Ciąg dalszy medialnego rozstania Żyłów. "Od trzech dni czekamy z dziećmi pod blokiem męża". Jest też o obecnej partnerce skoczka

Wygląda na to, że medialne rozstanie Justyny i Piotra Żyłów jeszcze się nie skończyło. Żona skoczka opublikowała na Instagramie wymowny wpis.

Piotr Żyła nie chce wypowiadać się na temat życia prywatnego. Unika rozmów na temat rozstania z żoną, a wyjątek zrobił tylko raz, kiedy powiedział, że etap małżeństwa ma już za sobą.

Bardziej wylewna była Justyna Żyła, choć i ona od pewnego czasu przestała zabierać głos. Teraz przerwała milczenie i wstawiła na Instagram wymowny wpis, który jednak szybko zniknął z jej profilu. Ale w sieci nic nie ginie.

Nie jesteśmy pewni, co dokładnie przedstawia zdjęcie, ale wygląda to na pismo prawne, które porusza kwestię kontaktów z dziećmi. Nie wiadomo, kto jest odbiorcą listu. Być może dostała go żona skoczka, ale prawdopodobne jest też, że to ona wysłała do męża pismo, by interesował się dziećmi. 

Mam nadzieję, że Piotrowi i jego partnerce to, co piszę, da do myślenia. Brudy pierze się w domu. Zawsze tak myślałam, ale są sytuacje, kiedy nie ma się kontaktu z najbliższą osobą (...). Od trzech dni czekamy pod męża blokiem z córką i synem - napisała Żyła.

Widać, że żona sportowca pisała wszystko w emocjach. Wpis jest pourywany, niezbyt zrozumiały i nie do końca wiadomo, co Żyła chciała przekazać.

Poniżej screen jej posta:

Justyna Żyła - wpis na InstagramieJustyna Żyła - wpis na Instagramie Instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła - wpis na InstagramieJustyna Żyła - wpis na Instagramie Instagram.com/justynazyla

Jak myślicie? To ostatni post czy nadal będziemy świadkami medialnego rozstania?

JT

Więcej o:
Komentarze (157)
Justyna Żyła odsłania kulisy rozstania z Piotrem Żyłą. "Od trzech dni czekamy z dziećmi pod blokiem męża"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Doradca

  Oceniono 111 razy 85

  Pani jako matka dba o relacje dzieci z ojcem,pan jako ojciec tez powinien o to dbac,pani powinna zaczac pracowac,pan dawac na utrzymanie dzieci,panstwo powinni sie rozwiezc i ukladac sobie zycie po swojemu,nie chcemy juz w tym uczestniczyc,rozprawa skonczona,do widzenia

 • gapcio2010

  Oceniono 78 razy 48

  Brudy naprawde pierze sie w domu .Po co sie osmieszasz kobieto .Do milosci nikt nikogo nie zmusi i pogodz sie z tym chociazby dla dobra twoich dzieci.Nie rob z siebie posmiewiska!!!!

 • tygrysio_misio

  Oceniono 74 razy 46

  Czekajcie? Ona potrzebuje krwi dla dziecka i stoi z nim od 3dni pod jego klatką? Kaszanke będą robić?
  Jaja byłyby gdyby on teraz napisał, że ma grupę 0 :-)

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 81 razy 45

  Kluczy zapomniała i czeka? Ludzie zlitujta się i choć na klatkę schodową wpuśćcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX