Zdrada, rękoczyny i policja. Afera z udziałem polskiego rapera i mocne zarzuty pod adresem partnerki: Stanowiła zagrożenie dla dziecka

Melanta Ceder, partnerka Soboty napisała na Instagramie, że popularny raper ją zdradził i doniósł na nią policji. On postanowił odpowiedzieć i wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Na Instagramie Melanty Ceder pojawił się niepokojący wpis. Wieloletnia partnerka Soboty i matka jego dziecka zamieściła screen z teledysku rapera "Era frajera" i napisała:

Myślałam, że jestem z facetem, a okazał się koleżanką. Dostał w twarz za zdradę i zadzwonił na policję! 

SobotaSobota Instagram.com/melanta_ceder

Sobota postanowił odpowiedzieć. Na jego Facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie. 

W związku z informacjami, które rozpowszechnia moja była partnerka, chciałbym dla dobra Juniora [syna - przyp.red.] pierwszy i ostatni raz odnieść się do sytuacji na forum publicznym. Jednocześnie proszę moich fanów oraz media o uszanowanie naszej prywatności i możliwość rozwiązania prywatnych problemów poza błyskami fleszy i mediami społecznościowymi. Nie jestem w związku z moją partnerką od kilku miesięcy. Aktualnie każde z nas prowadzi swoje życie, a częścią wspólną jest nasz kochany syn o którego dbam z całego serca.

W dalszej części oświadczenia Soboty padły mocniejsze słowa:

Niestety, wczoraj moja była partnerka zachowywała się bardzo agresywnie, stanowiąc zagrożenie dla dziecka, a jego dobro jest dla mnie najważniejsze na świecie.Pozwólcie więc, że zadbam jak na dobrego ojca przystało, aby Junior nie ucierpiał na sprawach dorosłych. PS. Nigdy na nikogo nie doniosłem.

Sobota i Melanta Ceder 

Sobota i Melanta Ceder byli parą od kilku lat. Uchodzili za wyjątkowo dobranych i zgodnych partnerów. Raper przez długi czas zmagał się z mową nienawiści. Hejterom nie podobało się to, że związał się z czarnoskórą kobietą. W 2012 r. doczekali się syna, Michała Juniora. Sobota podkreśla, że dziecko jest dla niego najważniejsze. Ich bliską relację możemy podglądać na Instagramie. 

JT

Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Więcej o:
Komentarze (11)
Melanta Ceder (partnerka Soboty) twierdzi, że raper doniósł na nią na policję. Raper wydaje oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • spokojniejaknawojnie

  Oceniono 11 razy 11

  Kogo to obchodzi

 • Multipla Poznań

  Oceniono 3 razy 1

  Cyrk...lalus chce prywatnosci hehe dobre...nie trzeba bylo rzyvac prywatnoscia wczesniej to na teraz by starczylo...chipokryta pier....y

 • Gość: eh

  Oceniono 1 raz 1

  Przecie Sebuś lubił się lansować na pimpa i że lubił przypie...ć szmulom to wiadomo nie od dziś na Szczecinie.

 • Gość: yebats

  0

  Zachciało się nygusa, tylko białe!!!!

 • Gość: ...

  0

  Nie obchodzi mnie ta drama. Natomiast podoba mi sie wspolny wystep Soboty i Zenka Martyniuka u Wojewodzkiego, zaspiewali odlotowo.

 • xrafael

  0

  Typical polish chce prywatnosci na insta...

 • Gość: Zanka

  Oceniono 2 razy -2

  Dobrze, że wylamal się po za margines polskiej nietolerancyjej społeczności. Jedna rasa ludzka rasa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX