Marina nie potwierdziła ciąży. Ale robią to za nią znajomi. "Zostało już niewiele czasu". Przyszedł czas na duże zmiany w mieszkaniu Szczęsnych

Marina nie potwierdza, że jest w ciąży ale... urządza pokoik dla dziecka? Tak twierdzą jej znajomi.

Marina i Wojciech Szczęśni mają za trzy miesiące zostać rodzicami. Oni nadal milczą, a informację jak na razie potwierdziła tylko znajoma wokalistki. Są kolejne dowody na to, że ich rodzina się powiększy. Według informacji, jakie podaje "Fakt" za znajomym pary, małżonkowie są na etapie remontu mieszkania na Mokotowie i urządzania pokoiku dla dziecka. 

Marina i Wojtek nie bywają tutaj często, więc wcześniej nie przywiązywali dużej wagi do tego mieszkania, ale teraz kiedy mają zostać rodzicami, chcą, by wnętrze było dostosowane do 3-osobowej rodziny - czytamy. 
Projektanci uwijają się w pocie czoła, by zdążyć ze zrobieniem pokoiku dla dziecka. Oczywiście wszystko nadzoruje Marina, której życzenia skrupulatnie są notowane. Ona uwielbia urządzać mieszkania, to ma być przytulne, ale jednocześnie nowoczesne. Najważniejszy jest jednak czas, bo zostało go już niewiele - dodaje informator.

Wygląda na to, że Szczęśni nie mają zamiaru oficjalnie podzielić się radosną nowiną. Może dopiero, kiedy dziecko pojawi się na świecie, to para odniesie się do sytuacji i zdradzi, dlaczego nie chcieli mówić o tym w mediach.

MT

One niedawno urodziły. Które celebrytki ostatnio zostały mamami?

Więcej o:
Komentarze (3)
Marina i Wojciech Szczęsny urządzają pokoik dla dziecka? Piosenkarka ponoć ma urodzić za trzy miesiące
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • przemysl_to

  Oceniono 6 razy 4

  " Projektanci uwijają się w pocie czoła, by zdążyć ze zrobieniem pokoiku dla dziecka "

  ŁOMATKO !!!! Hahahahahaahahaahahahaha

 • patatajmiauhau

  Oceniono 6 razy 2

  Z pustego w próżne i na odwrót, i apiat' od nowa, hop dziś dziś & łoj da dana dana. Amenet.

 • Gość: Amanda

  Oceniono 8 razy 0

  Fajna para, kochają się i to jest najważniejsze a dziecko będzie miało wspaniałych rodziców. Tak trzymać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX