Lis wściekła na doniesienia "SE": "Brednie!". Internautka: "Po co pani komentuje?". Szybka odpowiedź

"Super Express" poinformował, że Hanna Lis pomieszkiwała u Joanny Przetakiewicz. Dziennikarka nie czekała z komentarzem. Przy okazji wdała się w dyskusję o tym, dlaczego zdarza jej się odpowiadać na doniesienia tabloidów.

We wtorek "Super Express" podał informację, że Hanna Lis pierwsze miesiące po odejściu od Tomasza Lisa spędziła w domu Joanny Przetakiewicz. To tam miała czekać na remont swojego mieszkania na Powiślu, w którym aktualnie mieszka.

Hanna po wyprowadzce od Tomka zamieszkała u Joanny. To ona była dla niej największym wsparciem - podał informator tabloidu.

Informację szybko podchwyciły inne portale. Odniosła się do niej też sama Hanna Lis. W poście na Instagramie wyjaśniła, że owszem, zawsze może liczyć na Przetakiewicz, ale nie mieszkała u niej.

Uwielbiam Joannę, zawsze mogę na nią liczyć, jest mi bardzo bliska, jak widać na załączonym obrazku. Może to kwestia zaawansowanego wieku, ale za cholerę nie pamiętam, żebym kiedykolwiek u Asi 'pomieszkiwała', jak utrzymują brukowe gazety i portale.

Odniosła się też do samego źródła informacji, czyli "informatora", który jej zdaniem zazwyczaj jest albo pracownikiem portalu, albo osobą nieprzychylną

Standardowa formuła: potwierdza informator. Wyjaśnię tym, którzy jeszcze nie wiedzą jak to się robi. 'Zaufany informator' lub 'przyjaciel domu' to: a) wymysł pracownika brukowca, b) robota 'życzliwych', czyli zapiekłych wrogów. Nie wierzcie w te brednie proszę.

Na koniec skomentowała tytuł "Pudelka", który napisał o niej per "Lisica".

W tym wszystkim jest życie prawdziwych ludzi. Przy okazji: na nazwisko mam Lis, a nie "Lisica". Peace&love.

Na komentarze fanów nie musiała długo czekać:

Niech Pani robi swoje i nie patrzy na 'życzliwych'. Wszystkiego dobrego!
Pani Haniu, olać te brednie i robić dalej swoje.
A kto by nie chciał u Pani Joanny mieszkać? Ma piękny dom i fajna z niej babka - żartowali.

Jedna z internautek spytała wprost, dlaczego Hanna Lis zawsze komentuje plotki na swój temat.

Po co Pani zawsze komentuje to, co piszą o pani? Niech piszą. I tak jedni wierzą w to,  inni nie. Pozdrawiam - napisała.

Komentarz na profilu Hanny LisKomentarz na profilu Hanny Lis Instagram/hanna_lis

Dziennikarka nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

Nie zawsze, śmiem twierdzić, że prawie NIGDY. Jednak jestem człowiekiem, a nie medialną papką. Proszę się postawić na miejscu takich ludzi jak ja. Jakby się pani czuła, gdyby przez kilkanaście lat czytała o sobie kłamstwa, półprawdy i manipulacje? Niestety ludzie bezkrytycznie kupują obraz świata kreowany przez portale i gazety, które zarabiają na generowaniu hejtu.

Komentarz Hanny LisKomentarz Hanny Lis Instagram/hanna_lis

A Wy co o tym myślicie? Czy faktycznie powinna odnosić się do informacji tabloidów?

OG

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej o:
Komentarze (17)
Hanna Lis mieszkała u Joanny Przetakiewicz? Tak podaje "Super Express". Dziennikarka się wkurzyła: Jestem człowiekiem, a nie medialną papką
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • art_102

  Oceniono 42 razy 26

  "Jakby się pani czuła, gdyby przez kilkanaście lat czytała o sobie kłamstwa."
  Proponuję zaprzestania lansu w mediach, poszukania pracy poza nimi, np. lektorki włoskiego i zapewniam, że pies z kulawą nogą o pani nie napisze.

 • alicjads

  Oceniono 34 razy 24

  Ale, niestety pani Hanna sama brukowce do swojego życia niejako zaprosiła... Bo miło romansować z mediami, kiedy wszystko się układa, ale niestety ma to swoje ciemne strony, kiedy życie pokopie - brukowce jeszcze chętniej chcą w tym brać udział.

 • pyziaczeklaura

  Oceniono 27 razy 23

  To niech się wypisze z showbizu, a nie lata jak wsciekła z bankietu na bankiet, sterczy po ściankach i zanudza innych opowieściami " o zaciskaniu pasa" czy " utrzymywaniu mamy". Instagrama czy fb też nie musi prowadzić. Torbicka żyje sobie skromnie z boku i nie żali się, że piszą o niej kłamstwa. Można- mozna!

 • Tomek Newerly

  Oceniono 22 razy 20

  Co zrobić pani Haniu? Taka robota. Anonimowej osobie nie płacą za paradowanie przy ściance. Pecunia non olet...

 • 11anna11

  Oceniono 13 razy 11

  @tell_me_more
  Niestety nic pani nie rozumie, albo głupią udaje. Praca w mediach ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne. Oznacza to, że taka przeciętna kobiecina jak Lis występując w mediach, jest elementem medialnym, a nie "przeciętną kobieciną Lis". Jako element medialny musi się godzić, że ludzie będą się interesować jej życiem prywatnym, a szmatławce będą próbowały na tym elemencie medialnym zarobić. A jak nie, to do biura na sekretarkę, tam nikt się taką Lis nie zainteresuje...

 • aalliiccee

  Oceniono 8 razy 6

  Taki to Kabaret Starszych Pań. Choć nie ta klasa co u Panów.

 • katerina323

  Oceniono 11 razy 5

  Pokażcie jakieś dwie młode ,ładne ,zgrabne dziewczyny a nie te dwa przechodzone RUPIECIE od których widoku z samego rańca,każdy normalny facet ,od razu by w szoku przez okno wyskoczył !!!!!!

 • szoferek1

  Oceniono 9 razy 5

  A może Lisiczka zmieniła orientację seksualną...na starość?

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Kto normalny czyta ten szmatławiec?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX