Anna Komorowska rzadko pojawia się publicznie. Tym razem zrobiła wyjątek. Ciemny kolor włosów to już przeszłość

Bronisław Komorowski wraz z żoną pojawili się na uroczystej gali Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Być może mało kto wie, że Anna Komorowska nie ma już ciemnych włosów.

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS skończyło sto lat. Z tej okazji w poniedziałek w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się uroczysta gala jubileuszowa. Na czerwonym dywanie pojawili się najwybitniejsi polscy twórcy, ale zainteresowanie fotoreporterów przyciągnęli Bronisław Komorowski i jego żona. Od czasu zakończenia prezydentury małżonkowie rzadko pojawiają się razem publicznie.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>

Być może nie jesteście świadomi tego, że Anna Komorowska od pewnego czasu jest blondynką. Nie ma wątpliwości, że taki odcień odejmuje lat i jest obecnie jednym z najmodniejszych. Była pierwsza dama już eksperymentowała z fryzurą, jednak w takim kolorze widzimy ją pierwszy raz od bardzo dawna (wcześniej prezentowała się z jasnymi pasemkami, ale jej włosy pozostawały brązowe).

Jak Wam się podoba? Zmiana na plus?

JT

Więcej o:
Komentarze (110)
Anna Komorowska i Bronisław Komorowski razem na salonach. Jak teraz wygląda była pierwsza dama?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • satirre

  Oceniono 97 razy 63

  Droga młodzieży wyśmiewająca się z wagi pani Komorowskiej, żal mi waszych mam i babć... I was mi żal... za chwilę sami nie dacie rady zaakceptować siebie.

 • Ada Par

  Oceniono 89 razy 39

  Normalna kobieta. Przynajmniej nie kukła, czy marionetka.

 • kacikacinka

  Oceniono 64 razy 36

  Ale wysyp pisich "katolików"co jadem tylko pluć potrafią!ŻAŁOSNE LUDZIKI!

 • walek7003

  Oceniono 68 razy 32

  Dla pisowskich łajdaków na forum: tak wygląda Prezedent i jego małżonka. Nawet jak śmierdzące gazie przez łeb założycie to tego nie zmienicie. Był świat przed PIS i będzie po nim.

 • Gość: maria

  Oceniono 36 razy 24

  CO KOMU DO DOMU JAK DOM NIE JEGO. Jest jaka jest. Nikt z nas nie wie co nam przyniesie życie i jak będziemy wyglądać w trzeciej dekadzie naszego życia. Pozdrawiam wszystkich zawistnych ludzi i życzę powrotu energii...

 • sekmet

  Oceniono 60 razy 16

  Co te wszystkie pisowskie mendy robią na portalu Gazety?
  Ohyda - nie można tej hołoty zbanować?
  Plizzz!

 • Gość: lulajka

  Oceniono 19 razy 11

  Pulchne sa wesole i dobroduszne . Pani Komorowska to ..Pani Komorowska .Ciekawe , ilu z wypisujacych paskudy na jej temat zna ja osobiscie ? hmmm...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX