Pałac Kensington pokazał dotąd niepublikowane zdjęcie ze ślubu księżnej Kate i księcia Williama. I to jakie!

Z okazji 7. rocznicy ślubu księżnej Kate i księcia Williama, pałac Kensington opublikował w sieci zdjęcie z tego wyjątkowego dnia.

7 lat temu, a dokładnie 29 kwietnia 2011 r. książę William i księżna Kate powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Było to wyjątkowe wydarzenie dla Brytyjczyków. Ponoć ślub książęcej pary oglądało około 2 mld ludzi. 

Księżna do ślubu szła w bajecznej sukni projektu Sarah Barton, dyrektor kreatywnej marki Alexander McQueen. Tuż po ceremonii małżonkowie udali się na przyjęcie u królowej Elżbiety II, po którym oficjalnie pojawili się na balkonie pałacu Buckingham. 

Z okazji 7. rocznicy ślubu na Twitterze opublikowano zdjęcie świeżo upieczonej pary młodej. 

Fotografia pochodzi oczywiście z dnia ślubu, a widzimy na niej księcia Williama, który prowadzi samochód Aston Martin (to jeden z kolekcji samochodów księcia Karola). Obok niego Kate i choć para siedzi tyłem, to widzimy, że jest uśmiechnięta i szczęśliwa. 

Księżna Kate i książę William

1,5 roku po ślubie, a dokładnie w grudniu 2012 r. oficjalnie ogłoszono, że księżna Kate i książę William spodziewają się pierwszego dziecka. George przyszedł na świat 22 lipca 2013 r. Niecałe dwa lata później księżna urodziła córkę - księżniczkę Charlotte. 23 kwietnia 2018 r. urodziło się ich trzecie dziecko - Louis Arthur Charles. 

JT

Więcej o:
Komentarze (23)
Księżna Kate i książę William obchodzą 7. rocznicę ślubu. Po sieci krąży dotąd niepublikowane zdjęcie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Skoro was to nie obchodzi to po co czytacie ten artykuł te komentarze są zbędne a i propo tego chłopca jak by ktoś wiedział rodzina królewska nie może wyrażać takich opini musi być bezstronna drażni irytuje i martwi mnie to że cokolwiek ktokolwiek by nie zrobił i tak dostaje w dupe ale no cóż to chyba jest zawarte w tej kulturze słowiańskiej

 • borubar_perejro

  Oceniono 9 razy 3

  Po polsku powinno być: księżna Katarzyna i książę Wilhelm. A jak się komu nie podoba, niech mówi konsekwentnie: królowa Elizabeth II (The Second).

 • Gość: No!

  0

  fan club Alfiego Evansa won z Plotka!
  spadajcie do kruchty zdrowaśki odmawiać!

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 0

  ale to juz bylo i niech nie wróci więcej

 • brak.slow

  Oceniono 5 razy -1

  Aston Martin z kolekcji ksiecia Karola ? Ile ob zarabia i jak pracuje ze ma kolekcje takich aut ? Skąd ma pieniadze?

 • Gość: giko

  Oceniono 7 razy -1

  jakie nieznane? wszystko jest znane, ale ściema

 • Gość: Little Jade

  Oceniono 5 razy -1

  To jest znane zdjęcie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy -4

  A co mnie oni obchodzą, tylko wiecznie para książęca i ich dzieci, mam to w d... e i ich rocznicę, już mdli mnie na ich widok

 • Gość: MonikA

  Oceniono 10 razy -4

  To było cudowne dziecko ,anioł przesłany z nieba od Boga ,dziękuję mediom ze mogłam zobAczyć nA włASNE OCZY ANIOła prawdziwego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX