Wypływają szokujące kulisy "afery dubajskiej". "Za cały wyjazd dostałam 24 tysiące złotych. Przebywało tam aż 14 Polek"

Pudelek publikuje kolejne wyznania uczestniczki "afery dubajskiej". Szczegóły wyjazdu i kwoty, które miały zarabiać dziewczyny, są naprawdę szokujące.

"Afera dubajska" to ostatnio jeden z najpopularniejszych tematów w polskich mediach. Wszystko za sprawą książki "Dziewczyny z Dubaju", którą napisał Piotr Krysiak. Autor ujawnił w niej kulisy "pracy" polskich dziewczyn (w tym celebrytek), które za bardzo duże pieniądze spełniały erotyczne zachcianki bogatych szejków.

Portal Pudelek dotarł do jednej z dziewczyn, która uczestniczyła w "aferze dubajskiej". Zdradziła, ile zarabiała. 

- Ja pamiętam, że Emi obiecała mi 400 euro za dzień, a K. miała dostać za mnie po 100 euro za dzień. Ile Emi z tego miała nie wiem. W sumie za cały wyjazd dostałam 24 tysiące złotych w gotówce - wspomniała Magdalena G.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejne szczegóły "afery dubajskiej". Jest cennik usług celebrytek i zapis negocjacji

Pudelek przypomina, że we wspomnianym wyżej wyznaniu chodzi o wyjazd do kurortu narciarskiego Courchevel (dziewczyny wyjeżdżały nie tylko do Dubaju). W wyjazdach brało udział KILKANAŚCIE Polek i 4 mężczyzn.

- Pozostałe dziewczyny mówiły mi, że dostają po 500 euro za dzień przez pierwsze 10 dni, potem po 400. Co ciekawe, do tego konkretnego klienta każda dziewczyna mogła jechać tylko raz. Widocznie szybko się nudził, mimo że przez 2 tygodnie przebywało tam aż 14 Polek. Cały turnus miał trwać aż 2,5 miesiąca - dodała Magdalena G.

Afera dubajskaAfera dubajska Instagram.com/ yourmorningglory, j.al7armi

"Afera dubajska"

O sprawie mówiono w 2015 roku, kiedy przeprowadzono prowokację, która pokazała, że polskie celebrytki i fotomodelki, w zamian za wynagrodzenie i luksusowe prezenty, są gotowe spełniać seksualne zachcianki arabskich szejków z Dubaju oraz zagranicznych biznesmenów, w tym nawet te najbardziej skrajne i upokarzające. Sprawa ujrzała światło dzienne, ponieważ screeny rozmów, podczas których ustalano warunki "pracy", opublikowano w sieci. Teraz o aferze znów jest głośno za sprawą książki "Dziewczyny z Dubaju", która odsłania jeszcze więcej kulisów.

JT

Więcej o:
Komentarze (139)
"Afera dubajska". Znane są kolejne szczegóły. "Za cały wyjazd dostałam 24 tysiące złotych"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • unixyz

  Oceniono 73 razy 69

  A mezowie cieszyli sie ze dziewczyny taka kariere robia. Gratulacje dla mezow, pratnerow itp...

 • SWK Margo

  Oceniono 72 razy 68

  No i wydało się czemu Węgrowska zrobiła sobie takie wielkie wargi.Po to aby szejkowi było jak na muszli wygodnie.

 • nowekonto1234

  Oceniono 45 razy 41

  500 euro za dzień (a w zasadzie noc) to bierze pierwsza z brzegu prostytutka z odlotów czy roksy. I bynajmniej nie ma w ofercie zjadania kupy. Wygląda na to, że polskie celebrytki są bardzo tanie...

 • monoekann

  Oceniono 41 razy 39

  Tajlandia europy.
  Miejscowe sprzątaczki zarobiły podobnie za sprzątanie po tych gó...-imprezach.

 • frankyy

  Oceniono 48 razy 38

  tradycja wykorzystywania seksualnego Polek przez muzułmańskich alfosów sięga czasów sprzed króla Mieszka I, już wtedy słowiańscy niewolnicy byli sprzedawani arabom, później kobiety brane w jasyr przez tatarskich i tureckich najeźdźców, dziś robią to dobrowolnie i za kasę... najwyraźniej wstaliśmy z kolan

 • heliheli

  Oceniono 55 razy 37

  wylizywac du/pe kozoj/eba za 24 tysie przez tydzien to i tak dobry deal .... dla kozoj/eba . Szwedki by tez pojechaly ale za 100 000 ojro za tydzien .

 • kms2x

  Oceniono 35 razy 33

  400 € / 1800 zł, za dzień to normalna stawka popularnej prostytutki z portalu internetowego. Żaden wyczyn.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX