Dramatyczne wyznanie gwiazdy "Mody na sukces". Mąż znęcał się nad nią przez 4 lata

Hunter Tylo dwa lata temu zniknęła z mediów. Teraz wyznała na Facebooku, że stoi za tym jej mąż, który znęcał się nad nią przez cztery lata.

Hunter Tylo znana jest głównie z serialu "Moda na sukces", w którym od 1990 do 2014 roku wcielała się w rolę Taylor. Jednak w listopadzie 2016 roku aktorka zniknęła z show-biznesu. Przestała się również udzielać w mediach społecznościowych, na których wcześniej była dosyć aktywna. Teraz na Facebooku wyznała, co było przyczyną. Okazuje się, że stoi za tym jej mąż, Gersson Archila.

Tylo w serii opublikowanych postów napisała, że mężczyzna przez 4 lata znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Wśród jego metod wymienia m.in. znęcanie się werbalne i emocjonalne, ukryte groźby, kontrolowanie jej relacji z innymi ludźmi, zerwanie kontaktów z rodziną oraz szantaże emocjonalne.

Przyjdźcie do sądu 26 kwietnia i 27 czerwca, by usłyszeć całą prawdę o moim prześladowcy - napisała Tylo na Facebooku.

Chwilę później dodała zdjęcie Archili z wymownym podpisem.

Zobaczcie, zwyrodnialec może wyglądać miło i przyjaźnie. Bardzo mi smutno, że byłam odizolowana przez ostatnie 4 lata.
Dlaczego Gersson był prawie deportowany ze Stanów w 2007 roku? Sprawdźcie jego historię w FBI - czytamy dalej.

Teraz Tylo chce zaangażować się w pomoc innym kobietom, które są ofiarami przemocy w związku. Obiecuje też fanom, że wróci do aktorstwa.

Hunter Tylo poślubiła Gerssona Archillę w 2009 roku po zaledwie dwóch miesiącach znajomości. Na ceremonii w Las Vegas obecna była tylko najbliższa rodzina i kilkoro przyjaciół. Wcześniej była związana z Tomym Morehartem i Michaelem Tylo. Aktorka ma czwórkę dzieci.

OG

Niewydepilowane bikini Sadowskiej, bielizna Herbuś, spocona pacha Kazadi. Te wpadki zapamiętamy na długo

Więcej o:
Komentarze (11)
Hunter Tylo z "Mody na sukces" wyznaje: Mąż znęcał się nade mną przez 4 lata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • boo-boo

  Oceniono 24 razy 14

  Żeby to była jakaś biedna Kazia z pierdziszewa górnego uzależniona finansowo od męża to bym zrozumiał. Taka kobita jak ona to powinna od razu zapailć kopa w doopsko panu oprawcy - w końcu nijak zależna od niego nie była- bo to jest zawsze największy problem w takich sytuacjach- że kobieta nie ma własnego dochodu, a co za tym idzie gdzie się podziać.

 • elenem

  Oceniono 10 razy 8

  Współczuje, oby szybko sie go pozbyła.
  Tak sie kończy szukanie miłości "na siłe". Po 2 małżeństwach dałabym sobie spokój.

 • klapkikubota

  Oceniono 5 razy 1

  Ale o tym jak ona sama znęcała się nad swoją twarzą to już nikt nie napisał :P

 • lew wally

  Oceniono 10 razy -8

  "dwa lata temu wyznała że , cztery lata trwał horror" , typowa logika gwiazd serialu "the bold and the beuaty"

  "łysy i piękność"

  myślę że było tak : wyjechała, siedziała gdzieś dwa lata, a potem wymyśliła tą bajkę, bo to wogóle nie ma znaczenia 'co się mówi, i tak tego nikt nie słucha'

  to jest dosłownie logika tego serialu 'nieważne co (się robi) , ważne "że nikogo to nie obchodzi"

  "..znęcanie się werbalne i emocjonalne, ukryte groźby, kontrolowanie jej relacji z innymi ludźmi, zerwanie kontaktów z rodziną oraz szantaże emocjonalne"

  "brzydko się odzywał, niekur tul arnie, prawie chamsko" , (bo jej nie błagał)

  "emocjonalne" (chyba on mnie nie kochał, być może nigdy mnie nie kochał)

  "ukryte groźby" (nie odzywa się, ukrywa coś, milczy - to , ukryta, groźba..)

  "kontrolowanie relacji" ("gdzie idziesz ? do przyjaciółki?") "CZY ON WSZYSTKO MUSI WIEDZIEĆ!"

  "zerwanie kontaktów z rodziną" (nie mam ochoty w tym tygodniu jechać do rodziców) "w każdy weekend odwiedzić teściów - to OBOWIĄZEK !! Zbrodniarz !"

  "szantaże emocjonalne" ('nie kupuj tego, to jest brzydkie i za drogie" 'i niepotrzebne') "zabrania mi szczęścia, a ja chcę mieć te buty, chcę mieć to i tamto i owamto"

  a wystarczy spojrzeć na zdjęcie tej gwiazdy (faceta) , wygląda jak gwiazdor filmów z Bollywood. nie wygląda na przestępcę. ale może się mylę.

 • psi_zgryz

  Oceniono 9 razy -9

  3.14erd'ole nie. Na pewno spojrzal sie krzywo, gdy wydala kolejna jego pensje na buty. To sie dzisiaj nazywa maltretowaniem kobiet. Le/wacky swiat pelen po'je /bo'w

 • japka_putina

  Oceniono 14 razy -10

  Jeżeli na pytanie żony o to, czy ją kocham, odpowiem, że mi przeszło, to dręczę ją werbalnie i emocjonalnie. Jeśli powiem, że zastanawiam się nad rozstaniem, to będzie to ukryta groźba. Jeśli zapytam, gdzie była przez cały wieczór, to kontroluję jej relacje z innymi ludźmi. Jeśli nie chcę zobaczyć się z jej mamusią, to zrywam kontakty z rodziną. Jeśli powiem żonie, że jak nie przestanie tyle pić, to się stoczy, szantażuję ją emocjonalnie.

  Słabe te oskarżenia i słabe wytłumaczenie nagłego zniknięcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX