Dorota Szelągowska wzięła ślub! Zdradziła szczegóły. Nie obyło się bez przygód

Dorota Szelągowska w najnowszym numerze "Twojego Stylu" zdradziła, że wyszła za mąż za swojego partnera. Zdradziła szczegóły tego ważnego dla niej dnia.

Dorota Szelągowska bardzo dba o to, żeby zachować prywatność. Aż do tej pory trzymała w tajemnicy fakt, że wzięła ślub ze swoim partnerem i ojcem kilkumiesięcznej Wandy. Co prawda w listopadzie pojawiły się pierwsze domysły, że jest już po ślubie, jednak dopiero teraz zdecydowała się to potwierdzić.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska Instagram.com/dotindotin

Szelągowska jest już po ślubie

To, że prawdopodobnie poślubiła ukochanego, zdradził jej wpis na Facebooku z zeszłego roku, w którym użyła określenia "mąż". Internauci jej gratulowali, ale Szelągowska nie odniosła się wtedy do tych doniesień. Zrobiła to teraz. W wywiadzie dla magazynu "Twój Styl" przyznała, że to prawda, iż jest już po ślubie.

Wyszłam za mąż . Ja niczego nie ukrywałam, tylko się z tym nie obnosiłam - odniosła się do krążących plotek. 

Z mężem spotkali się w pracy i od razu złapali nić porozumienia. Okazało się, że wiele ich łączy np. miłość do komiksów i seriali. Nie ukrywa także tego, że udało im się stworzyć partnerski związek, w którym dzielą się obowiązkami.

Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe! - stwierdziła.

Skromny ślub z przygodami

Ślub i wesele były bardzo skromne. Towarzyszyło im jedynie... czterech gości, a 15-minutowe przyjęcie kosztowało ich 65 zł. Tyle wydali na kawę i pączki. Nie obyło się jednak bez przygód.

Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele (...), wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków - opowiedziała Szelągowska. 

Dlaczego Dorota Szelągowska nie zdecydowała się na wystawne przyjęcie? Wynika to z jej doświadczenia po związku z Adamem Sztabą. Przypomnijmy, że pobrali się w 2013 roku po 11 latach bycia razem, a po dwóch latach od zawarcia związku małżeńskiego rozstali się. Ich ślub cywilny był wydarzeniem medialnym.

Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia.

Dorota Szelągowska nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa w tym miejscu, w którym się teraz znajduje. Nie tylko stworzyła kochającą rodzinę, lecz także realizuje się zawodowo i zamieszkała wreszcie w wymarzonym, stuletnim domu na Warmii. Serdecznie gratulujemy!

AW

Dzisiejsza młodzież pewnie nie zrozumie. A ty? Pamiętasz te słowa?
1/11Dziadek wysyła cię na cepeen. Gdzie pójdziesz?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (20)
Dorota Szelągowska wzięła ślub, ale dopiero teraz zdradziła szczegóły. Wesele kosztowało... 65 zł
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • szafir51

  Oceniono 37 razy 35

  "Ja niczego nie ukrywałam, tylko się z tym nie obnosiłam"
  i za to ją lubię. Te słowa powinni wryć sobie do swoich pustych łbów wszelcy celebryci (czyt. nieroby).

 • ivonna49

  Oceniono 13 razy 13

  Gratuluję państwu rozsądku i życzę ogromu szczęścia!

 • Gość: Danuta

  Oceniono 5 razy 5

  Pompa weselna nie jest potrzebna do szczęścia

 • Ad Adadadadadad

  Oceniono 5 razy 3

  Bardzo podoba mi się pomysł na taki ślub, mój ślub bedzie wyglądał podobnie ! ;)

 • Gość: Bogusia

  Oceniono 3 razy 1

  Gratulacje! Powodzenia!

 • baluwolanda

  0

  Brał babę z dzieckiem?

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy -3

  Dorota Szelagowska dba o prywatnosc i nie chce piwiedziec ani pokazac ojca drugiego dziecka a teraz jeszcze jej meza tylko nie rozumiem jak ta jej nie chec do prywatnosci przeklada sie na opowiadanie w mediach o ojczymie pedofilu.
  Pani Dorota cos sie pani pomylilo.Slodziakowy usmech i to parcie na szklo...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX