Pani Maria zdradziła, co skłoniło ją do udziału w "Milionerach". Możecie być zaskoczeni jej odpowiedzią

Pani Maria Romanek to druga uczestniczka "Milionerów", której udało się wygrać właśnie milion. Z tej okazji pojawiła się w "DD TVN", dzięki czemu możemy bliżej ją poznać.

Pani Maria Romanek to emerytowana polonistka z Bieszczad, a dokładnie z miejscowości Bezmiechowa Dolna. Prywatnie jest matką sześciorga dzieci. To dzięki pomocy jednej z córek udało jej się dojść do finału. Pani Maria zadzwoniła do niej, kiedy była przy pytaniu za 125 tysięcy złotych. 

Okazuje się, że choć zwyciężczyni ma świetne relacje z dziećmi, to żadne z nich nie wiedziało, że mama wystartuje w programie. A co skłoniło panią Marię do udziału w "Milionerach"? Romanek wyznała, że poniekąd postać Huberta Urbańskiego. Uczestniczka mówiła, że bardzo lubi prowadzącego, choć nie miała okazji wcześniej rozmawiać z nim prywatnie, to mimo wszystko zyskał jej sympatię.

'Milionerzy''Milionerzy' screen/Player.pl/'Milionerzy'

Nie tylko Urbański przekonał ją do udziału. Pani Maria przyznała, że oglądając zmagania innych uczestników wielokrotnie znała odpowiedzi na zadawane w programie pytania. Romanek wyznała też, że jest świadoma swojej wiedzy, więc zdecydowała się na "Milionerów". 

Pani Maria jest niezwykle skromną i empatyczną osobą. Przyznała też od zawsze była szalona i otwarta, a społecznictwo zaszczepił w niej tata.

Nie wolno się zamykać na innych - powiedziała.

'Milionerzy''Milionerzy' screen/Player.pl/'Milionerzy'

Nic dziwnego, że swoją wygraną zamierza się podzielić. Oczywiście nie zapomina o dzieciach, które zachwalała na antenie.

Są wspaniale, cudowne i wspierają mnie. Muszę im trochę prezentów zrobić - wyznała.

Pani Maria już w teleturnieju zdradziła, że część pieniędzy chce wykorzystać na odnowę nagrobków. W studiu potwierdziła swoje słowa. Zachęcała też widzów do wspierania różnych fundacji, bo jest wielu potrzebujących i tak samo jest też sporo osób, które mają możliwości finansowe, aby pomóc potrzebującym. Twierdzi, że "przyjemnie jest dawać". 

Zajmuję się też odnawianiem nagrobków na cmentarzu w Lesku, nagrobków zabytkowych, pięknych, o które nikt nie dba. Przepraszam, wzruszyłam się. Jezu, jakie to jest głupie... - mówiła w "Milionerach".

Romanek nie zapomniała też o nagrodzeniu siebie samej. Część nagrody przeznaczy na podróż do Gruzji i Paryża, a także zainwestuje w swoje mieszkanie. Chciałaby także odwiedzić Wyspę Księcia Edwarda, Odessę oraz Kubę.

Wyremontuję kuchnię i nareszcie będę mieć zmywarkę - cieszyła się. 

Pani Maria podziękowała wszystkim za miłe słowa, jakie otrzymała po programie. Zażartowała też, że nie może przyjąć nowych znajomych na Facebooku, bo używa go tylko do kontaktu z dziećmi, ale docenia, że polubiło ją tak wiele osób.

'Milionerzy''Milionerzy' screen/Player.pl/'Milionerzy'


MT

Więcej o:
Komentarze (11)
Maria Romanek zdradziła, co skłoniło ją do udziału w "Milionerach". Do programu poszła dla... Huberta Urbańskiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • maria18

  Oceniono 31 razy 25

  Świetna , mądra i ładna , miła i oky !

 • Gość: koniu

  Oceniono 26 razy 24

  Pani Maria to po prostu osoba "z poprzedniej epoki" - logicznie myśląca, mająca swoje zainteresowania i hobby. Kiedyś to był standard, dzisiaj wyjątek. Szkoda.

 • drakaina

  Oceniono 24 razy 22

  Kobieta pokazała klasę, jakiej trudno szukać u pewnych siebie graczy z młodego pokolenia ("to oczywiście...", po czym słyszymy sygnał przegranej po banalnym pytaniu). Może Milionerzy powinni częściej kwalifikować do programu osoby 40+ i więcej, to gra będzie ciekawsza, a pieniądze powędrują do wartościowych ludzi.

 • Oceniono 6 razy 6

  Oglądałam i mocno ściskałam kciuki. Niezwykle pozytywna osoba. Gratuluję ogromnej wiedzy, niezwykłej intuicji.Brawo!!!

 • Gość: Zygfryd

  Oceniono 6 razy -4

  W sumie tylko debil by nie opdowiedział na to pytanie, podobne było w Atari Code breaker.

 • Oceniono 12 razy -6

  A może to ustawka była by bardziej zainteresować programem bo dawno nikt nie wygrał w milionerach i oglądalność spada i cena reklam puszczanych w trakcie też...coś ta starsza kobieta za spokojnie pochodziła do pytań na które nie znała odpowiedzi...A ryzykowała na prawdę dużą kasę ???

 • kitciwoko

  Oceniono 18 razy -8

  Co skłoniło panią do udziału w programie?
  "Obiecali mi 1/4 głównej nagrody, jeśli ładnie będę udawała przed kamerą."

 • 13mb

  Oceniono 10 razy -10

  BARDZO. BARDZO CIESZĘ SIĘ Z WYGRANEJ PANI ROMANEK ALE WARTO PODKREŚLIĆ, ŻE TA PANI TO DRUGI !!! MILIONOWY ZWYCIĘZCA W TEJ GRZE.W ROCZNICĘ DZIESIĘCIOLECIA "MILIONERÓW" MIELIŚMY JEDNEGO, POTEM NA KILKA LAT ZAPRZESTANO TRANSMISJI (ze wstydu? chyba tak! ) . DZISIAJ MAMY DRUGIEGO, CO ZA WSTYD ! NP. W JAPONII NA DZIESIĘCIOLECIE BYŁO ICH...35 (trzydziestu pięciu) !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX