Tadla wygrała "Taniec z gwiazdami". Kret chciał jej pogratulować, ale ona... Trochę się tego spodziewaliśmy

Beata Tadla wygrała najnowszą edycję "Tańca z gwiazdami". Pogratulował jej na scenie sam Jarosław Kret, z którym dziennikarka niedawno rozstała się w bardzo przykrej atmosferze.

W piątkowy wieczór odbył się wielki finał polsatowskiego programu "Taniec z gwiazdami". TUTAJ możecie zobaczyć, co się działo w ostatnim odcinku. Nie zabrakło wielkich emocji! Kryształowa Kula powędrowała w ręce Beaty Tadli i Jana Klimenta. To był zdecydowanie wyjątkowy wieczór dla dziennikarki.

Zaraz po ogłoszeniu wyników na scenie pojawił się m.in. Jarosław Kret, były partner dziennikarki, który również brał udział w tej edycji show, ale szybko odpadł. Pogodynek stał w kolejce do złożenia gratulacji Beacie Tadli, która najpierw serdecznie wyściskała Popka, potem jakby ominęła Jarosława Kreta i przeszła dalej do kolejnego uczestnika. Pogodynek zdążył ją tylko poklepać po plecach. Wydawało się, jakby Beata Tadla celowo chciała go "nie zauważyć".

Beata Tadla i Jarosław Kret

Występ Beaty Tadli zbiegł się akurat z gwałtownymi zmianami w jej życiu uczuciowym. Niedawno wyszło na jaw, że dziennikarka nawet chciała zrezygnować z udziału w "Tańcu z gwiazdami". I to już po pierwszym odcinku. Powód? Głośne i medialne rozstanie z Jarosławem Kretem.

Beata Tadla nie ukrywała, że udział w show był dla niej niełatwym doświadczeniem ze względu na trudne rozstanie z Jarosławem Kretem, o którym dziennikarka dowiedziała się na imprezie ramówkowej Polsatu od mediów.

Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu w programie. Nie chciałam być oceniania przez pryzmat moich osobistych doświadczeń - zdradziła niedawno Beata Tadla.

Z drugiej strony taki ruch byłby krzywdzący dla Janka, który od samego początku był dla mnie wsparciem i źródłem tanecznych inspiracji – dodała, mówiąc o swoim synu.

Plotek gratuluje wygranej w programie!

AG

Więcej o:
Komentarze (116)
Beata Tadla wygrała "Taniec z gwiazdami". Jarosław Kret chciał jej pogratulować, ale ona... Trochę się tego spodziewaliśmy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gigant

  Oceniono 72 razy 42

  Od poczatku wiedziałam, że wygra Tadla. Ten program już dawno spadł na psy

 • izarider

  Oceniono 23 razy 15

  Przecież od początku było wiadomo, że Beata wygra. Nie oglądałam żadnego odcinka, bo nie musiałam, po całej tej szopce z Kretem...

 • Gość: gosc

  Oceniono 43 razy 15

  Zagłosowałam wczoraj na nią. Bardzo nie podobało mi się jej zachowanie bezpośrednio po wygranej. Nagle przestała być biedną istotka płaczącą podczas trudnych wspomnień, mówiła normalnym głosem i normalnym tekstem silnej kobiety, nie dopuszczała do mikrofonu prowadzących, przeciągała program. To było niegrzeczne i samolubne i jako głosująca na nia poczułam rozczarowanie.

 • Gość: Bozens

  Oceniono 30 razy 14

  Nie wygrala tylko wyplakala i wyzebrala Ostatni taz ogladam tak zenujace ptzedstawienie a szkoda bo inni tancza supet

 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 14

  a dla mnie najlepszy był ten z żelaznymi zębami pomalowany jakby wpadł do maszyny drukarskiej i ruszał się jak gdyby mrówki żarły go po jajach.

 • Gość: Tralala

  Oceniono 37 razy 13

  To była najgorsza edycja TzG

 • Gość: ana

  Oceniono 59 razy 13

  tadla juz wygrala zeby sie nie okazalo ze wroci do kreta ,a tak naprawde nigdy sie nie rozstali ustawka ,wygrala zeby splacic kredyt ,,,i ok,,,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX