Doda pokazała całą suknię ślubną. Wyglądała przepięknie! Jest już też bajkowa sesja zdjęciowa

W końcu jest! Doda pokazała, jak wyglądała jej suknia ślubna. Na Instagramie opublikowała również zdjęcia z przepięknej sesji zdjęciowej.

14 kwietnia Doda zelektryzowała wszystkie media. Pochwaliła się na Instagramie, że wzięła sekretny ślub z Emilem Stępniem, którego dotychczas przedstawiała jako swojego najlepszego przyjaciela. Wokalistka regularnie zaczęła publikować szczegóły tego wielkiego wydarzenia. Pokazała m.in. przemowę swojej świadkowej, czy zabawę na poprawinach. 

Teraz przyszedł czas na pokazanie światu sukni ślubnej. Doda zdradziła, że to suknia Berta Bridal, którą kupiła w salonie Madonna w Warszawie. Projekty tej marki są uważane za jednych z najlepszych projektów ślubnych na świecie. Ceny sukien w Polsce wahają się od 12 do 35 tys. złotych. 

Doda pokazała również kilka zdjęć z sesji zdjęciowej. Wraz z mężem pozują na tle bajkowych, hiszpańskich scenerii.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>> 

Dodzie i Emilowi życzymy raz jeszcze samych szczęśliwych chwil. Gratulacje! 

JT

Gdzie rządzili ci dyktatorzy? Rozpoznasz ich po zdjęciu?
1/16Ten chłopak wyrośnie na krwawego przywódcę:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (35)
Doda pokazała suknię ślubną. Jest już też sesja ślubna. "Bogini!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • molly1979

  Oceniono 24 razy 8

  a mi jej szkoda. smutna i samotna. no i jakas starawa - choć ja sama stara. i zamiast cieszyć się swoim szczęściem to kręci wszystko sama i udowadnia na siłę całemu światu, że szczęśliwa, nie ma czego zazdrościć, choć naprawdę trzymam za nią kciuki.

 • Mirosław Jankowski

  Oceniono 30 razy 8

  Rabczewska vel Doda to trzeba przyznać jest urodziwą kobietą ale to wszystko co w niej widzę, poza tym jest pusta jak bęben Rolling Stonesów pazerna na szmal jak Rydzyk i zakłamana jak prezes wszystkich prezesów obiecujący złote góry

 • lepiregenre

  Oceniono 6 razy 6

  Na świecie co kilka minut ktoś bierze ślub. Po prostu, ludzie łączą się w pary a czasami nawet zakładają rodziny. Na pewno nie jest to powód, aby potem przez Internet epatować wszystkich własnymi zdjęciami z takiej uroczystości. To najbardziej paradna promocja własnego wizerunku. Ta osoba jest tylko celebrytką, czyli nikim wyjątkowym, a jedynie osobą rozpoznawalną w mediach. Tego typu osoby, jak Mucha, Cichopek, czy Doda to znak czasu. Zaistniały tylko dzięki mediom. Nic sobą nie reprezentują a zachowują się tak, jakby osiągnęły w życiu artystycznym coś wyjątkowego, np. otrzymały co najmniej 10 Oskarów, 20 Złotych Globów, 50 Nagród Grammy i co najmniej ze dwie nagrody Nobla. Nie dla psa kiełbasa!

 • roland garros

  Oceniono 9 razy 5

  naprawdę piękne, szczególnie te "opuchnięte wary"
  odsyłam do Nosowskiej

 • ksks3

  Oceniono 7 razy 5

  Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy , wiek Dodzie nie służy.

 • wiarus25

  Oceniono 2 razy 2

  Facet jest "desperado"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX