"Diablo" Włodarczyk zdradzał żonę, a ta mu wybaczała. Teraz złożył papiery rozwodowe. Powód? Już planuje ślub z nową partnerką

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po wielu kryzysach w swoim małżeństwie zdecydował się na rozwód. Bokser chce bowiem ponownie stanąć na ślubnym kobiercu z nową wybranką.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk zdecydował się na rozwód - informuje najnowsze wydanie "Twojego Imperium". Jak donosi tygodnik, bokser złożył już papiery rozwodowe do Sądu Okręgowego w Warszawie. Skąd taka decyzja? Sportowiec planuje zrobić porządek ze swoim życiem osobistym i ożenić się z nową ukochaną. Pierwsza rozprawa rozwodowa ma się odbyć w przeciągu pół roku.

"Twoje Imperium" sugeruje, że rozwód może słono kosztować boksera i że w związku z tym będzie musiał zacisnąć pasa. Ich zdaniem żona sportowca może się od niego domagać wysokich alimentów na syna.

Ma już zasądzone alimenty na nieślubną córkę, 4-letnią Zuzię, którą ma z byłą kochanką, Magdaleną Radomską. Co miesiąc musi na to wyłożyć 1800 złotych - przypomina "Twoje Imperium".

Obecna partnerka Krzysztofa Włodarczyka

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk spotyka się obecnie z Kariną, z którą związał się latem 2017 roku. Niestety, niewiele o niej wiadomo. Sam główny zainteresowany nie chce zdradzać szczegółów na temat swojej ukochanej. To dla niej Krzysztof Włodarczyk wyprowadził się w zeszłym roku od swojej żony i ich syna.

Krzysztof Włodarczyk i Małgorzata Babilońska

Historia małżeństwa Krzysztofa Włodarczyka i Małgorzaty Babilońskiej nie jest kolorowa. Już nieraz zdarzały się im kryzysy, ale para godziła się ze względu na syna. Bokser kilka razy zdradził żonę, jednak ta wybaczała mu słabości. Małżeństwem byli od 2007 roku.

AG

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej o:
Komentarze (34)
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk bierze rozwód z Małgorzatą Babilońską, ponieważ chce wziąć ślub z nową partnerką
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 81 razy 81

  Co te baby w nim widzą? Fujarę, kasę, bo przecież nie inteligencję i aparycję. A może lubią, gdy facet nimi poniewiera?

 • cxubmsqq1

  Oceniono 60 razy 52

  To ten, ktory zawsze sie zegnal na ringu i walczyl 'w imie Boze'? Prawdziwy .... katolik....

 • justas32

  Oceniono 41 razy 41

  Jak pomyślę że jakaś kobieta dala Diablo Włodarczykowi to mi się z obrzydzenia robi słabo. Jak nisko trzeba upaść ...

 • krzywelustro

  Oceniono 36 razy 32

  Moja klacz ma na imię Karina. Ale to jest mądry koń, ona na taki obciachowy mezalians w życiu by nie poszła za żadne pieniądze.

 • przemysl_to

  Oceniono 20 razy 20

  karina - i wszystko jasne....prawie jak andżela

 • tygrysio_misio

  Oceniono 16 razy 16

  Kiedyś zdawałam sobie osocze i siedziałam podkuta w dzień kobiet albo dzień mężczyzn oglądając ten taki poranny kanał w TVN. Zaprosili 3 facetów żeby opowiedzieli o tym czego boi się w dzisiejszych czasach mężczyzna...

  Hołowczyc bał się wariatów na drodze - jak to rajdowiec. Poncyliusz o zabezpieczenie finansowe i socjalne swojej rodziny - jak to polityk.... potem była kolej Włodarczyka, ale musiałam już iść... no ale ciąg logiczny był chyba taki, że on boi się, że dostanie wpierd*l na mieście.

 • qwertura

  Oceniono 12 razy 12

  Ślyczny, no ślyczny po prostu. Z dopłatą bym go nie wzięła!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX