Opublikowano niezwykłe zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną. Już robi furorę w sieci. "Tak powinno się traktować kobiety"

W sieci pojawiło się unikatowe zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną, Agatą Dudą. Widzimy na nim parę prezydencką w dość spontanicznej i wesołej sytuacji. Taka fotografia to istna perełka!

Były fotograf Andrzeja Dudy, Andrzej Hrechorowicz, opublikował na swoim Twitterze niezwykłe zdjęcie pary prezydenckiej. Widzimy na nich Prezydenta RP, który z dość ciekawą miną wnosi na rękach do Pałacu Prezydenckiego Pierwszą Damę. Fotografia już robi furorę w sieci. Nie dziwimy się!

Myślałem, że wydam album, ale chyba do tego nie dojdzie, choć są zdjęcia, które może warto pokazać ? Sami musicie ocenić - podpisał wyjątkową fotografię jej autor.

Andrzej Hrechorowicz wyjaśnił, że udało mu się uwiecznić parę prezydencką w spontanicznej sytuacji, która miała miejsce po obchodach święta 3 maja w 2017 roku. Jak widać, humory im bardzo dopisywały.

Pod tym unikatowym zdjęciem pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy zachwyconych internautów, którzy pochwalili zarówno samo zdjęcie, jak i uchwycenie takiego "ludzkiego" oblicza pary prezydenckiej.

Królewskie.

Te ich miny. Bezcenne!

Ja chcę to zdjęcie w ramce. Tak się powinno traktować kobiety, nosić na rękach. Dobre ujęcie. Tego nie zobaczy się w TV, czy na social mediach (...).

Rewelacja.

Oni są super, wzór dla polskich małżeństw.

My również jesteśmy zachwyceni tym zdjęciem, które pokazuje takie codzienne, bardziej przyziemne i "ludzkie" oblicze pary prezydenckiej. Czekamy na więcej!

AG

Kingi Dudy nie było na spotkaniu z Trumpem i książęcą parą. Namówiła ją do tego Agata Duda. Dlaczego?

Więcej o:
Komentarze (63)
Były fotograf Andrzeja Dudy i Agaty Dudy, Andrzej Hrechorowicz, opublikował wyjątkowe, nieznane zdjęcie pary prezydenckiej. Fotografia robi furorę w sieci!
Zaloguj się
 • e.olsen

  Oceniono 25 razy 17

  > Widzimy na nich Prezydenta RP, który z dość ciekawą miną...

  Bogata mimika PAD jest od dawna źródłem wielu memów...

 • cezar85

  Oceniono 36 razy 12

  teraz niech Dupowa pokaże, jak się traktuje kobiety

  może zacząć od matek niepełnosprawnych w sejmie

 • justas32

  Oceniono 34 razy 10

  Gdyby nie łamał Konstytucji dla populistycznych kato-nacjonalistow - to byłby miłym, ciepłym śmieszkiem ...

 • wawiak57

  Oceniono 20 razy 10

  Wnosi czy idzie wyrzucić ?

 • euphoria12

  Oceniono 29 razy 9

  Wzór małżeństwa.....Dobrze, że osoby upośledzone intelektualnie dbają o siebie. Trzymam kciuki aby nie odszedł do ruchadła lesnego .

 • justas32

  Oceniono 25 razy 7

  Wolał by nieść Martę Kaczyńską - ale za cienki finansowo na to ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX