Klara skończyła roczek. Z tej okazji Lewandowska przygotowała oryginalny prezent. Zapowiadała to już wcześniej

W piątek 4 maja Klara Lewandowska skończyła roczek. Z tej okazji jej mama wystartowała z nowym biznesem, długo wyczekiwanym Baby by Ann.

W piątek Klara Lewandowska świętowała pierwsze urodziny. Z tej okazji Anna i Robert przygotowali jej prawdziwie bajeczną imprezę, na której była obecna najbliższa rodzina i przyjaciele. Dumna mama poświęciła też córce długi wpis na blogu, w którym opisała, za co jest wdzięczna małej Klarze i co dziewczynka zmieniła w życiu jej i Lewego.

Trenerka pochwaliła się też wyjątkowym prezentem, jaki podarowała Klarze babcia, Maria Stachurska. Jest to ikona przedstawiająca świętą Klarę.

A co podarowała jej mama? Lewandowska już wcześniej zapowiadała, że z okazji roczku córki przygotowuje niespodziankę. I tak się stało - 4 maja wystartował jej nowy projekt, Baby by Ann.

Mamy dla Mam! Dziś oficjalnie chcemy się z Tobą przywitać! Baby by Ann zaczyna swoje życie :) - czytamy na Instagramie.

Trenerka długo nie potwierdzała, czego będzie dotyczył biznes, a fani spekulowali, że będzie to linia produktów spożywczych dla dzieci. Teraz wszystko jest jasne - Baby by Ann jest platformą skierowaną do mam, która z jednej strony ma być serwisem informacyjnym z poradami i recenzjami, a z drugiej - sklepem internetowym z wysokiej jakości produktami dla dzieci, zabawkami i innymi gadżetami. Lewandowska stworzyła markę ze swoją przyjaciółką i wspólniczką, Ewą Puchowską.

Na pomysł stworzenia Baby by Ann wpadłyśmy z Ewą pod koniec 2017 roku. Powodem było to, że na rynku brakowało miejsca, w którym można było znaleźć konsekwentnie wyselekcjonowane marki i kupić bardzo jakościowe produkty, przede wszystkim przetestowane przez mamy. My pokazujemy wyłącznie to, co przetestowałyśmy, sprawdziłyśmy i polecamy. Nie znajdzie się tutaj przypadkowych produktów - powiedziała Lewandowska w rozmowie z "Business Insider". 

W projekt zaangażowana jest też Agnieszka Wesołowska, żona Kuby Wesołowskiego, która została redaktor naczelną części blogowej.

Moi Drodzy! Dziś ruszył portal Baby by Ann, którego mam przyjemność współtworzyć jako Redaktor Naczelna jego bloga. To zwieńczenie kilku miesięcy ciężkiej pracy ze wspaniałym zespołem ludzi totalnie oddanych nowemu projektowi @annalewandowskahpba i @ewapuchowska. Dziewczyny, dziękuję za zaufanie! Baby by Ann tworzą także ludzie, których znajdziecie w naszych artykułach oraz ci, którzy przez ostatnich kilka tygodni, dniami i nocami dopieszczali naszą stronę. To moje drugie internetowe dziecko, któremu oddałam się bez reszty przez ostatnich kilka miesięcy. Mam nadzieję, że będziecie do nas zaglądać - napisała na Instagramie.

Baby by Ann to już kolejny projekt z portfolio Lewandowskiej. Trenerka jest właścicielką firmy Foods by Ann (gdzie sprzedaje kilogram ziemniaków za 238 zł), Healthy Plan by Ann z akcesoriami kuchennymi czy Diet by Ann (plany diet i treningów). Oprócz tego organizuje obozy Camp by Ann, które wyprzedają się w kilkanaście minut, a na początku marca otworzyła klinikę treningowo-dietetyczną. Czy Baby by Ann będzie kolejnym sukcesem? Niedługo się przekonamy.

OG

Więcej o:
Komentarze (62)
Baby by Ann. Klara Lewandowska skończyła roczek. Z tej okazji Lewa przygotowała oryginalny prezent
Zaloguj się
 • Gość: Tralala

  Oceniono 19 razy 17

  A jakie ona ma doswiadczenie, jak jest matką tylko rok i wraz z babciami i nianią opiekowala sie corką?
  Doświadczenie i testowanie produktów powinno byc zdobywane dluższy czas. Naczelna? To powinna być osoba np. z dwójką dzieci.... bo drugie chowa się inaczej. I inne produkty są potrzebne przy dwójce w różnym wieku.... albo matka bliźniaków. Taka osoba może być "ekspertem".
  Za co Ann jest nielubiana? M.inn. za to, że chwyta się WSZYSTKIEGO.... a jest mlodą, ambitną kobietą.ktorej brakuje kilku zmarszczek bym jej rady traktowała poważnie. Młodka, radzi wszystkim we wszystkich dziedzinach życia. Nie można bylo z tym poczekać kilka lat? Stopniowo wejść na rynek, a zacząć od treningow.... bo slowem MOTYWACJA zaczynam rzygać jesli pochodzi od A... a rzadko mnie ktoś denerwuje.

 • timbwolf3

  Oceniono 14 razy 12

  Długo wyczekiwany projekt? Przez kogo? Kolejny sukces? Chyba nikt nie przypuszcza, że sprzedaż chińskich kubków z logo Ann za 60zeta albo prażynek za 250zeta przynosi zyski?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 10

  RZYG by Ann.

 • gapcio2010

  Oceniono 16 razy 10

  Ajaka kupke zrobila Klara przy tej okazji? Jaka szkoda, ze nie wiemy....

 • Gość: Ewa

  Oceniono 13 razy 9

  Myślę że ta imprezka z okazji urodzin Klary to nie była organizowana dla Klary tylko dla lansu Rodzina Lewandowskich na czele z babcią Stachurska (która wszędzie jak nakręcona ogłasza ze Matkę Boską widziała i z Nią rozmawia Wnusi święty obrazek dała ale nie nauczyła córki ze grzechem jest roznaglizanie się publicznie.losowanie topless czy grzechem jest chciwość pazerność i zarabianie na dziecku) Urodziny dziecka to powinno się świętować w gronie rodzinnym i najbliższych przyjaciół a zdjęcia robi się nie na pokaz tylko na pamiątkę Pewnie zanim zaczęli Lewandowscy imprezę musieli powiadomić paparazzi żeby mieli o czym pisać Rodzina żyjące tylko na pokaz Żadnych hamulców ani skromności Nie cierpię takiego fauszu i obłudy. Wolę ludzi skromnych ale szczerych

 • Gość: Kupa By Ann

  Oceniono 9 razy 9

  "Moi Drodzy! Dziś ruszył portal @babybyann, którego mam przyjemność współtworzyć..."

  proponuję, zalecam, bezapelacyjnie - lekcje poprawnej polszczyzny i posługiwania się słowem pisanym, nędzna kreaturo.

 • Jacek Andrzejczyk

  Oceniono 11 razy 9

  Znów lewandowscy ile ku..a można czytać o tej zaj...nej rodzinie dość tych nikomu niepotrzebnych wiadomości.

 • Gość: Ad

  Oceniono 10 razy 6

  "Portal, którego mam przyjemność współtworzyć". Pani Redaktor Naczelna, KTÓRY wyraz ma niepoprawną formę w tym zdaniu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX