Karol Strasburger opowiedział o swoim nowym związku. "Człowiek ma powód, żeby się uśmiechać". Zdradził, czy planują dziecko

Karol Strasburger z nową partnerką

Karol Strasburger z nową partnerką (PAWEL DABROWSKI/ EAST NEWS)

Karol Strasburger jest w szczęśliwym związku z Małgorzatą Weremczuk. W wywiadzie opowiedział o początkach ich miłości oraz o tym, czy planuje dziecko.

Na początku była przyjaźń. Karol Strasburger po śmierci ukochanej żony Ireny, poprosił o pomoc w sprawach zawodowych młodszą o 38 lat Małgorzatę Weremczuk, która jest doświadczoną menedżerką gwiazd. Od razu złapali dobry kontakt, ale kobieta była wtedy mężatką, więc nic nie wskazywało, że może między nimi pojawić się miłość. Jednak nie układało się jej z mężem i się rozwiodła. Wtedy wybuchło uczucie pomiędzy nią, a prowadzącym "Familiadę".

Karol StrasburgerKarol Strasburger East News

Narodziny miłości

Karol Strasburger nie ukrywa, że znowu jest szczęśliwy i zakochany. Przyznaje, że na początku kobieta była dla niego tylko znajomą, ale gdy rozstała się z mężem, zaczął na nią patrzeć inaczej.

Małgosia długo była dla mnie wyłącznie znajomą. A później nagle staliśmy się ludźmi bez zobowiązań partnerskich i zaczęliśmy się przyglądać sobie zupełnie inaczej. Zaiskrzyło między nami może z rok temu - powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Nie ma dla nich znaczenia to, że Małgorzata jest aż o tyle lat młodsza. Najważniejsze jest dla nich, że mają wspólny język, pasje i zainteresowania. Oboje uwielbiają sport oraz teatr. Dzięki nowemu związkowi Strasburger odzyskał radość życia.

Pomagamy sobie, jesteśmy szczęśliwi. Ludzie są sobie potrzebni, żeby wzajemnie się motywować. Ja pomagam Małgosi doświadczeniem, ona pomaga mi swoim zapałem młodości. Człowiek ma powód, żeby wyjść z domu i do niego wracać, żeby się uśmiechać i żyć, a nie siedzieć, martwić się i rozpatrywać jakieś złe historie - dodał.

Plany na przyszłość

Karol Strasburger z nową partnerkąKarol Strasburger z nową partnerką PAWEL DABROWSKI/ EAST NEWS

Karol Strasburger ostrożnie podchodzi do planowania przyszłości. Jest świadomy, że nigdy nie wiadomo, co nas czeka. Cieszy się tym, co jest teraz.

Nigdy nie wiadomo, co będzie za rok czy dwa. Dlatego zawsze mówię, że trzeba żyć tym, co jest teraz, bo wtedy życie jest fajne. Ja cieszę się i uśmiecham. Dla mnie samotność jest nie do przyjęcia - oświadczył.

Jednak pomimo tego, że jest szczęśliwy z Małgorzatą, nie planuje ślubu ani dziecka.

Nie mam w głowie takich pomysłów - zapewnia.

Inne zdanie w tej kwestii ma jego partnerka, Małgorzata. W "Dobrym Tygodniu" czytamy, że nie wyobraża sobie tego, żeby nie być mamą. Ciekawe, czy Karol Strasburger weźmie sobie pragnienia ukochanej do serca i zostanie wreszcie ojcem?

AW

Gdzie rządzili ci dyktatorzy? Rozpoznasz ich po zdjęciu?
1/16Ten chłopak wyrośnie na krwawego przywódcę:
Zobacz także
 • Agnieszka Woźniak-Starak Woźniak-Starak świętowała 40. urodziny. Bawiła się z koleżanką z "Azji Express". Większym zaskoczeniem jest inny gość
 • Kasia Kołeczek Gwiazda TVP pokazała ciążowy brzuch. "Rośniemy". Internauci zachwycają się przyszłą mamą
 • Peja Peja w "Dzień dobry TVN" o alkoholizmie: Jestem osobą chorą. Takiego wyznania jeszcze nie było
Komentarze (36)
Karol Strasburger szczerze o związku z młodszą o 37 lat partnerką. Na początku była to tylko przyjaźń
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • glemp1

  Oceniono 18 razy 12

  Widziałem dziś pana Karola na korcie tenisowym. Sprawności fizycznej pozazdrościć może mu większość dwudziestolatków.

 • kar.as

  Oceniono 8 razy 6

  On ją rozśmiesza kawałami. No - wiecie jakimi :-)

 • Teresa Jarzyńska

  Oceniono 9 razy 3

  Każdy mężczyzna w jego wieku, wierzy że młoda kobieta jest w nim szaleńczo zakochana.
  Powinien goły stanąć przed lustrem i na siebie spojrzeć. Wtedy zobaczy, co kocha ta kobieta.
  Jego czy jego kasę

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 3

  No i fajnie. Niech im się wiedzie.

 • wikal

  Oceniono 31 razy 3

  Szkoda że pan Strasburger nie uśmiecha się do swojej rówieśniczki. I jak każdy stary dziad któremu odbiło na punkcie młodej kobiety, jest przekonany, że ona w nim szaleńczo zakochana. Klasyka gatunku.

 • Gość: telewidzka

  Oceniono 1 raz 1

  Powodzenia!!

 • Gość: Serio zenada xd

  0

  Po kopie to po chłopie :D No coz prawdziwa miłość;D Białe małżeństwo:D powinszować :D :D

 • Gość: Aga

  0

  Jest podobna do Jego zmarłej żony( nos i usta). Gust mu się nie zmienił.

 • Gość: Kobieta

  Oceniono 2 razy 0

  Nie wiem dlaczego piszecie że nie można kochać dużo starszego faceta .Ja mam męża 22 lata starszego i jesteśmy ze sobą 19 lat i jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie wyobrażam sobie życia z jakimś smarkaczem co nie wie nic o życiu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX