Cóż to był za debiut! Doda i Emil Stępień pierwszy raz na salonach jako małżeństwo. Wygłosił za nią wzruszające przemówienie

Doda i Emil Stępień w sobotę zadebiutowali na salonach jako małżeństwo. I to był debiut przez duże "D"! Producent wygłosił również przemówienie w imieniu chorej piosenkarki.

Doda zaskoczyła wszystkich, informując za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych, że wzięła ślub w Hiszpanii. Szczęśliwi nowożeńcy wrócili już do Polski i w weekend zadebiutowali na salonach jako małżeństwo. Ale cóż to był za debiut!

W sobotę wieczorem odbyła się gala Polish Business Women Awards, podczas której piosenkarka została wyróżniona nagrodą "wybitnej osobowości" w kategorii działania charytatywne. Pomimo iż gwiazda wróciła z Hiszpanii z 38-stopniową gorączką, pojawiła się na owej gali, żeby odebrać statuetkę.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Niestety, problemy z głosem uniemożliwiły jej wygłoszenie przemówienia. Doda mogła jednak liczyć na wsparcie swojego ukochanego męża. Emil Stępień odczytał na scenie w jej imieniu piękne i wzruszające przemówienie, napisane przez samą artystkę:

- Należę do osób, które patrzą na ludzi przez serce. Jan Paweł II powiedział: na kryzys cywilizacji trzeba odpowiedzieć cywilizacją miłości. Możecie powiedzieć, że pomaganie to obowiązek osób znanych. Nie zgadzam się. To obowiązek każdego z nas. Możecie powiedzieć, że osobom publicznym łatwiej to robić. Nic bardziej mylnego. Nadeszły czasy, kiedy każdy dobry gest jest zasypany lawiną podtekstów i złych intencji. Ludzie, krytykując artystów za branie udziału w akcjach charytatywnych, myślą, że zrobią im źle pisząc, że to tylko ocieplanie wizerunku. Prawda jest jednak taka, że finalnie najwięcej złego robią tym, komu gwiazda mogłaby pomóc. Być może zaszczuta hejtem nie będzie chciała po raz kolejny tego zrobić.

- Niewiele osób popularnych nie przejmuje się opinią na swój temat jak ja i robi to, co czuje bez względu na wszystko. Choć w głębi duszy przyznam, że po ludzku bywa mi czasem przykro, to bardziej boję się, że gwiazdy mające wielki zasięg, obrażane za to, że chciały dobrze, już tego więcej nie zrobią. Dlatego skoro pomaganie to obowiązek każdego z nas, to najważniejsze jest żebyśmy się wszyscy w tym wspierali i dopingowali na wzajem! Wówczas WSZYSCY będziemy laureatami największej z nagród - uśmiechu potrzebującego serca!

Doda nie omieszkała pochwalić się nagrodą na Instagramie, dziękując za nią i publikując jej zdjęcie.

Jak oceniacie ten debiut świeżo upieczonych małżonków?

AG

Więcej o:
Komentarze (74)
Doda i Emil Stępień pierwszy raz na salonach jako małżeństwo. Wygłosił za nią wzruszające przemówienie
Zaloguj się
 • owca888

  Oceniono 58 razy 24

  A ja cię lubię wbrew zawistnym hejterom. Masz supergłos (szkoda, że niedoceniany), ślicznie wyglądasz i nie jesteś głupia - wszystkiego najlepszego.

 • Gość: Maria

  Oceniono 52 razy 22

  A ja ją lubię jako osobę, wzbudza sympatię.
  Mam nadzieję że będzie szczęśliwa z tym Panem, w końcu każdy dąży do tego, aby być szczęśliwym.

 • Gość: lubię Dodę

  Oceniono 35 razy 13

  wszystkiego najlepszego i wielkie dzięki dla twoją empatię!
  Dorota ma grubą "skórę" i hejt jej zwisa , ale mąż musi będzie musiał wiele przełknąć , bo wredota Polaków nie zna granic. Facet, ta hejterowska miernota ,po prostu zazdrości tobie pięknej i bogatej żony.Tyle w temacie.Szczęścia!!!!!

 • Gość: Polka

  Oceniono 23 razy 9

  Doda jest bardzo fajnym człowiekiem! A...wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Pani Doroto!

 • Gość: Justyna Szczeczkowska

  Oceniono 26 razy 8

  Wybitna osobowość, bo wpuścili ją na festiwal, gdzie odwaliła akcję pomocy dla swego ex-kochasia? A ileż osób bez możliwości pokazania ich milionom telewidzów, cichutko i skromnie pomaga chorym? Co jest piękniejsze i szlachetniejsze?

 • Gość: er

  Oceniono 49 razy 7

  Doda powołuje się na Jana Pawła II. Żaden kabareciarz by tego nie wymyślił.

 • Gość: wariat

  Oceniono 29 razy 7

  Zaczyna się medialna szopka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX