"Chłopaki do wzięcia". Polsat wyemituje wzruszający materiał o zmarłym Napoleonie. Mamy fragmenty. "Bez niego to już nie to samo"

Roman Paszkowski, znany jako Napoleon z programu "Chłopaki do wzięcia", odszedł w styczniu. Polsat Play pokaże specjalny odcinek wspominkowy o zmarłym uczestniku.

Popularny Napoleon, czyli Roman Paszkowski z programu "Chłopaki do wzięcia", zmarł w wieku 31 lat z przyczyn naturalnych, prawdopodobnie na zawał serca. Informacja o śmierci uczestnika popularnego programu wstrząsnęła telewidzami, a później wywołała wiele emocji w mediach.

Polsat Play postanowił wyemitować specjalny odcinek poświęcony zmarłemu. W Wielkanoc o 21:30 widzowie będą mogli powspominać Napoleona wraz z jego najbliższymi. W materiale pojawią się przyjaciele, którzy byli bardzo związani z Paszkowskim. Mamy dla Was fragmenty programu.

Przychodził do nas Napoleon. I już nie zobaczy mnie i mojej herbaty. Jest mi go naprawdę żal. Lubiłam go. Wesoły był chłopak - mówi pani Teresa. 

'Chłopaki do wzięcia''Chłopaki do wzięcia' Polsat Play

Był bardzo wesoły, towarzyski, ze wszystkimi gadał, śmiał się. Nie kojarzę, żeby ktoś go nie lubił, bo coś tam narozrabiał. Był grzeczny i z każdym starał się żyć dobrze. Przyjeżdżał tutaj do mnie i tak było inaczej. Teraz jego tata przychodzi w odwiedziny, ale bez niego to już nie jest to samo - dodaje Szczena, kolega Napoleona. 

Więcej zobaczycie w dołączonym do artykułu materiale wideo, a cały odcinek w Polsat Play w niedzielę, 1.04. Dodatkowo stacja będzie emitować starsze odcinki "Chłopaków do wzięcia" tego samego dnia od 15:50 do 21:30.

JT

Więcej o:
Komentarze (11)
"Chłopaki do wzięcia". Specjalny odcinek o zmarłym Napoleonie. Kiedy emisja?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tomvxtomvx

  Oceniono 6 razy 6

  "...zmarł w wieku 31 lat z przyczyn naturalnych, prawdopodobnie na zawał serca."
  Naturalny zawał serca spowodowany cysterną wypitego alkoholu i wagonem (kolejowym) wypalonych papierosów!

 • tomvxtomvx

  Oceniono 4 razy 4

  "...odszedł w styczniu. " A na tabliczce na grobie "Zm. 12.12.2017." !!!

 • remislanc

  Oceniono 7 razy 1

  Ciekawe czy słoneczko polsatu będzie czarne...

 • mysz17200

  Oceniono 20 razy -4

  Tłusty opas z "Rolnik szuka żony" czy jakiś Napoleon - kogo obchodzi życie patologii

 • burkoslaw1

  Oceniono 26 razy -4

  Dalej się rozczulają nad tym pijakiem? Dostał robotę itp. to że zmarnował sobie życie to tylko i wyłącznie jego decyzja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX