Tatiana Okupnik do tej pory nie pokazywała zdjęć z dziećmi. Teraz zrobiła wyjątek. Matylda to już duża dziewczynka!

Tatiana Okupnik nie miała w zwyczaju dodawać zdjęć ze swoimi dziećmi. Ostatnio jednak robi wyjątki.

Tatiana Okupnik niedawno po raz drugi została mamą. Wokalistka należy do gwiazd, które pilnie strzegą swojego życia prywatnego. Dlatego nawet nie pochwaliła się, że jest w drugiej ciąży. Dopiero po urodzeniu dziecka pokazała zdjęcie małych stópek i poinformowała, że na świat przyszedł jej syn.

Okupnik nie należy jednak do osób, które systematycznie prowadzą swój Instagram. Raz na jakiś czas pojawiają się jakieś zdjęcia, ale do tej pory próżno było tam szukać fotografii jej dzieci (raz opublikowała tylko zdjęcie, którym poinformowała fanów, że została mamą pierwszy raz). Od urodzenia syna jej profil jednak nieco się zmienił. Najpierw piosenkarka udostępniła zdjęcie z dziećmi, które wrzucił Gortat (ZOBACZ TUTAJ: Okupnik nie pokazuje swoich dzieci. Zrobił to za nią... Gortat!), a teraz sama pokazała, jak bawi się z córką.

U nas na hasło deszcz lub ulewa jest wymarsz z domu. Najfajniejsza zabawa! Błotko, kałuże, patyki, kalosze;)) No i oczywiście kask, bo przecież w kałuży się przydaje - napisała.

Uwagę oczywiście zwraca Matylda, która już nie jest malutką dziewczynką. Do tej pory jednak nie mogliśmy tego zaobserwować. Córka Okupnik przyszła na świat w 2016 r. Media wtedy także nie wiedziały, że piosenkarka spodziewa się dziecka. Na zdjęciu nie widzimy twarzy dziewczynki, ale z racji tego, że jej mama mocno chroni prywatność rodziny, pewnie jej nie zobaczymy.

JT 

Więcej o:
Komentarze (1)
Tatiana Okupnik pokazała zdjęcie z córką. Matylda rośnie jak na drożdżach!
Zaloguj się
  • Gość: Waldi

    0

    Szkoda że Pani Tatiany Okupnik już nie ma i że nie Nagrywa żadnych solowych płyt ani Nie Tworzy już zespołu Blue Cafe piosenki z Pani Tatiany Wokalem były cudowne bardzo Przyjemnie ich się słuchało nie to co teraz z Nową Wokalistką.
    Wielka szkoda również że Blue Cafe już nie Nagrywa Takich Piosenek tak jak z Panią Tatianą tamte czasy niestety minęły Bezpowrotnie chociaż szkoda bo będzie mi Brakowało już zawsze Głosu Pani Tatiany Okupnik to była Najlepsza wokalistka w Historii zespołu Blue Cafe i szkoda również że kariera Solowa Pani Tatiany Okupnik się nie potoczyła tak jak my fani byśmy tego chcieli ale no cóż życzę Pani Tatianie oraz jej mężowi i dzieciom wszystkiego najlepszego oraz żeby już na zawsze pozostali rodziną i żeby wszystkie sprawy na co dzień układały im się po ich myśli i liczę że może jeszcze kiedyś Pani Tatiana Okupnik zaśpiewa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX