna jej mówili - że sama też da radę - dodaje informator serwisu.

Faktycznie, medialna kariera Kaczoruk była w dużej mierze uzależniona od jej partnera, który nie ma najlepszej opinii w polskim show-biznesie. Często bierze udział w medialnych przepychankach z innymi gwiazdami, w co też wciągał Renulkę (m.in. "wojnę" z Majdanami).

Sama modelka swojej kariery telewizyjnej również nie rozpoczęła zbyt dobrze - w "Azji Express" była najmniej lubianą uczestniczą zarówno przez widzów, jak i inne osoby w programie. Na szczęście "Taniec z Gwiazdami" pozytywnie wpłynął na jej wizerunek.

Myślicie, że będzie już tylko lepiej i Kaczoruk ma szanse zupełnie odciąć się od Wojewódzkiego?

Związek Kaczoruk i Wojewódzkiego

Dziennikarz i modelka poznali się w 2013 roku, ale na początku ukrywali swój związek. Kiedy zaczęli razem pojawiać się na branżowych imprezach szybko stawali się obiektem zainteresowania fotoreporterów. Wojewódzki i Kaczoruk rzadko mówili o swoim związku. Jedynie podsycali plotki na ich temat, np. sugerowali, że wzięli ślub lub, że spodziewają się dziecka

OG

_____________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki już nie są parą. Modelka po rozstaniu wyjechała z kraju

Więcej o:
Komentarze (90)
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się przez jej udział w "TzG"? "To nie przystawało do jego wizji związku"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • yegua-ha

  Oceniono 65 razy 43

  Wszystko super, tyle, że teraz samodzielnie wypromuję się na miłą, nijaka renatke. Będzie lubiana przez miesiąc, a potem zapomniana. Ale daję im plusa za klasę, z jaką się rozstali. Po cichu, bez prania brudow publicznie i i cyrku, w stylu Pani żyły

 • Gość: smuteczek

  Oceniono 38 razy 38

  Cóż, każda dziewczyna rośnie i w końcu musi się wyprowadzić od ojca. Zwłaszcza takiego, który nie wspiera.

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 60 razy 36

  Czyli podsumowujac - wypromowala sie dzieki niemu, ale dalej nie musi juz mu obciagac, bo poradzi sobie bez niego?

 • Gość: dloo

  Oceniono 38 razy 32

  moze własnie dlatego pan wojewódzki szuka dużo młodszych. Chce panować...

 • Gość: kolega z tvn

  Oceniono 38 razy 22

  ludzie nie wierzcie w te bajki... przecież dobrze zorientowani wiedzą, ze Kuba to GEJ, a ta cała Kaczoruk to fikcja i ściema, układ korzystny dla obu stron, widocznie umowa już wygasła :)

 • siwywaldi

  Oceniono 33 razy 21

  He, he....
  O ile pamiętam, to nie jest ona PIERWSZĄ,osobą, która po "Tańcu z Gwiazdami" wymieniła dotychczasowego partnera na "inny model". W jednym przypadku, po jakimś czasie, tym "nowym" okazał się sam Nauczyciel Tańca. :-)

 • Gość: kryptogej

  Oceniono 26 razy 14

  Kolejna historyjka wyssana z palca. Wszyscy wiedzą, że tzw "przykrywki" są co jakiś czas zmieniane, by wiadoma osoba wyglądała na podrywacza.

 • Gość: ewa

  Oceniono 17 razy 13

  Teraz Wojewódzki przedstawi nam swojego chłopaka.

 • elenem

  Oceniono 30 razy 10

  Jest jeszcze coś - każda kobieta prędzej czy pózniej oczekuje oświadczyn i ślubu. Kuba na taki gest nigdy sie nie odważy. To sie nazywa frajerstwo. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX