Justyna Żyła zabrania dzieciom kontaktów z ojcem? "Dobro Karolinki i Kubusia jest dla mnie najważniejsze". Ale to nie wszystko

Justyna Żyła kolejny raz zabrała głos w sprawie kryzysu z mężem. W rozmowie z jednej z gazet powiedziała, że wierzy, że Piotr wróci do rodziny.

O kryzysie w małżeństwie Piotra i Justyny Żyłów wiadomo od lutego. To wtedy ona zarzuciła mężowi, że zostawił ją z dziećmi i spotyka się z inną kobietą. Od tej pory zaczęło się medialne pranie brudów, które ciągnie się do dziś.

Kilka dni temu "Twoje Imperium" podało, że skoczek wysłał żonie pismo przedprocesowe dotyczące kwestii ustalenia jego kontaktów z dziećmi. Wcześniej Justyna zarzucała mu, że zupełnie się nimi nie interesuje, czemu zaprzeczyła jego matka oraz on sam. Jak podaje tygodnik, Żyła nie ma zakazu widywania się z dziećmi, jednak chce to robić na swoich warunkach - to one mają przyjeżdżać do niego.

Piotrek w każdej chwili może odwiedzić je w domu. Problem polega na tym, że on nie chce przyjechać do Wisły. Woli, żeby dzieci spotykały się z nim w jego nowym domu, w którym mieszka z kochanką. Ale Kuba i Karolina nie chcą widywać tej pani - podaje tygodnik.

Justyna, Piotr Żyła z dziećmiJustyna, Piotr Żyła z dziećmi Instagram/piotr_zyla_official

Justyna Żyła skomentowała kwestię widywania dzieci w rozmowie z "Fleszem".

Dobro Karolinki i Kubusia jest dla mnie najważniejsze. Nigdy nie zabraniałam Piotrkowi widywać się z dziećmi i nie zamierzam tego robić. One potrzebują ojca, ale nie takiego, który zabierze je od święta na lody czy obiad. Tylko takiego, który z nimi będzie - powiedziała.

Czy skoczek wróci do swojej rodziny? Justyna szczerze w to wierzy.

Wierzę w słowa przysięgi małżeńskiej i w to, że mój mąż zrozumie, że rodzina to najwyższa wartość i warto o nią walczyć.

Jak widać to nie koniec medialnego rozstania Żyłów. Czy uda im się dojść do porozumienia? Patrząc na rozwój wydarzeń z pewnością niedługo się tego dowiemy.

OG

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej o:
Komentarze (34)
Justyna Żyła ponownie zabiera głos w sprawie kryzysu z mężem. "Wierzę w słowa przysięgi małżeńskiej"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Renia

  Oceniono 32 razy 24

  Naprawdę? Chciałabyś dziewczyno żeby wrócił do Ciebie, skoro Cię zdradza? Dałabyś mu się jeszcze dotknąć? Miałabyś do niego zaufanie? Ogarnij się kobieto i znajdź w sobie trochę godności. I na co komu facet nie potrafiący sklecić jednego zdania...

 • yegua-ha

  Oceniono 27 razy 19

  Wątpię, czy wróci. Zwiał do innej, bo miał pewnie dość dyrygowania i histerii. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś wraca i szczerze kocha w imię przysięgi małżeńskiej i innych "najwyższych wartości".

 • Gość: Ada

  Oceniono 26 razy 14

  Żałosna baba,zaczyna się mściwa walka za pomocą dzieci,kobieto zastanów się co robisz dzieciom

 • Gość: Sara

  Oceniono 27 razy 13

  Jeżeli ma prawa rodzicielskie, ma prawo zabrać dzieci tam, gdzie chce. A gadanie, że dzieci nie lubią tej pani, są wyssane z palca. Wmawiać dzieciom, że ojciec je nie kocha, to dopiero zbrodnia

 • Gość: Noo

  Oceniono 19 razy 9

  Czas najwyższy aby tą sprawą zajął się jakiś urząd. Przecież ta kobieta jest niezrównoważona. Wywiera niesamowita presję na dzieciaki by myślały i mówiły tak jak mamusia chce. Straszne zeby dla własnego ego i zawiści używać do tego własnych dzieci.

 • Gość: Jovanka

  Oceniono 16 razy 8

  nie dziwię się, że Piotr Żyła uciekł od tej harpii. Dziwię się raczej, że z tym wrednym babonem wytrzymywał?

 • Gość: Babet

  Oceniono 9 razy 7

  kobieto.. zostaw to juz za soba,, po co ci mąż,ktory cie zdradza. jak nie ta to bedzie inna,, ja juz to przerabiałam i wierz mi nie warto wybaczać. Troche godności, nie skoml, pokaz klase,,

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  Największa przysługę kochankom , JANWIEKSZĄ , jaką robią wściekłe porzucone matki, to zabranianie kontaktów macoszce z własnymi dziecmi. Dzięki temu macocha ma 100% wolnego czasu, aby zajmowac się cudzym meżusiem, paradowac w domu w toplesie, wyjezdza sobie na wakacje bez problemów. KOCHANE PORZUCONE, DAWAJCIE dzieciaki do nowych rodzin tatusiów co chwila, codziennie, na kazyweekend, na kazde wakacje, zapraszajcie wspólnie na każde urodziny, komunie itd.. To jest zemsta prawdziwa. Doczepianie dzieci do nowej.

 • Gość: gdsf

  Oceniono 5 razy 3

  Fakt zaliczony, Flesz zaliczony. Zostało Twoje Imperium i Gala z sesją na święta albo z komunii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX