Kraśkowie zostali zapytani o kryzys w związku. Nagle dziennikarka: Sprytnie unikacie odpowiedzi na moje pytanie

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko są gwiazdami najnowszego wydania magazynu "Gala". W rozmowie poruszono kwestię kryzysu w ich związku.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko udzielili obszernego wywiadu w "Gali". Opowiedzieli o miłości, która ich łączy, o rodzinie, dzieciach. Pojawił się też wątek kryzysu w związku. 

- Nie ma idealnych związków. Przechodzi się przez różne etapy, różne sytuacje. Bywa, że ludzie, którzy w młodości są bardzo podobni do siebie, zaczynają dorośleć, dojrzewać, zmieniać się. Po 10 latach małżeństwa, a jesteśmy przecież dużo dłużej ze sobą, wspaniałe jest to, że ja Malinę bardzo często odkrywam na nowo - wyznał Piotr Kraśko. 

Dziennikarka, która przeprowadzała rozmowę, dopytywała, czy po latach bardziej docenia się siłę związku. 

- Na pewno - odpowiedział dziennikarz i zaczął opowiadać o córce. 

- Sprytnie unikacie odpowiedzi na moje pytanie - powiedziała dziennikarka.

- Czy bardziej się docenia związek? Tak, zdecydowanie - stwierdził Kraśko.

- Wieloletnie związki mają swoje lepsze i gorsze chwile - myślę, że to nieuniknione. W sumie fajnie, że związek jest taką sinusoidą, bo jeżeli cały czas byłoby tak samo, to... - powiedziała Karolina Ferenstein-Kraśko.

Najwyraźniej dziennikarka próbowała wydobyć od pary coś więcej.

- Miałam na myśli raczej trudne doświadczenia (...)

- Myślę, że trudne sytuacje, jeżeli się je przetrwa, budują. Uświadamiają ci, po co jesteś z tą drugą osobą, dlaczego z nią jesteś. Życie składa się z różnych odcieni, nic nie jest biało-czarne. Nic - powiedziała żona dziennikarza.

Kilka lat temu w mediach sugerowano, że Piotra Kraśkę i Małgorzatę Rozenek łączy bliska relacja. Sami zainteresowani nigdy nie wypowiadali się na ten temat. W środowisku krążą plotki, że Karolina Ferenstein-Kraśko od tamtej pory unika jakiegokolwiek kontaktu z "Perfekcyjną". Podobnie jej przyjaciółka, Kinga Rusin. Przeczytajcie TUTAJ.

JT

Więcej o:
Komentarze (10)
Piotr Kraśko z żoną o kryzysie. Nagle dziennikarka: Sprytnie unikacie odpowiedzi na moje pytanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Aaa

  Oceniono 16 razy 10

  Dlaczego polscy dziennikarze nie pytają wprost? Pytanie powinno brzmieć: jak romans z Rozenek wpłynął na wasze małżeństwo. To takie trudne? Jak ktoś się wystawia na świecznik to kusi się liczyć, że czasem będzie strzał.

 • Gość: goście8

  Oceniono 3 razy 3

  niestety to był bardzo nudny wywiad - zdjęcia ładne, ale mimo modziwu dla Pana Kraśki za wiedzę i dorobek dziennikarski, byłam zawiedziona jak bardzo mdły jest wywiad; Pani Karolina , choć piękna i zadbana kobieta - nie ma charyzmy i osobowości telewizyjnej choć bardzo się stara ....

 • Gość: boyscout

  Oceniono 5 razy 3

  dlaczego ludzie z rodziny zatwardzialego komunisty i apartczyka politbiura KC PZPR zajmuje publiczne stanowisko. Polacy sa dwulicowi i mowia Jaruzelski zdrajca, dac mu kaprala ale stary Krasko i rodzina jest okay

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  "Karolina Ferenstein-Kraśko od tamtej pory unika jakiegokolwiek kontaktu z "Perfekcyjną". Podobnie jej przyjaciółka, Kinga Rusin"
  Ferenstein jej unika, żeby nie bylo widać jak się do niej upodobniła:))))
  ...ale Kinia? Ona powinna raczej unikać Ferenstein, bo ta zrobiła to samo pierwszej żonie Kraśko, co Smoktunowicz jej, a ona się z nią przyjaźni..... Logiki tu brak!:)

 • Gość: lucy

  Oceniono 7 razy 1

  Bardzo fajni ,pozytywni ludzie,pozdrawiam :)

 • Gość: pik

  0

  żadna osobowość tej pary nie są sympatyczni ,raczej nie lubiani

 • Gość: Izka

  Oceniono 10 razy 0

  Mój ojciec mawiał " Zdrajcom dziękujemy"- jeszcze długie lata Kraśki, będą się jąkać, kluczyć i przekonywać o swojej wielkiej miłości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX