Netta może wygrać Eurowizję. Dziś to pewna siebie diwa. Wspomina, jak ją traktowano. "Nie ma ładniejszej?"

Przed nami finał 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. W sobotę o godzinie 21 rozpocznie się koncert, w którym poznamy zwycięzcę oraz przyszłorocznego gospodarza konkursu.

Jedną z faworytek Eurowizji jest reprezentantka Izraela, Netta. Fanom Eurowizji spodobała się jej szalona piosenka "Toy", w której na początku wokalistka... gdacze jak kura. Godne uwagi jest też całe show. Zresztą zobaczcie sami jej półfinałowy występ:

 

Netta udzieliła wywiadu BBC, w którym opowiada o swoim utworze.

Piosenka jest o ruchu #metoo. To wspaniały czas, kobiety w końcu znajdują swój głos. Ale myślę, że ogólnie ta piosenka ma dodać siły. Jest dla każdego, kto walczył z byciem sobą. Dla każdego, kto słyszał, że jest niewystarczająco dobry, szczupły, ładny, nie śpiewa wystarczająco dobrze.

Wypowiedź skłoniła ją do przypomnienia anegdoty ze swojego życia.

Pamiętam, jak byłam w zespole weselnym. Jak panna młoda zobaczyła moje zdjęcie, powiedziała przez telefon: Nie macie innej wokalistki, jakiejś ładniejszej? Zdałam sobie sprawę z tego, że jestem inna, a inni ludzie nie są akceptowani.

Netta opowiedziała też o słowach, które słyszała od innych, kiedy rozpoczęła karierę.

Byłam gruba... Jestem gruba - zaśmiała się. Kazano mi zmienić wiele rzeczy. "Twoja spódnica jest za krótka, opuść ją trochę", "Jesteś bardzo dziwna, może przeszłabyś na dietę?", "Dlaczego nosisz takie jasne kolory? Czerń będzie lepiej wyglądać". Na początku tego słuchałam, ale później zdałam sobie sprawę, że przez to jestem bardzo nieszczęśliwa. Jesteśmy tu tylko na chwilę. Dlaczego jesteśmy zajęci byciem nieszczęśliwymi? - powiedziała.

Jestem zabawną gwiazdą pop. Ludziom było to naprawdę ciężko zrozumieć. Myślę, że robię coś świetnego dla wielu ludzi. Łamiemy wielki stereotyp. Ja i mój zespół.

A Wy jak oceniacie szanse Netty? A może macie innych faworytów? Dajcie znać w komentarzach!

OG

___________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (55)
Eurowizja 2018. Netta z Izraela. Jej występ robi furorę, a ona jest typowana na jedną z faworytek Eurowizji. Jednak nie zawsze była tak pewna siebie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Byro

  Oceniono 37 razy 23

  Co wy gadacie? Piosenka beznadziejna a wykonawczymi...... co się dzieje z tym światem

 • adasiawielbiciel

  Oceniono 26 razy 16

  Netta ? wygląda jak Brutto...

 • zelm71

  Oceniono 24 razy 16

  Szajs straszliwy. Masakra

 • Gość: Gościu

  Oceniono 30 razy 16

  Jedyną wygraną, tylko i wyłącznie jest piosenkarka z Cypru.

 • eurotram

  Oceniono 18 razy 14

  Przecież ten kawałek jest kijowy,a wykonawczyni godna kawałka. Mam głosować,bo Izraelka sili się na oryginalność i wpisuje się w #Meetoo?! To już IMHO ta estońska Rosjanka ją na głowę bije; jak mam głosować, to na coś co mi się podoba.

 • Gość: Storczyk

  Oceniono 23 razy 9

  Mnie się ta piosenka wcale nie podoba. A te miny to już w ogóle. Do tego te tancerki, które, szczerze mówiąc, nie wiem co mają na celu zrobić.Oby nie wygrała, bo to by było straszne. Ja za to liczę na zwycięstwo i trzymam kciuki ze wszystkich sił za Alexandra Rybaka, który ma naprawdę fajną, rytmiczną piosenkę.

 • wujekdolf

  Oceniono 18 razy 8

  na eurowizji to "ładniejsza" była baba z brodą... chwila, a może to był chłop?

 • Gość: Alina

  Oceniono 18 razy 8

  Co to za Kwiczol-lepszych nie ma?

 • Gość: krupniok200

  Oceniono 13 razy 7

  Jak to się mówi. Eurowizja to konkurs kiczu i wzajemnej adoracji... I takim przykładem kiczu jest ta piosenka któa bije wyświetlenia na YT.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX