"Leśniczówka" miała być nowym hitem TVP, ale to przeoczenie nie powinno się zdarzyć. Kurski nie będzie zadowolony

W 14. odcinku serialu TVP "Leśniczówka" doszło do zabawnej wpadki. Widzowie dostrzegli na ekranie plakat "Konstytucja".

"Leśniczówka" zapowiadana była jako hit TVP i duma prezesa stacji Jacka Kurskiego. Miała nawet zastąpić kultowy "Klan" oraz stać się najważniejszą produkcją. Teraz o telenoweli TVP mówi się w kontekście wpadki, która pojawiła się w 14. odcinku. Około 12. minuty, pojawił się plakat "Konstytucja". Przypomnijmy, że stał się on symbolem protestów w obronie polskiego sądownictwa. Na Twitterze zawrzało.

Pojawiły się wpisy, w których zszokowani i zbulwersowani widzowie "Leśniczówki" wyrazili swoją opinię. Nie ukrywali także tego, że nie spodziewali się po Kurskim, że dopuścił do takiej sytuacji.

Tymczasem w nowym serialu #TVP - #Leśniczówka - pojawił się komunikat z dołączonym screenem danej sceny. 
Co to kur*a jest?! Czy @KurskiPL jest świadom, co leci w TVP? To jest serial "Leśniczówka", odc. 14 minuta: 00:11:57 dostępne na VOD. Kto za to płaci? Ja w abonamencie?

Jak na razie Jacek Kurski nie skomentował wpadki, do której doszło. Nie pojawił się także komunikat ze strony produkcji. Myślicie, że to faktycznie niezauważony błąd czy celowe działanie?

AW

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

Więcej o:
Komentarze (51)
"Leśniczówka". Doszło do poważnej wpadki. W serialu zachwalanym przez Jacka Kurskiego pojawił się plakat "Konstytucja"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • munaciello

  Oceniono 32 razy 32

  E tam, e tam...
  W następnym odcinku okaże się, że bohaterka grana przez Fraszyńską to: gorszy sort, kanalia, morda zdradziecka, stała tam, gdzie ZOMO i nie rozumie, że białe nie jest białe, a czarne czarne.
  Wszyscy będą zadowoleni.
  Nawet prezes.
  Kaczyński.

 • tadjan

  Oceniono 30 razy 30

  ten serial jest tak samo głupi jak prezes reżimowej tv..... no, chyba że to o jego leśniczówce zdobytej za bezcen.

 • lizzy35

  Oceniono 20 razy 20

  Bez względu na poziom tego serialu należy podkerślić ,że scenarzysta wraz z reżyserem przekroczyli bariery dobrego smaku, który jest tak ważny dla wysublimowanego widza programu 1 tvp i tak prowokacyjne umieszczenie w scenografii plakatu z obrazoburczym hasłem Konstytucja jest skandalem i wyżej wymienieni powinni ponieść surowe konsekwencje..W obecnych czasach w programach tvp nie ma miejsca na hasła Konstytucja skoro jest to tzw. ustawa mało ważna i w zupełności niepotrzebna jak nasze kochane władze dobitnie to pokazują i wręcz w sposób modelowy pokazują jak można bez tej tzw. Konstytucji dobrze sobie radzić , tym bardziej ,że ciemny lud i tak wszystko łyknie

 • justas32

  Oceniono 18 razy 18

  Dożyliśmy czasów w których słowo Konstytucja kojarzy się władzy ze sprzeciwem przeciwko niej. Jakże nisko upadliśmy - dzięki tobie, skarlały Kaczorze ...

 • wujekdolf

  Oceniono 19 razy 17

  eee tam ciemny lud smoleński 500+ to jest amelinium, tego nie pomalujesz i tak tego nie zrozumie - tak im zryliśmy berety propagandą że pomyślą że to po chińsku albo co.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 13 razy 13

  Nie no , napis "konstytucja" w TVP Szambo ? Toż to zdrada narodowa.

 • def11

  Oceniono 13 razy 13

  Na chwilę zastąpi Mariusza przy kuwecie i po sprawie.

 • snurfik

  Oceniono 11 razy 11

  "Co to kur*a jest?! Czy @KurskiPL jest świadom, co leci w TVP? To jest serial "Leśniczówka", odc. 14 minuta: 00:11:57 dostępne na VOD. Kto za to płaci? Ja w abonamencie?"

  Swietny komentarz. Placic za to by nie widziec nawolywania do przestrzegania prawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX