Matylda Damięcka zniknęła z show-biznesu, teraz wróciła na salony w towarzystwie brata. Nowy kolor włosów to nie jedyna zmiana

Matylda Damięcka już dawno zniknęła z mediów. Teraz pojawiła się z bratem, Mateuszem, podczas 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Wróciła odmieniona.

Matylda Damięcka odkąd zakończyła swoją przygodę z serialem "Na Wspólnej" w 2007 roku praktycznie w ogóle nie pojawia się w mediach. Rzadko także bywa na imprezach branżowych. Po zniknięciu z ekranów zajęła się z muzyką i zaczęła jeździć po festiwalach muzycznych. Teraz mogliśmy ją zobaczyć w Łazienkach Królewskich, gdzie zaprezentowała nową fryzurę.

32-letnia siostra Mateusza Damięckiego związana jest dalej ze sztuką, ale teraz rysuje. Jej prace są proste, ale łatwo odnaleźć w nich nawiązania do współczesności. Często składają się nie tylko ze szkicu, ale także opatrzone są opisem pasującym do tego, co przedstawia. Nowy kolor włosów odzwierciedla jej artystyczną duszę. 

Artystka wybrała odcienie szarości. Na górze ma jaśniejszy kolor, ale końce są całkowicie szare. Naszym zdaniem jest to zmiana na plus. Jak wam się podoba?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

AW

Więcej o:
Komentarze (18)
Matylda Damięcka zniknęła z show-biznesu, teraz wróciła na salony. Nowy kolor włosów to nie wszystko. Ma też ciekawą pracę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: go

  Oceniono 26 razy 24

  hmmm... moim zdaniem pofarbowane ma tylko końcówki - reszta jest naturalna, widać wyraźnie siwe włosiwo mieniące się w słońcu. b. fajnie wygląda.
  poza tym, nie sądzę, żeby brat jakoś szczególnie skradł urodę - ona ma dobre rysy, ciekawą twarz, ale po prostu nie robi się na lalkę i ta naturalność na moje oczy działa jak balsam. gdyby się napomadowała zgodnie z panującym kanonem urody, wyglądałaby pewnie świetnie.

 • Gość: Beatka

  Oceniono 28 razy 14

  Ona jest bardziej męska od brata

 • Gość: Płotka

  Oceniono 11 razy 7

  Matylda ma przepiękne oczy...

 • Gość: Ewa

  Oceniono 8 razy 4

  Nie pasuje do niej wcale ten kolor

 • Gość: Dariusz

  Oceniono 5 razy 3

  PIĘKNA KOBIETA ! Zawsze mi się podobała,oby ją można było jak najczęściej oglądać.Pozdrawiam Pani Matyldo.

 • gregman77

  Oceniono 9 razy 3

  W przeciwienstwie do brata nie postawila na komerche

 • Gość: Kaska

  0

  Ale sie zmienila, nie wiem w ktorym miejscu. Od lat wyglada tak samo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX