Justyna Żyła rozebrała się dla "Playboya"! Najlepszy jest jednak lead. "Góralu, czy ci nie żal?"

Justyna Żyła rozebrała się w magazynie dla panów! Żona Piotra Żyły wzięła udział w odważnej sesji, a jej zdjęcia pojawią się w czerwcowym wydaniu "Playboya".

W lutym Justyna Żyła dodała na Instagramie emocjonujący wpis, w którym oznajmiła, że jej małżeństwo ze skoczkiem, Piotrem Żyłą, przestało istnieć. Mąż ponoć miał odejść do innej kobiety i w ogóle nie interesować się dziećmi. Od tego czasu kobieta regularnie wyjawiała kolejne fakty z ich rozstania. Teraz poszła jednak o krok dalej i rozebrała się w magazynie dla panów.

Odważne zdjęcia żony skoczka pojawiły się w czerwcowym wydaniu "Playboya". Na okładce pozuje w samych kabaretkach.

Góralu, czy ci nie żal? - czytamy w leadzie czerwcowego wydania.

W środku jest jeszcze odważniej. W erotycznych pozach, które przyjmuje w góralskim domu, pokazuje sutki. Widać, że dobrze czuje się w swoim ciele i nie wstydzi się pokazywać swoich wdzięków.

Udzieliła także wywiadu, w którym wypowiedziała się o mężu:

Zawsze będę go podziwiać. Znam go pół życia i wiem, ile włożył pracy, żeby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dziś, ile go to wszystko kosztowało - wyznała w "Playboyu"

Jak widać, Justyna Żyła po zdobyciu popularności po medialnej wojnie z mężem szybko nie da o sobie zapomnieć. Kupicie czerwcowy numer "Playboya"?

AW

_____

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

Magda Gessler w 'Kole Plotka'? Zapraszamy ją razem! Potrzebujemy Waszej pomocy

Więcej o:
Komentarze (257)
Justyna Żyła rozebrała się dla 'Playboya'! Piotr ma czego żałować?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • geoboss

  Oceniono 372 razy 314

  Piotrek! Teraz rozumiem! Gratuluję rozsądku! :D Trymaj się od niej z daleka!

 • Gość: jagna

  Oceniono 273 razy 223

  I to się nazywa desperacja przez wielkie D.
  Zastanawiam się , gdzie w tym wszystkim jest dobro dzieci, skoro teraż każdy ich szkolny kolega, jego tatuś, sąsiedzi, nauczyciele itd będą mogli sobie pooglądać gola mamusie. Zapewne przyczyni się to bardzo do odzyskania równowagi psychicznej po tym jak im się rodzina rozleciala....

 • Py Ro

  Oceniono 144 razy 122

  No to teraz szybko musi napchać wary, ryja i cycki to zostanie super celebrytką. No i obowiązkowo wycieczka do Dubaju.

 • timo862

  Oceniono 114 razy 80

  I tak się właśnie kończy, gdy zostanie ucięty dopływ hajsu od męża, który zarabia miliony. Ciekawe co by zrobiła lewa, gdyby lewy odszedł. :)

 • dr.remix

  Oceniono 86 razy 76

  Katastrofa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX