Jarosław Kret komentuje sukces Tadli i twierdzi, że... to też jego zasługa. "To nie ma co w ogóle ukrywać"

Jarosław Kret skomentował wygraną Beaty Tadli w "Tańcu z Gwiazdami". Zasugerował, że była partnerka to jemu częściowo zawdzięcza swój sukces.

Gdy Beata Tadla wygrała "Taniec z Gwiazdami" chętnie przyjmowała gratulacje od wszystkich uczestników show z wyjątkiem swojego byłego partnera. Jarosław Kret został przez nią dyplomatycznie zignorowany. Pogodynka nie zniechęca to jednak do komentowania sukcesu swojej byłej. W rozmowie z Nowa TV stwierdził, że dokonała "tytanicznego dzieła", ale nie omieszkał też wspomnieć, że gdyby nie on, to Tadli nie byłoby nawet w programie. 

Dokonała tytanicznego dzieła. To nie ma co w ogóle ukrywać. Niesamowicie się cieszę. Namówiłem Beatę do tego programu. Namówiłem producentów tego programu, żeby ją też namówili, bo oni się bali, że ona nie będzie chciała brać w tym udziału. I od pierwszego odcinka już jak widziałem jej pierwszy taniec, to wiedziałem, że będzie w finale.

W dalszej części wywiadu Kret rozpływa się w zachwytach nad byłą partnerką. Czyżby prawdą były plotki, że chce do niej wrócić?

Znam Beatę, potrafi ciężko pracować, włożyła całą swoją energię i wszystkie uczucia, całą pasję w ten taniec. Musiała wygrać, to nie ma gadania. Beata jest szalenie ambitna i jak postanowi to, tak to wykona, to zrobi. Jest diabelnie pracowita. Cieszę się, gratuluję jej z całego serca. Cieszę się jej radością, to ją zbudowało, dało jej siłę. To jest bardzo ważne.

Według ostatnich doniesień pogodynek już pożałował rozstania i liczy na odzyskanie względów Tadli. My liczymy, że nic z tego nie wyjdzie. 

WJ

________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (40)
Jarosław Kret komentuje wygraną Beaty Tadli w "Tańcu z Gwiazdami". Twierdzi, że... to też jego zasługa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: PanJan

  Oceniono 14 razy 10

  Prawda jest taka że Tadla wygrała tylko i wyłącznie dzięki Krecinie. A właściwie dzięki szumnemu i medialnemu rozstaniu z nim. Doszła do finału na plecach ogólnonarodowej litości. Było tam wielu tańczących dużo lepiej od niej. Już nawet myślałem i w sumie dalej myślę iż
  całe to "rozstanie" było wyreżyserowane i obliczone na taki właśnie efekt. Nie zdziwię się nic a nic jak okaże się za chwilę (krótszą/dłuższą), że "Tadla wybaczyła Kretowi i dała mu jeszcze jedną szansę" :D

 • Gość: kasztelan

  Oceniono 9 razy 9

  Program kabaret. Nie wygrywają najlepiej tańczący tylko robiący z siebie cierpiętników, biorąc widzów na litość. W ostatnim przypadku, cierpiętnicę. Dno dna.

 • Gość: ya

  Oceniono 9 razy 9

  Ustawka!

 • eurotram

  Oceniono 7 razy 7

  W sumie ma rację; gdyby z Beatki nie zrobiono na potrzeby mediów "biednej ofiary Kreta", to by jej tak nie ciągnęli za uszy w górę i by faktycznie pewnie nie wygrała ;)

 • Gość: bolek

  Oceniono 6 razy 6

  Nio I ustaweczka byla, jak ta lala,teraz se splaca kredit za segment w Wilanowie czy Konstancinie.

 • fred_die

  Oceniono 5 razy 5

  Ma trochę racji, ludzie widzieli że żyła z dupkiem i się zlitowali.

 • lipaca

  Oceniono 9 razy 5

  Skretynialy narcystyczny kret.

 • Gość: hallo

  Oceniono 7 razy 5

  Wyreżyserowany program od A do z i tyle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX