"Azja Express". Ekipa już na miejscu, ale... nie w Azji. Woźniak-Starak pokazała kulisy. Zdradziła się też Steczkowska

Ekipa kolejnej edycji "Azji Express" jest już na miejscu. I to w Ameryce Południowej! Agnieszka Woźniak-Starak pokazała co nieco na swoim Instagramie. Magda Steczkowska też zdradziła jeden szczegół.

Informowaliśmy Was o tym, że już wiadomo, kto wystąpi w kolejnej edycji "Azji Express". Paparazzi sfotografowali na lotnisku niektóre gwiazdy, które pojawią się w programie. Wśród nich są m.in. Filip Chajzer z tatą, Lara Gessler, Maciej Musiałowski, Aleksandra Domańska oraz Magda Steczkowska. Ze zdjęć z lotniska mogliśmy wywnioskować, że w show wystąpią także Pamela i Mateusz z kanału "Fit Lovers", ale para na swoich Instagramach pokazuje obecnie filmiki z Polski. Chyba chcą tu kogoś przechytrzyć... :) 

Reszta uczestników na razie nie jest znana. Wiadomo jednak, że ekipa dotarła na miejsce. Skąd to wiemy? Z Instagrama Agnieszki Woźniak-Starak, która zdradziła kilka szczegółów. Przede wszystkim 3. edycja nie będzie kręcona w Azji, tylko w Ameryce Południowej. Wciąż nie wiadomo, czy TVN pozostanie przy nazwie "Azja Express", czy postanowi ją zmienić.

Prowadząca wstawiła kilka filmików i zdjęć z wyjazdu. Uczestnicy jak na razie milczą. Wyjątek zrobiła Magda Steczkowska, która pokazała łazienkę w nie najlepszym standardzie. 

'Azja Express': Magda Steczkowska publikuje pierwsze zdjęcia'Azja Express': Magda Steczkowska publikuje pierwsze zdjęcia Instagram.com/magdasteczkowska

Kulisy, które pokazała Agnieszka Woźniak-Starak zobaczycie w załączonym wideo.

Będziecie oglądać nową edycję "Azji Express"?

JT 

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (14)
"Azja Express 3": uczestnicy na miejscu. Agnieszka Woźniak-Starak sporo zdradziła
Zaloguj się
 • Gość: tryta

  Oceniono 7 razy 7

  Wszystkie te malpy robią usta jak świnki dupka...

 • Gość: bebe

  Oceniono 6 razy 6

  Szulim starakwozniak jak fantomas, gumowy ryj straszny.

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 5

  Twarz Szulim przechodzi takie same metamorfozy jak jej nazwisko

 • appa5

  Oceniono 2 razy 2

  Poważnie się martwię, tej pani na zdjęciu coś się stało z twarzą, wygląda bardzo niezdrowo. Nie wiem, kto to, ale widziałam ją w telewizorze, kiedy była chyba zdrowsza.

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  nie będę

 • Oceniono 1 raz 1

  Hahaha dlaczego nie pokażą jej zdjęcia sprzed 20 lat???- usteczka by się nie zgadzały??? Właśnie na takich glonojadach medyków jak dr Gojdź stać na wojaże po całym świecie

 • Gość: be

  0

  kto rządzi w tym tvn? Jak to jest możliwe, że Szulimka będąc w PRACY reklamuje odżywki i lakiery do paznokci ?!!! Czy stacja ma z tego kasę?

 • Gość: a...e.....ooo

  0

  i nos wielki... To była kiedyś dość ładna dziewucha, a dziś? Czterdziecha na plecach, wysuszona, co przy jest wysokości robi brzydkie wrażenie. Po prostu - widać wiek, który ma. A co dziwi, zapytana prze jakąś "redaktorkę" nie umie się logicznie i składnie wysłowić. Ona jakoś dziwnie odpływa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX