Dowbor pierwszy raz tak szczerze o swoich trudnych relacjach z matką. "Właściwie nie pamiętam, jak wyglądał mój świat z mamą"

Maciej Dowbor wyznał niedawno, że od najmłodszych lat miał bardzo ograniczony kontakt z mamą, Katarzyną Dowbor. To go jednak zahartowało i nauczyło doceniać własną rodzinę.

Maciej Dowbor w najnowszym wydaniu "Twojego Stylu" szczerze opowiedział o swoim trudnym dzieciństwie i skomplikowanych relacjach z mamą, Katarzyną Dowbor. Miał zaledwie 3 lata, gdy jego rodzice się rozstali.

Byłem mały, gdy rodzice się rozwiedli, właściwie nie pamiętam, jak wyglądał mój świat z mamą. Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało (...) - wyznaje.

Matka prezentera wyprowadziła się od swojego męża i wyjechała do Warszawy. Maciej Dowbor został zaś z ojcem w Toruniu. Potem, gdy uczęszczał jeszcze do podstawówki, przeprowadził się z nim do Niemiec. Tym samym jego kontakt z Katarzyną Dowbor został bardzo mocno ograniczony.

W pewnym sensie ją rozumiałem: miała 19 lat, gdy się urodziłem. Gdy jest się tak młodym, popełnia się błędy.

Po kilku latach Maciej Dowbor powrócił jednak do Polski i zadecydował, że zamieszka z mamą w Warszawie. To była tak naprawdę jedyna szansa, żeby nawiązać z nią bliższe relacje i nadrobić stracony czas.

Wiem, że mama chciała opowiedzieć mi, jak było, czemu wtedy wyjechała z Torunia. Ale takiej naprawdę szczerej rozmowy nie przeprowadziliśmy. Dziś chyba nie mam już tej potrzeby - przyznał prezenter.

Maciej Dowbor podkreślił przy tym, że mimo wszystko podziwia mamę za hart ducha:

Podziwiam mamę za to, że mimo życiowych zawirowań, zachowała klasę.

Po zamieszkaniu razem Katarzyna Dowbor nawiązała bliższe relacje z synem. Wprowadziła go w show-biznes. Maciej Dowbor podkreśla, że dzięki niełatwemu dzieciństwu musiał szybciej dojrzeć i dodatkowo sam jeszcze bardziej docenia wartość własnej rodziny.

Joanna Koroniewska jest zazdrosna o Dowbora? Wszystko przez zdjęcie z Wendzikowską. "Takie gesty są zarezerwowane dla żony"

AG

Więcej o:
Komentarze (23)
Maciej Dowbor w rozmowie z "Twoim Stylem" opowiedział szczerze o swoich trudnych relacjach z Katarzyną Dowbor: Właściwie nie pamiętam, jak wyglądał mój świat z mamą
Zaloguj się
 • Gość: Monika

  Oceniono 25 razy 23

  Mój mąż był w podobnej sytuacji i dopiero po latach potrafił opowiedzieć jak było mu ciężko. Również szanuje swoją matkę mimo wszystko. Nie uważam za kretyna kogoś, kto zapytany ,po prostu mówi co przeżywał będąc dzieckiem ,co w tym złego? Ale Polacy nauczeni są stwarzać pozory, udawać jak jest pięknie i normalnie. Wychodząc z domu słyszą -Ty tam nikomu nic nie mów. Ciągną te bagaże przez życie ,aż w końcu coś puszcza i dochodzi do nieszczęść. Polecam serial -'Co ludzie powiedzą?'

 • kemotkemot

  Oceniono 25 razy 5

  sprawa wyglada prosto: Mloda Dowborowa wybrala kariere a nie pieluchy wiec wyjechala sobie na Woronicza w Warszawie. Mlody Dowbor po latach pobytu w DE nie bardzo wiedzial co ze soba zrobic w Wawie to zamieszkal z nia a ona zalatwila mu robote. Inaczej siedzial by w Niemczech na zmywaku

 • Gość: emerytka

  Oceniono 5 razy 3

  panie Macieju jest pan fajnym facetem, tak trzymac i kochac rodzine...do przodu..hej!....

 • Gość: Ewa

  Oceniono 4 razy 2

  W tym czasie kiedy Pani Katarzyna zostawiła syna była bardzo zajęta rozbijaniem małżeństwa Janusza Atlasa z Danusią, który też dla niej zostawił małego syna Michała.

 • franek_baltazar

  Oceniono 2 razy 2

  Pamiętam niemowlaka Dowbora jak w Toruniu zajmował się nim ojciec Piotr Dowbor.

 • valla

  Oceniono 8 razy 0

  niech nie pitoli glupot. dzieki matce siedzi na posadce w tv. a tak by pewnie siedzial w biedronce...
  nie lubie goscia - oblesny typ

 • krwawy_marry

  Oceniono 6 razy 0

  Twój świat z matką panie Dowbor? Tak zaje...ty że na jej nazwisku karierę robisz. Więc nie pirdol.

 • Gość: bzduryyy

  Oceniono 2 razy 0

  kogo to do ch... obchodzi? nie macie czego ku... na pierwszej stronie gazety wrzycac tylko jakies pierdy z dupy?

 • superpolpol

  0

  Za duzo sie Dowborku w Scenie balowalo :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX