Kurdej-Szatan nago z córką w wannie. Pokazała nagranie. W komentarzach prawdziwa burza. "Upubliczniać kąpiel z dzieckiem?"

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdecydowanie niecodziennie wideo. Nagrała, jak kąpie się razem ze swoją córką.

Na instagramowym profilu Barbary Kurdej-Szatan pojawiło się nietypowe nagranie. Aktorka pokazała swoim obserwatorom, jak wspólnie z córką kąpią się w wannie i śpiewają piosenkę. 

Obserwatorom raczej nie spodobało się wideo, o czym dali znać w komentarzach. Zupełnie nie rozumieją, skąd pomysł na publiczne pokazywanie nagiej matki z córką. 

Obrzydliwe, przestaje obserwować.

Dla mnie chore, żeby z dzieckiem w wannie tak publicznie?! Słabe.

Głosy piękne, no ale upubliczniać kąpiel z dzieckiem?

Muszę odobserwować. Takie intymne chwile na pokaz to dla mnie przesada.

Taki filmik na forum publicznym?

Trochę to dziwne zachowanie. Pokazywać całemu światu ale po co? Wiem, dla szpanu!

Pod nagraniem pojawiły się też komentarze rodziców, którzy bronią aktorki. Twierdzą, że oni również kąpią się ze swoimi dziećmi. Wspólną kąpiel z dzieckiem zostawiamy indywidualnej ocenie. Jednak to naprawdę dziwne, że ktoś dzieli się tak intymnymi momentami z całym światem...

A Wy, jaki macie do tego stosunek? 

MT

______________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (123)
Barbara Kurdej-Szatan nago z córką w wannie. Pokazała nagranie. Fani oburzeni. "Upubliczniać kąpiel z dzieckiem? Chore, obrzydliwe"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: No prosze

  Oceniono 129 razy 59

  Ku... ze co?????? Zniesmaczeni???? A może oburzeni.!No proszę przeszkadza im że matka z córką bierze kąpiel a dziwnym trafem nie przeszkadza im pedofilia wśród księży, złodziejstwo i korupcja w rządzie.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 75 razy 43

  Przed erą internetu wszystko było w rodzinie. Pojawił się internet i ludzie głupieją. Takich filmików się nie upublicznia. W końcu istnieje coś takiego jak prywatność.

 • 333a3

  Oceniono 36 razy 24

  "Obrzydliwe", to jest Jaś Marysia Jackowski świetojebliwy gołodupiec z PiSiorem na wierzchu publicznie..

 • Oceniono 82 razy 24

  Filmik uroczy, podziwiam panią Barbarę za luźny stosunek do samej siebie. A wspólna kąpiel matki z córką jest gorsząca? Chyba tylko dla polskich katohipokrytów.

 • Gość: prrr

  Oceniono 46 razy 16

  No i co tam widać? Jakie zgorszenie.... Ojojoj.... Już z byle czego sensacja. Nago się kąpią. Straszne. ?????

 • wilq9

  Oceniono 19 razy 11

  są kraje w których za upublicznienie wizerunku dziecka w taki sposób mogliby je jej odebrać. Jak chce pokazywać swoją dupę i publicznie błaznować to jej sprawa, ale dziecko powinno być chronione bo małe i głupie

 • wawiak57

  Oceniono 28 razy 8

  Co wy chcecie od tej pani. Ma swoje pięć minut, aktorka kiepska, prowadząca kiepska, uroda kiepska. Ponieważ z jakiegoś powodu zrobiła się popularna wyciska swoją chwilkę jak cytrynę, chce zarobić, niech zarabia. Kolejny nikt na ściankach.

 • Gość: Crxiak

  Oceniono 36 razy 8

  Szkoda, że tak dobrze nie widać jej cycków jak jej dziecka. Żenua trochę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX