Księżna Kate i książę William dostali na urodziny syna wyjątkowy prezent od władz Warszawy. "Dokładnie 9 miesięcy temu..."

W poniedziałek na świat przyszło 3. dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Z tej okazji para dostała wyjątkowy prezent od władz miasta Warszawy. Sami zobaczcie, co to jest.

W poniedziałek księżna Kate urodziła swoje 3. dziecko. Tym razem w rodzinie królewskiej pojawił się syn. Radosną nowinę przekazał sam Pałac Kensington za pośrednictwem Twittera.

Również władze Warszawy postanowiły uczcić to wyjątkowe wydarzenie. Na swoim oficjalnym profilu na Twitterze złożyły gratulacje parze królewskiej i opublikowały informację o prezencie, który wysłali parze królewskiej z okazji narodzin ich 3. dziecka. Jest to pamiątkowe body, ozdobione symbolami Warszawy. Przy okazji zasugerowali, że kiedy kolejne "royal baby" zostało poczęte, para królewska przebywała akurat w Polsce.

Gratulujemy nowego dziecka w Rodzinie Królewskiej. Przypominamy, że dokładnie 9 miesięcy temu Książę William i Księżna Kate odwiedzali Warszawę. Pewnie teraz szczęśliwym rodzicom przydałoby się nasze pamiątkowe body. No to wysyłamy - czytamy komunikat na Twitterze.

Para królewska w Polsce

Księżna Kate i książę William byli w Polsce przez 2 dni w lipcu 2017 roku. Zaraz po tym, gdy pojawiła się oficjalna informacja, że para królewska spodziewa się swojego kolejnego dziecka, zaczęły się spekulacje, że potomek został poczęty właśnie w Polsce. TUTAJ możecie przeczytać więcej na ten temat.

AG

Więcej o:
Komentarze (12)
Księżna Kate i książę William dostali na urodziny syna wyjątkowy prezent od władz Warszawy. Wiemy, jaki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: polki

  Oceniono 27 razy 17

  Niesmacznie tak odnosić się do zapłodnienia, po co ta ekscytacja tak intymnym momentem? W sumie body też z nieciekawym napisem. Rozumiem, że dla dziewczynki, tylko dlaczego miałaby być dumna z czytającego napis?

 • Gość: Miśka

  Oceniono 21 razy 9

  Kompletny brak taktu, wyczucia i klasy.

 • Gość: Ariah

  Oceniono 4 razy 4

  Gest bardzo miło, ale.... "Przypominamy, że dokładnie 9 miesięcy temu Książę William i Księżna Kate odwiedzali #Warszawa" Tego akurat nie trzeba przypominać, bo nie pozwalacie o tym zapomnieć. Ekscytowanie się aż tak intymnym życiem książęcej pary jest żenujące. "Bo polski akcent". Żarty typu "500+ dla Williama i Kate" również są żenujące.

 • Gość: mops

  Oceniono 8 razy 4

  I podpisali to 'Prince William & Kate'? Jaka wiocha!

 • yegua-ha

  Oceniono 9 razy 3

  Sympatyczny gest :-) będzie miło zobaczyć małego księcia w tym ubraniu.

 • Gość: Magdalema

  0

  Myśle, ze to po prostu prezent od władz Warszawy, kt nie nawiązuje do czasu poczęcia- to wymyślili dziennikarze.

 • Gość: Wiącek

  Oceniono 3 razy -1

  Może pozwolili by być dumnymi rodzicom Alfiego którego sąd Brytyjski uśmiercił nie licząc się rodzicami i miłoscią dla rodzicielską co to bezduszność wydać wyrok kary śmierci dla w letniego dziecka

 • nino.rota

  Oceniono 3 razy -1

  Gdyby William i Kate wiedzieli ze wladze stolicy lamia prawo w sprawie kamienic i nie stawiaja sie na komisji sejmowej to na pewno nie przyjeliby tego "prezentu"...

 • Gość: leshido

  Oceniono 1 raz -1

  21 wiek kiedy te darmozjady wezmą sie do uczciwej pracy ,? jaki ten naród jest głupi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX