Kret zasugerował, że był zaręczony z prezenterką. Odpowiedź Tadli mistrzowska. "Wszystko się kiedyś rozpada". Jego mina BEZCENNA

Beata Tadla i Jarosław Kret po raz kolejny po rozstaniu spotkali się w programie. Ich miny mówią wszystko. Pogodynek zasugerował również, jakoby był zaręczony z prezenterką.

Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się kilka tygodni temu. Byłą już parę wciąż jednak łączy praca w tej samej stacji telewizyjnej. Podczas prowadzenia programu na antenie Nowej TV Beata Tadla po raz kolejny już musiała wystąpić ze swoim byłym ukochanym.

Tym razem we wtorkowym programie informacyjnym, "24 godziny", pojawił się temat bardzo drogiego pierścionka zaręczynowego Joanny Krupy wartego 2 miliony złotych. Po wyświetleniu materiału dotyczącego zaręczyn gwiazdy w studiu pojawił się Jarosław Kret, który jak zawsze miał zapowiadać pogodę.

 

Prowadzący zapytał Jarosława Kreta, czy ten kupiłby tak drogi pierścionek.

Nie mam tyle - odpowiedział zmieszany pogodynek.
A jakbyś miał, to byś kupił? - dopytywał dalej prowadzący.
No jasne - odpowiedział uśmiechnięty Jarosław Kret.

Podczas tej mało komfortowej dyskusji Beata Tadla ani razu nie spojrzała w stronę Jarosława Kreta. Cały czas miała spuszczony wzrok i wpatrywała się w swoje dłonie, ruszając nimi nerwowo. W końcu jednak ta dość nietaktowna dyskusja zakończyła się i Jarosław Kret mógł przejść do informacji pogodowych.

A co ty tak pokazujesz? Ona miała jeden pierścionek, ale się jej rozpadł - przerwał nagle Jarosław Kret informacje o pogodzie.
Wszystko się kiedyś rozpada - skwitowała krótko i konkretnie Beata Tadla.

Waszym zdaniem kto lepiej wybrnął z tej niekomfortowej sytuacji?

AG

Więcej o:
Komentarze (23)
Beata Tadla i Jarosław Kret razem w programie stacji Nova TV. Pogodynek zasugerował, że był zaręczony z prezenterką
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 0roman0

  Oceniono 38 razy 26

  Z jednej strony można powiedzieć że karma wraca. Tadla w podobnie niezręcznej (delikatnie mówiąc) sytuacji postawiła kiedyś żonę Kreta. Dzisiaj sama doświadcza upokorzenia na oczach milionów. Takie życie. A wystarczyło nie łapać się za żonatego przynajmniej aż sam nie uporządkuje swoje życie.
  Druga sprawa to zachowanie szefów stacji tv. Czy to ma być ich sposób na promocję? Te przepychanki, dąsy i głupie teksty są żenujące. Któreś z dwojga powinno iść na długi urlop.

 • mateuszzex

  Oceniono 29 razy 23

  wydaje sie wyrezyserowane

 • walkirrr

  Oceniono 24 razy 22

  żrą się na wizji a procadawca za to płaci, no cóż, jego małpy, jego cyrk

 • Jarek Lipski

  Oceniono 15 razy 15

  Dziś kolejny odcinek serialu pt Rozstanie BEATY I JARKA w rolach głównych Beata Tadla i Jarosław Kret

 • eend

  Oceniono 17 razy 15

  Żenujący poziom , żenująca stacja tv która pozwala sobie na taki standard magla. Puk, puk w dno od spodu.

 • moulinne

  Oceniono 10 razy 10

  Wczoraj nie było ani jednego newsa o Krecie i Tadli. Już się wystraszyłem, że któremuś coś się stało! Albo - co gorzej - że Onet zaczyna odbijać się od dna. Na szczęście dziś wszystko wróciło do normy...

 • matka_bosaka

  Oceniono 9 razy 9

  Najlepiej wybrnęła stacja, podbijając sobie oglądalność. Wrzucają do jednego wora Tadlę i Kreta... Gupki patrzo, słupki rosno.

 • sympatyklewicy

  Oceniono 12 razy 8

  GW to gorsze gó... niż magiel

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX