"Ten etap mam już za sobą". Żyła udzielił pierwszego wywiadu po rozstaniu z żoną

Piotr Żyła do tej pory niechętnie komentował rozstanie Justyną Żyłą. Teraz udzielił wywiadu w "Super Expressie", gdzie wyznał, że nie był to dla niego łatwy czas.

Piotr Żyła niechętnie wypowiada się na temat życia prywatnego. Do tej pory unikał rozmów na temat rozstania z żoną. Teraz zdradził, że etap małżeństwa ma już za sobą. Pokornie przyznał też, że mimo iż nie był to dla niego łatwy czas, to sytuacja rodzinna nie była powodem jego spadku formy podczas IO.

Jaki wpływ na pana formę i wyniki miały problemy rodzinne? - takie bezpośrednie pytanie usłyszał Piotr Żyła od reportera "SE".
Nie chcę poruszać tego tematu. Raz już to podsumowałem na Facebooku. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą - odpowiedział skoczek.

Justyna, Piotr ŻyłaJustyna, Piotr Żyła Instagram/justynazyla

Dziennikarz nie odpuścił i próbował dowiedzieć się więcej. Żyła podczas igrzysk nie był w swojej szczytowej formie. Nie udało mu się zakwalifikować do turnieju indywidualnego, jego skoki nie zapewniły mu też miejsca w kadrze podczas turnieju drużynowego. 

Ale pewnie miało to wpływ na pana dyspozycje? - dopytywał dziennikarz "SE".
Nie wiem... Myślę, że tak naprawdę nie miało to dużego wpływu na moje przygotowania. Przez cały sezon walczyłem i pracowałem najlepiej jak potrafię. Było jak było - podsumował Żyła i zakończył swoją wypowiedź na temat spraw rodzinnych.

Pod koniec lutego Justyna Żyła zamieściła na Instagramie wpis, w którym poinformowała, że rozstała się z mężem. Choć post szybko usunęła, potem opublikowała kolejne, z których wynikało, że skoczek porzucił ją dla innej kobiety. Całe rozstanie odbiło się w mediach szerokim echem.

PC

Więcej o:
Komentarze (115)
Piotr Żyła pierwszy raz udzielił wywiadu na temat rozstania z Justyną Żyłą. "Ten etap mam już za sobą"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 57 razy 47

  tak naprawde to nie powinnismy sie wtracac w zycie dwojga ludzi ,bo to nie nasza sprawa,a druga rzecz tych dwoje ludzi nie ma obowiazku tlumaczenia sie z zycia prywatnego

 • Gość: Pracownik z psychiatrii

  Oceniono 30 razy 26

  Eee tam to dopiero pierwszy rozwód !
  Niejaka cichodajka Kaczyńska to już po 3 rozwodach 4 slubach i kilkorga dzieci każde z innym!!!
  Mało tego podobno chodzi do kościoła😂u mnie w wiosce o takich mówią ; kulson.

 • Gość: sl3ua

  Oceniono 38 razy 22

  Niby dlaczego jest jebnięty? Logicznie uzasadnił swój punkt widzenia. Ta moda na glonojady, które poza dawaniem szpary swojemu narciarzowi, są jeszcze bohaterkami gazet, to symbol upadku cywilizacji :-) Miliony ludzi nie mogą zasnąć, jeśli nie przeczytają najświeższego niuusa, że ich ukochana celebrytka zrobiła już kupę i też szykuje się do snu.

 • Gość: sawa

  Oceniono 25 razy 21

  Nowy etap to - rozwód , podział majątku , alimenty

 • Gość: FRANEK

  Oceniono 29 razy 11

  Masz prawo mieć tyle przyjaciółek na na ile cię stać . tylko pamiętaj o tym że nasz moralny i prawny obowiązek płacić alimenty na dzieci. Można się rozstać z żoną ale z dziećmi i obowiązkami rodzica NIE !

 • darren.p

  Oceniono 26 razy 10

  Ze zdjęcia na głownej wychodzi na to, że Piotrek za żonę miał jakąś Barbie-Lalę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX