Doda z Emilem właśnie wzięli TRZECI ślub! To nie wszystko. Jeden odbył się w Polsce. Zdradziła szczegóły

Doda właśnie poinformowała swoich fanów, że z Emilem Stępniem wzięli trzy śluby. Wyjawiła, kiedy miały miejsce.

W sobotę, 14 kwietnia, Doda pochwaliła się, że wzięła sekretny ślub z Emilem Stępniem. Dla wszystkich było to sporym zaskoczeniem, gdyż para utrzymywała swój związek w tajemnicy i zapewniali, że łączy ich jedynie przyjaźń. Nawet zaproszeni goście nie wiedzieli, że lecą do Hiszpanii na ślub. Teraz małżonkowie opowiedzieli więcej szczegółów ze swojego życia. Okazało się, że właśnie... wzięli trzeci ślub!

Kochani, właśnie wyszliśmy z kościoła na Starym Mieście w Marbelli i idziemy w sukniach, garniturach po starówce. Wszyscy nam gratulują. I tym właśnie sposobem jesteśmy po naszym trzecim małżeństwie - wykrzyczała Doda na InstaStories. 
Cywilny, romantyczny - tak, jak sobie wymarzyłam - i w przecudownej kaplicy w kościele w Marbelli - dodała.

W poście, który umieściła po chwili, ogłosiła, że ich pierwszy ślub - cywilny - odbył się kilka tygodni temu w Polsce! Doda podziękowała pani z Urzędu Miejskiego w Ciechanowie, która go im udzieliła i nie ujawniła tego faktu. Dwie kolejne ceremonie, czyli tę w sobotę i w poniedziałek, udzielili im w Hiszpanii księża z zakonu z Sandomierza.

Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka. Chociażby Pani z Urzędu Miejskiego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości - napisała. 

Jak widać, fakt zawarcia małżeństwa da się utrzymać w tajemnicy. A Doda, jak to ona, kolejny raz zaskoczyła swoich fanów. I chyba nieźle się przy tym bawi. A dla jej wielbicieli zapowiedziała niezwykłą niespodziankę. Ciekawe, co to będzie.

AW

Więcej o:
Komentarze (28)
Doda z Emilem właśnie wzięli TRZECI ślub! To nie wszystko. Jeden odbył się w Polsce. Zdradziła szczegóły
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • radon13

  Oceniono 28 razy 20

  A taki wielokrotny ślub w tym samym obrządku to nie jest świętokradztwo ?

 • race444

  Oceniono 35 razy 13

  Wariatka 3 ciche sluby a potem co ?????? 3 rozwody i bedzie smrodu na 2 lata

 • didja

  Oceniono 25 razy 9

  Ja tu czegoś nie rozumiem. Prawo unijne jest jednolite dla krajów członkowskich, jeśli ktoś wziął cywilny ślub w Polsce, to nie może wziąć drugiego cywilnego w innym kraju UE.

 • Gość: gość

  Oceniono 23 razy 9

  Dorotko! Weź Ty jeszcze ze 3 Ś,by - w bliźej świątyni czyli w puszczy (najpiękniejsza jaką moźe być) w morskich falach i w powietrzu! Niech się wszyscy zazdrośnicy popęjają! He he he! Wszystkiego najlepszego! Jak chcecie to juź róbcie dzieci ! Ó!

 • Oceniono 10 razy 6

  Pani która szydzla z bibli to jakiś ewenement lub bardziej wyszukanego słowa nie mogę znaleźć bierze ślub kościelny mrozem by się tego nie powstydzil

 • lepiregenre

  Oceniono 5 razy 5

  I tym oto sposobem jesteśmy po kolejnej narcystycznej sesji tej osoby.
  Po prostu, ludzie łączą się w pary a czasami nawet zakładają rodziny. Na pewno nie jest to powód, aby potem przez Internet epatować wszystkich własnymi zdjęciami z takiej uroczystości. To najbardziej paradna promocja własnego wizerunku. Ta osoba jest tylko celebrytką, czyli nikim wyjątkowym, a jedynie osobą rozpoznawalną w mediach. Tego typu osoby, jak Mucha, Cichopek, czy Doda to znak czasu. Zaistniały tylko dzięki mediom. Nic sobą nie reprezentują a zachowują się tak, jakby osiągnęły w życiu artystycznym coś wyjątkowego, np. otrzymały co najmniej 10 Oskarów, 20 Złotych Globów, 50 Nagród Grammy i co najmniej ze dwie nagrody Nobla.

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 5

  To jeszcze w meczecie weź ślub, w synagodze i cerkwi. Będzie komplet na wszystkie okazje:D

 • cleryka

  Oceniono 11 razy 5

  Wygląda jak krawężnik przebrany w garnitur. Doda zwariowała aż tak?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX