Hanna Lis potwierdza rozstanie z mężem: Niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją

Hanna Lis nie mieszka już z mężem. W wywiadzie dla "Pani" dziennikarka wyznała, że jej związek z Tomaszem Lisem był poddany zbyt dużej presji.

Hanna Lis teoretycznie nie chce komentować swojego życia prywatnego, ale w rozmowie z "Pani" zdradziła na jego temat całkiem sporo. Przede wszystkim potwierdziło się, że nie mieszka już z mężem w domu w Konstancinie, ale w kamienicy na warszawskim Powiślu. To tam zaprosiła dziennikarkę pisma, której udzieliła wywiadu. Na pytanie o zmiany w życiu prywatnym, odpowiedziała:

Powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam.

Lis stwierdziła, że to wszystko, co ma do powiedzenia na temat rozstania z mężem. Dlaczego?

Dlatego, że od kilkunastu lat mam paparazzich na płocie pod domem albo śledzą mnie na ulicy. I będąc obiektem tego mocno niezdrowego zainteresowania, muszę coś zachować dla siebie. A nie ma nic bardziej intymnego i wartego tego zachowania niż relacje między kobietą i mężczyzną. 

Informacja o rozstaniu Lisów pojawiła się w styczniu. Byli małżeństwem ponad 10 lat. 

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

WJ

Więcej o:
Komentarze (63)
Hanna Lis potwierdza rozstanie z mężem: Niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją
Zaloguj się
 • zocha688

  Oceniono 155 razy 85

  Zasada jest prosta, nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu.Nie jestem fanką Kingi Rusin, ale zostało jej zrobione ogromne świństwo. Karma wraca.

 • pyziaczeklaura

  Oceniono 107 razy 51

  Ej wy tam pisie trolle tak ochoczo komentujące rozstanie Lisa i Lisowej- zajmijcie się lepiej swoją " katolicką" Martusią Kaczyńską. To jest dopiero wzór moralności- pierwsze dziecko najpierw oficjalnie ze Smuniewskim, potem jednak z Dubienieckim a może w ogóle nie wiadomo z kim, mąż kanciarz podejrzany o wyłudzenie milionów z PFRON, teraz kolejny fagas i już bęben rośnie. A przy tym ani jeden dzień nie przepracowany zawodowo- ot pisi pasożyt z odszkodowaniem za pieniądze podatników. To jest dopiero wzór moralnosci, to jest ideał " porządnej pisowskiej Polki". Hanka jej nigdy nie dogoni.

 • maks1956

  Oceniono 88 razy 44

  no nie łatwo jest budować związek na czyimś związku

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 139 razy 35

  hanna lis: "...Powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją..."
  a ja dopowiem:
  1. jeszcze trudniej jest budować udane życie małżeńskie bez tych dochodów męża, do których przyzwyczaiłam się przez ostatnie lata.
  2. nie jest łatwo gdy mąż staje się publicznym pośmiewiskiem, po tym jak narzeka na wyświetlające mu się reklamy kontekstowe; a w jego przypadku są to reklamy szybkiego, niezobowiązującego seksu z ukraińskimi prostytutkami.
  3. a najtrudniejsze jest to, że przez tyle lat musiałam udawać intelektualistkę i dziennikarkę, bo status tomasza - odznaczanego przez prezydentów i poklepujących się po plecach z premierami dziennikarza - celebryty, wymagał kogoś wyższych lotów niż zwykła zabotoksowana prezenterka...
  no a ile można udawać, marząc przy okazji o występach w "azja ekspres"?

 • marthar

  Oceniono 69 razy 29

  lis wroci do kingi, a brad pitt do jeaniffer i wszyscy beda zyli dlugo i szczesliwie!

 • hanusinamama

  Oceniono 49 razy 25

  NO a jak mąz jest pod silną presją ;) przyjaciółki to dopiero trudno.

 • klc lvc

  Oceniono 108 razy 22

  kto mieczem wojuje, od miecza ginie. odebrałaś ojca, męża szczęśliwej rodzinie i swojej przyjaciółce, bez pardonu i skrupułów z buciorami weszłaś w ich życi i je poprostu rozwaliłaś. czy nie spotyka cię teraz chociaż namiastka tego samego. zła karma wraca zawsze

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 36 razy 20

  To żeby koło się zamknęło to teraz Hania wprowadzi się do Kingi he he he he he

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX