Doda zaręczyła się już ROK TEMU. Pokazała zdjęcia i pierścionek. Jest obłędny!

Doda pokazała zdjęcia z zaręczyn. Okazuje się, że oświadczyny przyjęła już rok temu! Co ciekawe - w tym samym miejscu, gdzie odbył się ślub.

W sobotę Doda zaskoczyła wszystkich wiadomością, że drugi raz została mężatką. Ślub odbył się w tajemnicy i z dala od mediów. Radosną nowiną wokalistka pochwaliła się dopiero po fakcie. Tak samo, jak w przypadku zaręczyn!

Tak bardzo się cieszę, że mogę wam opowiedzieć moją historię... Zdjęcia z zaręczyn. 2017 rok na plaży w Marbelli - napisała.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Pierścionek, jaki dostała Doda jest naprawdę imponujący. Jak nikt go nie zauważył przez rok? Byliśmy mało uważni czy może piosenkarka zrezygnowała z noszenia go, aby media niczego się nie domyśliły?

Przypomnijmy, że Doda wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że z jej obecnym mężem, Emilem Stępniem, łączy ją tylko przyjaźń, ale od miesięcy byli nierozłączni, a ich gesty wskazywały na dużą zażyłość.

Jeszcze raz gratulujemy! 

MT

Więcej o:
Komentarze (13)
Doda i Emil Stępień zaręczyli się już rok temu. Pierścionek zaręczynowy jest OBŁĘDNY!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • a_imie_moje

  Oceniono 7 razy 7

  Kobieta od zawsze potrafi trzymać paparazzi z dala, jeśli chce, i w znakomitej większości przypadków się jej to udaje. Brawo.
  Powodzenia i wiele szczęścia!

 • andrzejbak

  Oceniono 2 razy 2

  A dlaczego "cłowiekmaupa" się tu jeszcze nie wpisał i nie skomentował tego ???

 • tektur

  Oceniono 3 razy 1

  Jakby potrzebny był ktoś do odegrania roli wilkołaka w jakimś horrorze to jest na tym zdjęciu.

 • hdtvpolska

  Oceniono 3 razy 1

  Taż jestem brzydki ale zawsze wyjmowałem topowe laski. Uroda to żaden problem. Może w liceum/gimnazjum. Później już nie. Brzydale: do boju ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX