To koniec związku Kaczoruk i Wojewódzkiego. Modelka po rozstaniu wyjechała z kraju

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozeszli się. Modelka po rozstaniu spędza czas we Francji.

We wtorek w mediach pojawiła się zaskakująca informacja. Jedna z najbardziej interesujących par w polskim show-biznesie, Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się.

Para rozeszła się już jakiś czas temu. Ponoć Kaczoruk chce teraz skupić się na swojej karierze i realizować zawodowe wyzwania w modelingu. Na razie ani Wojewódzki, ani Kaczoruk nie skomentowali swojego rozstania. 

Czyżby modelka już zaczęła pracę nad jakimś projektem? Na swoim Instastories pokazała nagrania z wyjazdu. Kaczoruk przebywa obecnie na Lazurowym Wybrzeżu. Odwiedziła Antibes i Cannes. Myślicie, że jest tam na jakiejś sesji zdjęciowej? A może po prostu udała się tam, aby odpocząć?

Związek Kaczoruk i Wojewódzkiego

Dziennikarz i modelka poznali się w 2013 roku, ale na początku ukrywali swój związek. Kiedy zaczęli razem pojawiać się na branżowych imprezach szybko stawali się obiektem zainteresowania fotoreporterów. Wojewódzki i Kaczoruk rzadko mówili o swoim związku. Jedynie podsycali plotki na ich temat, np. sugerowali, że wzięli ślub lub, że spodziewają się dziecka

Ten performens wynikał z mojej namiętnej potrzeby performensu. Z nudy polskiego szołbiznesu, który zmienił się w wielką rozplotkowaną wieś. To zresztą nie pierwszy raz i nie jedyny sukces w tej materii - tłumaczył Wojewódzki w wywiadzie dla portalu "Playboy".

MT

----------------------------

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (13)
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki już nie są parą. Modelka po rozstaniu wyjechała z kraju
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: samo życie

  Oceniono 22 razy 22

  Był kiedyś taki epizod w "Barwach Szczęścia". Piłkarz gej związany z modelką, która znała jego preferencje seksualne. On ją medialnie lansował, ona go kryła. Jako partnerka bardzo znanego piłkarza, dostawała mnóstwo propozycji sesji fotograficznych. Układ trwał dopóki się nie zadurzył w sąsiedzie. Wtedy mu wypominała, że przecież inaczej się umawialiśmy...

 • Gość: ewa

  Oceniono 23 razy 9

  I tak skończyła się kariera Żenulki , koniec wiecznego plażowania.

 • Gość: skrytykrytyk

  Oceniono 21 razy 5

  Ona bez niego to niestety może ewentualnie te swoje suche gnaty wystawiać na działanie promieni słonecznych na Lazurowym. Nawet w Dubaju takich szkieletorów nie chcą.

 • Gość: ps

  Oceniono 3 razy 3

  z twarzy są bardzo podobni

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 4 razy 2

  Szkoda! Pasowali do siebie!

 • Gość: Ania

  Oceniono 1 raz 1

  co to jest performens?

 • Gość: Jacek

  Oceniono 4 razy 0

  coś czuje ze się wkurzyła na niego z powodu tych roszczeń zydowskich

 • Gość: Klaudia

  Oceniono 3 razy -3

  Szkoda lubbialam ich ona taka mimoza a on trwaldziel.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX