Magda Gessler zapowiada walkę w sądzie. "Nie pozwolę, by szargano mój wizerunek". Chodzi o restaurację w Belgii

Współpraca Magdy Gessler z jedną z restauracji w Belgii zakończyła się wielką aferą. Właściciele zarzucili jej, że nie wywiązała się z umowy. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć.

Kilka tygodni temu zapowiadano wielkie otwarcie restauracji The Ultimate Hallucination w Belgii, której ambasadorką została Magda Gessler. Gwiazda miała zadbać nie tylko o pyszne menu, ale także o nowy wystrój lokalu - podobnie, jak w "Kuchennych rewolucjach". Huczne otwarcie miało się odbyć 15 maja i trwać podobno aż trzy dni! Niestety, ale cała sprawa skończyła się wielką aferą.

Na fanpage'u restauracji pod koniec kwietnia zostało opublikowane oświadczenie, w którym właściciele wytłumaczyli zerwanie współpracy z Magdą Gessler. 

Informujemy, że zakończenie umowy zostało zainicjowane z naszej strony ze względu na niewywiązywanie się z warunków kontraktu. Restauracja The Ultimate Hallcuination nie może podejmować ryzyka współpracy i zobowiązań, które będą narażać firmę na straty moralne i finansowe. Wykazaliśmy pełny entuzjazm oraz przygotowanie do współpracy oraz w stosownym czasie wystąpiliśmy na drogę negocjacji. Niestety w dniu dzisiejszym minął termin bez odpowiedzi ze strony Magdy Gessler, co doprowadziło do wypowiedzenia umowy, czytamy w oświadczeniu.

Do tej pory Magda Gessler milczała. Teraz postanowiła zabrać głos. Zdecydowała się skierować sprawę do sądu.

Nie pozwolę, by szargano moje nazwisko i wizerunek, a o sprawiedliwość i swoje dobre imię jestem gotowa walczyć w sądzie, powiedziała w "Party".

Jak czytamy, sprawą zajmują się już prawnicy gwiazdy. Czy sąd przyzna rację Gessler? Na tę odpowiedź musimy jeszcze poczekać. O dalszym przebiegu w sprawie będziemy Was informować.

JT

Pojawiły się doniesienia, że Gessler jest poważnie chora i czeka ją operacja. Restauratorka zabrała głos

Więcej o:
Komentarze (70)
Magda Gessler zapowiada walkę w sądzie. "Nie pozwolę, by szargano mój wizerunek". Chodzi o restaurację w Belgii
Zaloguj się
 • e-misio

  Oceniono 94 razy 64

  boosze kiedy gęba tej "gwiazdy" przestanie w końcu straszyć po internecie

 • Gość: mor

  Oceniono 75 razy 51

  to ta pozerka ma swój wizerunek, który można zszargać ?!?!? bo myślałam, że po PUBLICZNEJ PREZENTACJI RYNSZTOKOWEGO JĘZYKA I CHAMSKIEGO, PRYMITYWNEGO I PROSTACKIEGO ZACHOWANIA NIE MA JUŻ CZEGO SZARGAĆ - sama to skutecznie zrobiła !!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 66 razy 44

  Kolejny raz kogos pozwie i kolejny raz przegra. A wystarczy sie przyznac do winy a nie udawac wszechwiedzaca. A wasz artykul jest nie precyzyjny bo to ta restauracja z Belgii juz dawno zlozyla sprawe w sadzie przeciwko niej a jak widac teraz ona medialnie udaje ze to ona ich pozywa.

 • sacc77

  Oceniono 69 razy 41

  jaki wizerunek?
  Chamskiego, bezczelnego, wulgarnego kocmołucha?
  To taki wizerunek da się zszargać?
  Ona ma chyba jakieś odloty i manię wielkości...
  Ciekawe coi ćpa...?

 • shago

  Oceniono 62 razy 38

  pani kucharko, żeby walczyć o dobre imie to trzeba je mieć, Właściciele Doliny Charlotty dali odpór pani urojeniom więc i kolejnym sie uda. jako córka znanego prominenta zarobila pani już tyle, że proponowałbym usunąc się powoli w cień zanim gó... wypłynie całym spustem.

 • Gość: szczupła klara

  Oceniono 55 razy 33

  ależ przepocone babsko, na lodówce przykleiłam jej przepoconą fotę, co do niej podejdę to mnie bierze obrzydzenie na jedzenie, dzięki temu już schudłam o 20 kilo

 • Gość: AAA

  Oceniono 44 razy 22

  To ta pani ma jakiś wizerunek?
  Tłusty mop - jakoś nic innego mi nie przychodzi do głowy.

 • Gość: gosc

  Oceniono 37 razy 21

  ostatnio zszargano wizerunek kuchary i tej brzydkiej klary w reklamie play ---ciekawe ile kasy przytuliły te szantrapy.

 • Gość: Kuchta

  Oceniono 33 razy 17

  No to może mieć problem z udowodnieniem jak szargano coś co nie istnieje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX