Zwycięzca Eurowizji 2017 o utworze Netty: Straszna piosenka. To on musiał wręczyć jej na scenie nagrodę. Wyszło niezręcznie

Salvador Sobral, który wygrał zeszłoroczną Eurowizję, skrytykował utwór tegorocznej zwyciężczyni. W sobotę zaś musiał jej pogratulować i wręczyć statuetkę dla wygranej. Oj, było niezręcznie.

Za nami wielki finał 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. TUTAJ możecie przeczytać, co się działo. A nie brakowało emocji! Nie tylko ze względu na porywające występy, ale także przez poważny incydent, do którego doszło. Dość niezręczna sytuacja miała miejsce również na scenie w wyjątkowym momencie, ponieważ podczas samego wręczania statuetki zwyciężczyni.

Eurowizję 2018 zwyciężyła Netta z Izraela z utworem pt. "Toy". Statuetkę wręczał jej Salvador Sobral, który sam rok temu wygrał konkurs. Wokalista już kilka razy dość nieprzychylnie wypowiadał się o imprezie, dzięki której sam zdobył popularność. Krytykował m.in. niski poziom piosenek, biorących udział w konkursie, określając je mianem "muzyki fast-foodowej". Jeszcze przed finałem miał okazję posłuchać piosenki Netty, która od samego początku była uważana za jedną z największych faworytek.

Straszna piosenka. Nic się nie zmieniło od czasu, kiedy wygrałem - ocenił Salvador Sobral w rozmowie z jedną z portugalskich gazet.

Netta nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi.

Salvadorowi i innym artystom wszystkich gatunków muzycznych wysyłam tylko miłość - napisała Netta na swoim Twitterze.

embed

Salvador Sobral, jako zwycięzca poprzedniego konkursu Eurowizji, musiał na scenie wręczyć statuetkę wokalistce z Izraela. Oj, było niezręcznie! Oboje uśmiechali się do siebie serdecznie, próbując zachować pozory. Nie obyło się również bez buziaków w policzek.

embed

AG

Więcej o:
Komentarze (42)
Salvador Sobral, zwycięzca Eurowizji 2017 o utworze Netty "Toy": Straszna piosenka. To on musiał wręczyć jej na scenie nagrodę. Było niezręcznie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marrob

  Oceniono 26 razy 16

  Od lat nie ogladam "konkursu" bo wiem że to kompletna żenada. Pomijam poziom piosenek ale chodzi mi o polityczne sympatie które rzadzą konkursem. Wiadomo Szwedzi glosuja na UK, UK głosyuje na Szwedów, Litwini na Rosjan albo Łotyszy, Grecy na Albanię Włosi na na Chorwację. itd, itp Zwykła kupa:)) Tylko na nas nikt nie głosuje bo nikt Polaków nie lubi. I zeby było jasne nie piszę o poziomie naszych piosenek bo te sa tragiczne!

 • ksywa

  Oceniono 25 razy 15

  oj tam - zamknęłam oczy, powieki dla pewności przymocowałam przylepcem, założyłam stopery i ... no bez przesady... może być, wcale nie taka straszna:-))

 • nigdywiecejslajdow

  Oceniono 18 razy 12

  co za badziew. Kto to ogląda, kto tam głosuje?
  Konkurs sympatii, a nie muzyczny.
  w dodatku wygrywa nie ten kto ma najwiecej głosów, a ten kto oplaca liczących.
  Polskie glosy: I. Ukraina, II. Izrael ...
  Kto w to uwierzy?

 • konigin

  Oceniono 13 razy 7

  Okreslenie tego utworu mianem "straszny" to i tak eufemizm. Piosenka+wykonawczyni to cos jak z koszmaru sennego.

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 15 razy 7

  Maszkara - kaszalot zaśpiewała piosenkę - maszkarę i wygrała....
  Dziwne czasy

 • the_foe

  Oceniono 10 razy 6

  Tak jak jego piosenka była koszmarnie przeintelektualizowana (pierolamento) tak obecna zwyciężczyni jest zbyt egzaltowania i pod publiczkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX