Policja zatrzymała Rafalalę. Sprawą napaści na nastolatkę zajmuje się także prokuratura

Policjanci z Komendy Stołecznej Policji zatrzymali Rafalalę.

Rafalala została zatrzymana przez policjantów z Komendy Stołecznej Policji. Do zatrzymania doszło we wtorek rano w Warszawie. Sprawą zajmuje się także prokuratura. 

Policjantom udało się także dotrzeć do 15-latki, która została zaatakowana przez Rafalalę. Nastolatka będzie musiała wyjaśnić całe zajście. 

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński, poinformował, że materiały w sprawie tej napaści trafiły już do prokuratury. Po zakończeniu analizy materiałów padnie decyzja, co do dalszego postępowania.

Analizowany jest też wątek naruszenia nietykalności cielesnej pokrzywdzonej. Ten wątek prokurator obejmie ściganiem z urzędu – zapowiedział prok. Łapczyński.
Policjanci przesłuchali dziewczynę, jej matkę oraz koleżankę. Dzisiaj rano policjanci przekazali akta do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola - dodał.

Afera z Rafalalą

Wszystko zaczęło się od filmiku, który Rafalala wrzuciła do sieci. 

Rafalala naskoczyła na nastolatkę, która rzekomo się z niej śmiała. Nagranie, na którym krzyczy i oblewa dziewczynę kawą, opublikowała w sieci. Na nagraniu słychać, jak Rafalala krzyczy na dziewczynę. Nie brakuje też wulgaryzmów. Padają zdania w stylu "Co cię k**wa śmieszy we mnie". To nie koniec. Rafalala pod wpływem emocji... oblała nastolatkę kawą. O całym zajściu możecie przeczytać TUTAJ.

MT

Więcej o:
Komentarze (15)
Rafalala zatrzymana przez policję. Sprawą zajmuje się także prokuratura
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cyniczny.komentator

  Oceniono 33 razy 31

  Żeby się znalazł jakiś sędzia z jajami i przywalił tylko 3 miesiące, ale bez zawiasów. Do Rawicza klienta, do jednej celi z grypserą, multirecydywą i starczy :)

 • matatjahu

  Oceniono 39 razy 29

  chodzi sobie chłop przemalowany za babę, w babskich ciuchach, moduluje głos jak kobieta....wywołuje śmiech i współczucie całego otoczenia...i on nie może wytrzymać po męsku/kobiecemu tych uśmieszków i atakuje nastolatkę....ten rafalal jest jednak chory psychicznie...

 • Gość: to jest rafal !!!

  Oceniono 25 razy 17

  ona ? jaka ona jak to facet !!! tych z czerskiej to juz do konca pop****

 • jim01

  Oceniono 20 razy 14

  no niestety należało się Rafalali; utwierdziła resztę świata ponadto, że odmienność jest zła, a sama zachowała się przekraczając granice

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 11

  skandaliczne zachowani,agresja w głosie tej pani przyprawia o ciarki. Współczuje tej dziewczynce-widac jak była przerazona

 • Robert P

  Oceniono 17 razy 11

  Jak go w areszcie inni osadzeni "obsłużą" to dopiero będzie cienko śpiewał

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  W mamrze będzie miał(a) wzięcie:D

 • Piotr X

  Oceniono 2 razy 2

  Czy jak facet nieudolnie przebierze się za kobietę, to należy do niego mówić "proszę pani"?
  A jakby przebrał się za słonia - to mamy mówić "proszę słonia"? - chyba w zakładzie psychiatrycznym, gdzie ten Tralalala, czy jak mu tam, powinien trafić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX