Pewnie nie wiecie, jak wygląda partner Fraszyńskiej. Chronią swoją prywatność, ale historia ich miłości to gotowy scenariusz na film

Jolanta Fraszyńska nie opowiada o życiu prywatnym. Jednak historia jej związku z Tomaszem Zielińskim jest naprawdę wzruszająca.

Jolanta Fraszyńska nie miała w życiu łatwo. Dopiero jako nastolatka poznała swojego prawdziwego ojca, a o jego istnieniu dowiedziała się od sąsiadki. Tu zaczęły się kolejne schody, bo tata miał już inną rodzinę. Na trzecim roku studiów wyszła za Roberta Gonerę i urodziła córkę Nastazję (ZOBACZ, JAK OBECNIE WYGLĄDA NASTAZJA). Przeszła silną depresję poporodową. Związek z mężem nie przetrwał, rozwód nastąpił w 1994 r. Dwa lata później poznała Grzegorza Kuczeriszkę, który był operatorem. Choć byli małżeństwem przez 14 lat, to i ta relacja zakończyła się rozwodem. Okazało się, że mąż aktorki miał problemy z alkoholem.

Kim jest obecny partner Jolanty Fraszyńskiej? 

Mniej więcej wtedy, czyli w 2010 r. Fraszyńska zdecydowała, że będzie uczęszczać na warsztaty rozwojowe. Tam poznała coacha Tomasza Zielińskiego, obecnego partnera. Historia ich związku mogłaby posłużyć na scenariusz filmowy, a ich drogi przecięły się w odpowiednim momencie. Właśnie przytacza ją najnowszy "Flesz".

Tomasz Zieliński też nie był w najlepszej sytuacji. W wieku 27 lat wykryto u niego wirusowe zapalenie wątroby.

- Dopiero potem się dowiedziałem, że złapałem to jako dzieciak, w szkole, w czasie szczepionki. Za PRL-u pielęgniarka nie zmieniała igły w strzykawce. Wystarczyło, że ktoś z klasy był nosicielem. (...) Zarazić się tym jest strasznie łatwo. Łatwiej niż AIDS - mówił Zieliński w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". 

W 2011 r. dowiedział się, że będzie miał przeszczep wątroby. Ponoć wtedy Fraszyńska nie odstępowała go na krok i od tej pory są nierozłączni. Oboje systematycznie biorą udział w "Biegu po nowe życie", który ma na celu edukację w zakresie transplantacji narządów. 

Choć aktorka nie opowiada o swojej prywatności, czasem (ale bardzo rzadko) zabiera ukochanego na salony. 

ZOBACZ ZDJĘCIA PARY >>>>>

Fraszyńską możemy oglądać obecnie w serialu "Leśniczówka". Parze życzymy samych radości! 

JT

Więcej o:
Komentarze (19)
Jak wygląda partner Jolany Fraszyńskiej, Tomasz Zieliński? Ich historia to gotowy scenariusz na film
Zaloguj się
 • Gość: bebe

  Oceniono 23 razy 15

  Super przystojny, ona tez fajna I sympatyczna, zycze im szczescia.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 12 razy 12

  nie rozumiem zachwytu.Rozumiem natomiast co to miłość. i to najważniejsze

 • Gość: Basia

  Oceniono 10 razy 10

  Zycze wszystkiego co naj.... Super

 • Gość: Krysia

  Oceniono 4 razy 4

  Zycze duzo miłosci i byłoWam zawsze po drodze duzo szczescia.

 • Gość: Konstancin

  Oceniono 8 razy 4

  Super babka, nigdy nie gwiazdorzyła. Kiedyś mieszkała na osiedlu Elsam w Konstancinie i zawsze zabierała wszystkich którzy stali na stopa pomimo, że była znaną aktorką. W przeciwieństwie do innych gwiazd i lisów które tam mieszkały.

 • Gość: Tizi

  Oceniono 1 raz 1

  Ło matko!

 • Gość: fasdfsf

  0

  Kolejny mąż. Ciekawe czy małżeństwo będzie trwać 4 lata jak dotychczasowe? 1. chory psychicznie 2. alkoholik 3. przewlekle chory Chociaż trzeba jej przyznać jedno. Wszyscy bardzo przystojni. Jednak poważnie wybrakowani. A jedyny który wyzdrowiał zwiał od niej. Coś z nią nie tak. Ona jest takim rycerzem a oni to takie księżniczki, które ona ratuje. A jak już zabije wszystkie smoki, przejdzie cały świat, przeniesie góry i uratuje księżniczkę, to ta ucieka do innego.

 • Gość: mn

  Oceniono 4 razy 0

  Gazeto, koniecznie zasponsoruj taki film.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX