Szczere wyznanie Magdy Gessler. To bardzo przeszkadza jej w pracy nad "Kuchennymi rewolucjami"

"Chętnie bym zaprosiła wszystkich niedowiarków na plan, by zobaczyli, jak jest naprawdę" - mówi słynna restauratorka

Magda Gessler od siedemnastu sezonów prowadzi program "Kuchenne rewolucje". Show z udziałem restauratorki cieszy się ogromnym powodzeniem. Widzowie uwielbiają jej temperament, a teksty z programu (jak np. "Dlaczego wy trujecie ludzi?!") przeszły u wielu do codziennego języka. 

Widzom, którzy myślą, że Magda Gessler tylko wydaje polecenia i krzyczy na bohaterów programu, sama zainteresowana chciałaby przekazać jedną rzecz. 

- Rozumiem, że "Kuchenne rewolucje" oglądają się głównie ze względu na ciskane talerze i wywalone garnki, ale tak naprawdę przez większość czasu tam gotuję. Producenci i reżyserzy wycinają z tego pięć sekund i wkładają jako migawkę. Chętnie bym zaprosiła wszystkich niedowiarków na plan, by zobaczyli, ile godzin naprawdę jestem kelnerką i kucharką - powiedziała z oburzeniem Gessler w "SE".

"Kuchenne rewolucje"

Do programu Magdy Gessler zgłaszają się restauratorzy, którzy mają problem z utrzymaniem biznesu. W ciągu czterech dni restauratorka próbuje zmienić postawę właścicieli i uczy ich zarządzania, a personel - podstaw pracy. Zmienia wystrój, wprowadza nowe dania do menu i sugeruje zatrudnienie nowych osób. "Kuchenne rewolucje" są adaptacją brytyjskiego programu "Kitchen Nightmares", którego gospodarzem jest popularny Gordon Ramsay. 

JT

Więcej o:
Komentarze (34)
Magda Gessler wkurzona na montaż "Kuchennych rewolucji". To bardzo przeszkadza jej w pracy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • porannakawa01

  Oceniono 69 razy 29

  Bardzo dobry program.
  Ci, którzy ruszyli w prowadzenie restauracji bez pomysłu, bez doświadczenia mają wskazówki jak to rozwijać i prowadzić.
  Ciągle mnie zdumiewa, że po zaproszeniu MG w restauracji brud, jakieś zleżałe mrożonki, olej pamiętający czasy Mieszka I.
  Facetowi wydaje sie, że prowadzenie restauracji to łatwy pieniądz a że ma kasę to wchodzi w ten biznes.
  I dziwi się, że nie ma klientów.
  Gotowanie, dobre gotowanie to sztuka a nie wyrobnictwo.

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 4

  Na pewno to jej przeszkadzają kudły.

 • Józef Durlak

  Oceniono 32 razy 4

  Tą rozczochraną kobietką powinien się zająć w pierwszej kolejności SANEPID. Te rzucane qoorwy, itp. świadczą o jej prostactwie i braku kultury

 • izopropanol

  Oceniono 14 razy 4

  No, prowadzi, nawet zajrzałem bo miałem niedaleko do knajpy ktorą "poprawiła" , jakos 3 lata ta knajpa działa i wczesniej. Po jej rewolucji, pare dni mieli ruch a teraz padaja.

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 25 razy 3

  Pani Magdo, mam cudowną propozycję-proszę już nie gotować.

 • lukamipisze

  Oceniono 17 razy 3

  eeee, to Pani potrafi gotować????
  A to nowość!
  I sama tam gotuje?????
  no to już HIT!

 • Gość: Piotr

  Oceniono 8 razy 2

  Magdo G. dlaczego mijasz się z prawdą? Nie masz wstydu że tak kłamiesz??? Wiemy ile gotujesz, jak długo Jesteś na kuchni, dla ekipy kuchennych ważne jest aby danie dobrze ująć do kamery, a potem krzyk ze dostałaś zimne!!! Nie kłam więcej, wiemy jak wyglada umowa jak wchodzą kuchenne do restauracji, upublicznię ja i zobaczysz że kłamstwo zawsze wychodzi na jaw!!!

 • Jan Janicki

  Oceniono 8 razy 2

  SŁYNNA,restauratorka'',śmiechu warte.A ja jestem słynny mag i zdobywca planet co się innym nie śniło.Slyszal kto???. Wątpię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX