Smutne wyznanie Skrzyneckiej: Czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić. Nigdy nie traciłam nadziei

Katarzyna Skrzynecka udzieliła szczerego wywiadu dla "Gali". Opowiada w nim o trudach macierzyństwa i o tym, jak pomaga jej partner.

Katarzyna Skrzynecka jest gwiazdą okładki najnowszego wydania "Gali". W szczerym wywiadzie opowiedziała o swoim partnerze oraz ukochanej córce, Alikii.

Przyznała, że na ciążę czekała długo - została matką dopiero w wieku 40 lat. 

Wcześniej czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka. Alisia była wyczekiwana i wymarzona. Nigdy nie straciłam nadziei.

Przed narodzinami córki nie miała doświadczenia - wychowywała się jako jedynaczka i nie bardzo miała kontakt z małymi dziećmi. Obawiała się, że sobie nie poradzi. Okazało się, że martwiła się niepotrzebnie. W każdym momencie mogła liczyć na wsparcie męża, Marcina Łopuckiego, i rodziny.

Miałam wrażenie, jakbym nagle stała się kobietą, która została stworzona po to, by być mamą - mówi. 

Choć Alikia ma dopiero 6 lat, Skrzynecka przyznaje, że już rozmawia z nią na poważne tematy.

O tym, dlaczego chodzi się na "czarne marsze", by kobiety miały prawo do badań i operacji prenatalnych. O tym, co to są operacje w łonie matki, co to jest autyzm, czym jest niepełnosprawność fizyczna, a czym upośledzenie intelektualne i jak takim ludziom możemy pomagać. O tym, że są na świecie różne religie i ludzie nie powinni prowadzić wojen o to, w których bogów chcą wierzyć... - wylicza.

Oprócz tego jej córka wie także, "dlaczego wujek mieszka z wujkiem, nie mają żon i też mają prawo być razem szczęśliwi". 6-latka reaguje na wszystko bardzo dojrzale i rozsądnie, a rodzice traktują ją po partnersku.

W wywiadzie nie zabrakło też pochwał skierowanych do męża Skrzyneckiej. Łopucki pracuje jako trener personalny i oprócz obowiązków zawodowych, bardzo pomaga też w domu, co zdecydowanie ułatwia jej tak aktywne życie zawodowe.

Codziennie robi zakupy, świetnie gotuje, zajmuje się dzieckiem, prowadzi dom. I podziwiam naprawdę, że nie uważa rozwieszenia prania, załadowania zmywarki czy odkurzenia domu za zajęcia niemęskie.

To się nazywa dobry podział obowiązków!

OG

Katarzyna Skrzynecka na Telekamerach mogłaby wyglądać pięknie, ale sklejone rzęsy popsuły efekt

Więcej o:
Komentarze (9)
Katarzyna Skrzynecka w "Gali": Czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dodosdontquack

  Oceniono 13 razy 13

  Sliczna dziewczynka. A w ciazy trzeba byc z wlasciwa osoba.

 • kocisia

  Oceniono 13 razy 13

  Gratuluję fajnej córki, dziewczynka, jak widać, jest bardzo dojrzała i fizycznie, i umysłowo.

 • floccinaucinihilipilification

  Oceniono 5 razy 3

  Widzę, że polskie "tradycje" mają się świetnie!
  Drodzy redaktorzy, kiedy zaczniecie wreszcie pisać, że partnerzy dzielą się obowiązkami i dzięki temu oboje mogą mieć bogate życie zawodowe, a nie, że mąż 'pomaga'? Z artykułu wynika, że głównym zajęciem Pana Marcina jest praca zawodowa, a w swojej dobroduszności dodatkowo pomaga Pani Katarzynie w domu, która poza swoimi głównymi zajęciami domowymi łaskawie może również dodatkowo być aktywna zawodowo.
  To już nawet nie jest śmieszne...

 • valla

  0

  Za mało nogi rozkładała. Żałosne tłuste pudło

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe, bardzo ciekawe, moi rodzice oboje pracowali i dawali radę nas wychować, ojciec potrafił prać, prasować i gotować co też czynił to często ale nie był trenerem personalnym:)))
  Natomiast opowiadanie dziecku pewnych tematów to odzieranie go z dzieciństwa, każdy owoc musi dojrzeć w normalnym czasie.
  Oczywiście gratuluję urodzin, bo wiele kobiet czeka na podobny moment latami i tu jest problem z którym jakoś nikt się zmierzyć nie potrafi lub nie chce. Artykuł jednak infantylny, jak na Plotka przystało, wierszówka przede wszystkim.

 • interfere

  Oceniono 10 razy -4

  "dlaczego wujek mieszka z wujkiem, nie mają żon i też mają prawo być razem szczęśliwi"
  Niedługo zacznie po prostu uczyć się na pamięć artykułów z "Wyborczej"

 • valla

  Oceniono 7 razy -7

  Stare pudło. Wygląda strasznie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX