Orły 2018. Stuhr przegiął z żartami? Nawiązał do "polskich obozów". Widzowie: Jest po prostu żenujący

Maciej Stuhr podczas gali rozdania Orłów 2018 sypał kontrowersyjnymi żartami. Niestety, większość widzów odebrała jego komentarze negatywnie.

Orły 2018 za nami. Galę rozdania nagród (po raz ósmy z rzędu) poprowadził Maciej Stuhr. W tym roku za "Osiągnięcia Życia" uhonorowany został ojciec konferansjera, Jerzy Stuhr, wobec czego młody Stuhr wygłosił wzruszającą przemowę.

Oprócz tego aktor co rusz sypał kontrowersyjnymi żartami o politycznym podtekście. Aktor przypomniał m.in. o głośnych słowach krakowskiego księdza, Edwarda Stańka, który przyznał publicznie, że modli się o szybką śmierć dla papieża Franciszka.

Wiadomość podziałała niezwykle elektryzująco na nasz świat filmowy! Nie przyszło nam dotąd do głowy, że można mieć ten rodzaj kontaktu ze Stwórcą! W ciągu ostatnich dwóch tygodni w kościołach ponoć zaroiło się od aktorów i reżyserów modlących się za swoich kolegów. Widziano ponoć Agatę Kuleszę modlącą się za Kingę Preis. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów na roratach pojawiła się Małgorzata Szumowska w intencji Anny Kazejak, a Krystyna Janda dała nawet na mszę za Joannę Szczepkowską. Ja sam strzeliłem jedną zdrowaśkę za Dorocińskiego – mówił Stuhr.

Maciej Stuhr na Orłach 2018Maciej Stuhr na Orłach 2018 Tomasz Urbanek / EastNews

Następnie nawiązał do ustawy o Instytutu Pamięci Narodowej, która ma karać za używanie sformułowań "polskie obozy śmierci".

Dźwięk w polskim filmie jest jak Niemcy. Są wspaniali Niemcy i tacy sobie. Zresztą podobnie jak Żydzi, Portorykańczycy, czy Polacy. Aczkolwiek co to do tego ostatniego – trwają spory. No ale podobno Himalaista Urubko przypuścił samotny atak na K2, gdyż nie był w stanie wytrzymać w polskim obozie - wypalił aktor.

Jego występ odbił się w sieci szerokim echem. Większości jednak żarty aktora nie przypadły do gustu.

Niedługo Stuhr nawet festiwal bajek dla dzieci wykorzysta do swojej politycznej wojenki, przynudzając normalną część publiki - czytamy w komentarzach na Twitterze.
Wpadka za wpadką, Maciej Stuhr ewidentnie nie w formie, ale przynajmniej nagrody w odpowiednich rękach - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Komentarz z fanpage'a Orłów na FBKomentarz z fanpage'a Orłów na FB Screen / Facebook / ORŁY

Oglądam #orły2018 i młody Stuhr jest po prostu żenujący - dodał kolejny widz.
"Podobno Himalaista Urubko przypuścił samotny atak na K2, gdyż nie był w stanie wytrzymać w polskim obozie...". Jakie polskie kino, taki poziom prowadzącego i gali... dno i wodorosty.

Przypomnijmy, że to niepierwszy raz, kiedy aktor jest odważny w swoich komentarzach. Dwa lata temu nawiązywał do "ludzi drugiego sortu", "opony, "tu... polewa" i "wałęsania".

Co o tym myślicie?

MM

Więcej o:
Komentarze (181)
Orły 2018. Maciej Stuhr przesadził z żartami? Nawiązał do "polskich obozów". Widzowie: Jest po prostu żenujący
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • alicjads

  Oceniono 277 razy 185

  Boshe, co za polskie kompleksy, posłuchajcie sobie co wygadują komicy w innych krajach, nawet w USA. Ciagle się z siebie nabijają, a tutaj jakiekolwiek żarty z Polaków od razu wywyoluja bol doopy

 • vapor1

  Oceniono 172 razy 120

  A skąd wiecie, że większości się nie podobało? Jakieś badania robiliście. Jak ktoś jest bez przerwy nadęty i nabzdyczony, to mu się nie podoba.

 • jac6691

  Oceniono 168 razy 90

  Brawo Panie Maćku.

 • szuna12

  Oceniono 164 razy 80

  Dziękuję Panie Macieju. To było fantastyczne. PiS - dzielcami i burakami nad Polakami proszę się nie przejmować. To banda tępych durni, którą należy omijać szerokim łukiem.

 • montagnes44

  Oceniono 115 razy 73

  Pisbolszewikom takie żarty trudno żeby się podobały.

 • markonim

  Oceniono 118 razy 70

  Genialne. Trzeba być albo wyznawcą pisu albo naprawdę ograniczonym - co na jedno w zasadzie wychodzi - żeby nie wyłapać że M. Sztur nie nabijał się z obozów śmierci tylko z popieprzonego polskiego rządu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX